▷ „Beurer IH 50“ apžvalga

„Beurer IH 50“

Mūsų vertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis aerozolį

1. Technologija: įvertinta 9 iš 10

Rinkoje yra įvairių tipų aerozolių prietaisų ir tas, kuris išskiria „Beurer IH 50“, t. Y. svyruojanti membrana, laikomas iki šiol avangardiškiausiu.
Šio prietaiso viduje yra dviguba svyruojanti ir mikroporinga membrana, leidžianti ištirpimas narkotiko mikroskopinės dalelės kurie eina gydyti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Tokiu būdu purkšti yra daug efektyvus ir greitas, taip pat ypač tyli, todėl šie prietaisai yra rekomenduojami vaikams ar net suaugusiems, kuriems reikia atlikti aerozolių terapiją bet kuriuo paros ar nakties metu, galbūt gulint lovoje su šalia miegančiu kitu asmeniu.
„Beurer IH 50“ technologija
Tačiau reikia patikslinti, kad kitos esamos technologijos, t. Y. Suslėgto oro aerozolis ir ultragarsas, yra galiojantis terapinis gydymas, kuris skiriasi kai kuriomis praktinėmis savybėmis, tokiomis kaip prietaiso dydis ir jo tyla. Štai kodėl būtina atidžiai įvertinti kokio tipo purkštuvą labiau atitinka jūsų poreikius.

2. Nebulizavimo charakteristikos: įvertinta 8,5 iš 10

Mes nusprendėme priskirti puikų balą „Beurer IH 50“ veikiančioms purškimo charakteristikoms, nes šis įrenginys sugeba ištirpinti vaistą turi būti skiriama taip, kad to būtų imamasi pakankamai efektyviai ir greitai.
Tarp duomenų, kuriuos norime įvertinti, išsiskiria dalelių dydis, kuris šiuo atveju yra mažesnis nei 6 mikrometrai, o tai reiškia, kad šis produktas gali paversti skystą vaistą į miglą mikroskopinės dalelės kuris įsikurs didesnis procentas plaučiuose paciento, palyginti su modeliais, kuriais tiekiamos didesnės dalelės. Kitas parametras, į kurį reikia atsižvelgti, yra purškimo greitis tai yra „Beurer IH 50“ didesnis nei 0,25 ml / min (tačiau šis skaičius visada šiek tiek kinta atsižvelgiant į purškiamo vaisto tankį), kuris laikas įkvėpus gana trumpas.
Tačiau dėl šio aerozolio purškimo savybių jis tinka astmai, kvėpavimo takų ligoms ir peršalimo ligoms gydyti.
„Beurer IH 50“ purškimas

3. Savybės: įvertinta 8,5 iš 10

„Beurer IH 50“ pasiekia labai gerą, bet ne itin aukštą šio veiksnio įvertinimą, nes šis modelis iš tikrųjų gali pasigirti tik viena funkcija.
Čia mes nurodome automatinis išjungimas: jei vaisto lygis nukrenta žemiau minimalios vertės, prietaisas išsijungia automatiškai, kad būtų išvengta purkštuvo pažeidimo, kurio iš tikrųjų niekada negalima naudoti tuščiu vaisto baku, o tai sugadins teisingą prietaiso veikimą.
Ši funkcija atrodo naudinga visų pirma todėl, kad leidžia vartoti vaistą paprasčiau, nes vartotojui nereikia rūpintis nuolatiniu stebėjimu, kai baigsis seansas. Tačiau prireikus ar pageidaujant prietaisą galima bet kada išjungti.
Tačiau buvo nuspręsta „nebausti“ šio prietaiso dėl šio funkcijų trūkumo, nes iš tikrųjų vibruojančios membranos aerozoliai niekada nesiūlo tiek daug.
Nors tai nėra reali funkcija, ji yra įmanoma orientuotis 45 ° kampu prietaisą naudojimo metu, tai yra patogi funkcija geriau pritaikykite jį užimamai pozicijai vartojant vaistą.
„Beurer IH 50“ orientacija

4. Priedai: įvertinta 8,5 iš 10

Priedų koeficientui suteikiamas aukštas įvertinimas, nes „Beurer IH 50“ siūlo tiekiamus komponentuspatogiau ir universaliau naudoti, kurie yra šie:

  • Kandiklis: galima pasirinkti vaistą vartoti per šį priedą, labiau tinkantį suaugusiems, nes lūpas reikia gerai prilipti prie purkštuko per visą gydymo laiką, kad būtų išvengta dispersijos. Be asmeninio patogumo, kandiklis gali būti pirmenybė gydant apatinius kvėpavimo takus, pavyzdžiui, tracheito ir bronchito atveju;
  • Kaukė suaugusiems ir vaikams: net jei naudojant kaukę padidėja vaisto dozė, nusėdusi ant paciento veido ir nosies, todėl ji šiek tiek išsisklaido, tai vis tiek yra patogiausias terapijos su vaikais priedas, nes ją galima pritvirtinti prie veido guminė juosta. Šio prietaiso pakuotėje yra kalibruota kaukė suaugusio veido veidui ir dar viena ideali priemonė mažiesiems.

„Beurer IH 50“ priedai

5. Lengva naudoti: įvertinta 9,5 iš 10

Mes labai teigiamai įvertinome „Beurer IH 50“ purkštuvo naudojimo praktiškumą, nes šis prietaisas visiškai parodo save paprasta ir paprasta naudoti praktiškai bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Dėl savo ypatumų šis aerozolis iš tikrųjų tinka visiems tiems, kuriems reikia terapinių procedūrų, kad jie būtų atliekami net už namų ribų ir (arba) tam tikrais atvejais ar situacijose, kurioms reikalingas ypatingas dėmesys. tyla.
Pateikiame „Beurer IH 50“ naudojimo praktiškumą praturtinančių funkcijų sąrašą:

  • Triukšmas: šis aerozolis yra vienas tyliausių kada nors ir skleidžia beveik nepastebimą triukšmą. Puikiai tinka naudoti net naktį arba tais atvejais, kai galite lengvai sutrikdyti ką nors, bet ir su vaikais, kurių negąsdins triukšmas, kurį sukelia oro suspaudimo modeliai;
  • Transporto paprastumas: be sveriančio mažiau nei 900 g, šiame modelyje yra smūgiams atsparus, paminkštintas ir uždaromas dėklas, kad prietaisą ir visus jo priedus būtų galima patogiai ir teisingai laikyti ir transportuoti. Pats prietaiso pobūdis, t. Y. Aerozolis, veikiantis su akumuliatoriumi, leidžia šį prietaisą transportuoti labai paprastai, taip pat lengvai jį įsukti į krepšį ar lagaminą.

„Beurer IH 50“ atvejis

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos