▷ „Babyliss Easy Wav“ apžvalga

„Babyliss Easy Waves C260E“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis garbanojimo geležį

1. Struktūra ir matmenys: Įvertinta 8 iš 10

Kalbant apie „Babyliss Easy Waves C260E“ matmenis ir struktūrą, galime pasakyti, kad tai gerai, jei norite sukurti keletą vidutinio stiprumo ir natūraliai atrodančios bangos (vietoj storesnių garbanų, kurias galima pasidaryti su garbanojimo geležimis). Šiuos aspektus vertinantį veiksnį įvertinome 8 iš 10.

„Curling Iron“ „Babyliss Easy Waves C260E“
Šios plokštės struktūra iš tikrųjų yra sukurta tam, kad plaukai būtų lygūs, sukurdami banguotas spynas su a skersmuo 15 mm tai, be kita ko, yra nekintamas.
Gerai dviejų plokščių dydis šildomas, kurio dydis yra 57 x 100 mm, ilgis tai leidžia labai greitai susisukite plaukus, ypač naudinga, jei turite vidutiniškai ilgus ir ilgus plaukus.

„Babyliss Easy Waves C260E“ plokštės plotis
Šiuo atžvilgiu „Babyliss Easy Waves C260E“ garbanojimo geležies struktūra gali labai gerai veikti net ir ties trumpais pjūviais (pavyzdžiui, ant jungo), tačiau nenurodoma a kas turi plaukai labai užkopė, kuriam geriau būtų pasirinkti modelį, kurio plokštės būtų ne didesnės kaip 2 cm.
Mes nusprendėme šiam veiksniui suteikti labai gerą įvertinimą, nes, mūsų nuomone struktūra šio garbanojimo geležies yra ypač tinka tiems, kurie neturi gerų rankinių įgūdžių (kadangi nereikia spynos sukti aplink cilindrinį lygintuvą, kaip „klasikinio“ garbanojimo geležies atveju) ir apskritai visiems norintiems tęsti ypač greitai kuriant stilių.

2. Danga ir technologija: įvertinta 8 iš 10

Mes tikrai galime būti patenkinti antruoju veiksniu, su kuriuo susidūrėme, būtent su „Babyliss Easy Waves C260E“ veikimo technologijos tipu ir danga.
Plaukų suvyniojimui naudojama technologija yra ypatinga, nes ši garbanojimo geležis labiau primena nei klasikinę geležį – plaukų tiesinimo priemonę, kurios ypatinga forma padaro plaukus banguotus po to, kai jie buvo paguldyti tarp įkaitusių dalių.

„Babyliss Easy Waves C260E“ garbanojimo plokštelės
Šį kokybės modelį daro tai „titano keramikos“ danga dėl ko ši plaukų formavimo priemonė švelniai veikia plaukus. Keramika iš tikrųjų yra medžiaga, kuri tolygiai paskirsto šilumą ant sruogų, slystant plaukams ir taip išvengiant jų dėl „išnaudotos aukštos temperatūros“ kylančio „šiluminio streso“.
Keramikos ir titano danga „Babyliss Easy Waves C260E“

Prie to pridedamas titanas, hipoalerginių savybių turinti medžiaga, galinti sujungti tam tikrą tvirtumas prie vieno struktūra kuris vis tiek išlieka lengvas.

3. Temperatūros pasirinkimas: 8 iš 10 įvertinimų

Geras įvertinimas buvo suteiktas koeficientui, susijusiam su „Babyliss Easy Waves C260E“ temperatūros parinkimu. Mes nedelsdami nurodome, kad maksimalus galimas nėra priskirtas, nes šiame modelyje nenumatytos papildomos ir automatinės funkcijos, pvz., Tos, kurios leidžia prietaisui pačiam reguliuoti šilumos laipsnį, geriausiai tinkantį lapijos tipui, kuriame naudojamas prietaisas .

„Babyliss Easy Waves C260E“ temperatūros pasirinkimas
Tačiau galime laikyti save patenkintais trys temperatūros padėtys pasirinkti iš kurių 160 ° C, 180 ° C ir 200 ° C, t. y. nustatymai, tinkami švelnesniems, normaliems arba storesniems plaukams. Tai tikrai nėra labai universali ar įmantri atrankos sistema, tačiau vis tiek atrodo galiojanti, ypač atsižvelgiant į tai, kad dažnai garbanojimo lygintuvai ir lėkštės, būtent todėl, kad jie atsakingi už garbanotos formos suteikimą lygiems plaukams, dažnai naudoja labai aukšta temperatūra, siekiant rezultato efektyviai, tačiau plaukų sveikatos sąskaita.

4. Funkcijos: Įvertinimas 6,5 iš 10

„Curling“ plokštės „Babyliss Easy Waves C260E“ funkcijos yra visiškai tokios pat, kaip ir jas apibūdinančiam veiksniui suteiktas balas: pakankamas, bet ne puikus tiek kiekybės, tiek kokybės požiūriu.
Vienintelė šio modelio siūloma galimybė yra greitas temperatūros pasiekimas, nors nėra daug funkcijų, kurias galėtų parodyti plokštė, pvz., automatinis išsijungimas arba LCD ekranas. Tačiau manome, kad šių funkcijų nebuvimas nėra neįveikiamas defektas, visada turėdami omenyje, kad plaukų garbanojimo prietaisams, ypač esantiems šioje kainų grupėje, dažnai būdingos labai paprastos funkcijos.

5. Lengva naudoti: įvertinta 8 iš 10

Rezultatas, pasiektas praktiškai naudojant šį tiesintuvą plaukų garbanojimui, žymiai viršija pakankamą rezultatą, nes šis modelis šiuo atžvilgiu yra gana gabus.
Kabelis atrodo pakankamai ilgas, kad galėtų pasiūlyti gerą judėjimo laisvė, nesvarbu, ar jūs darote stilių sau, ar kam nors kitam.
„Babyliss Easy Waves C260E“ pasukamas kabelis

Mažas svoris ir geras sukibimas taip pat padeda lengvai naudoti garbanojimo geležį, ir yra tokių termiškai izoliuoti antgaliai kurie leidžia su prietaisu elgtis saugiau ir lengviau net pradedantiesiems.

„Babyliss Easy Waves C260E“ terminis kilimėlis
Galiausiai pateikiamas „Babyliss Easy Waves C260E“ naudingas aksesuaras bet ne visada įtraukiami, t.y. karščiui atsparus kilimėlis kuri leidžia kuriant šukuoseną pastatyti prietaisą, net jei jis labai karštas, ant bet kokio paviršiaus, bet taip pat leisti jam atvėsti po naudojimo nerizikuojant sugadinti darbo paviršiaus.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos