▷ „Bosch Professiona“ apžvalga

„Bosch Professional GSH 5 CE“

Mūsų vertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis griovimo plaktuką

1. Spektaklis: įvertinta 7 iš 10

Šis veiksnys leidžia mums įsivaizduoti procesus, kuriuos galima atlikti su griovimo plaktuku, nes ketiname išanalizuoti visus elementus, turinčius įtakos atitinkamo modelio veikimui. „Bosch Professional GSH 5 CE“ neturi labai stiprių mušamųjų, iš tikrųjų kiekvieno smūgio jėga yra 8,3 džauliai, vertė, kuri tai neleidžia lengvai dirbti sunkių medžiagų. Perkusijos greitis gali svyruoti tarp 1300 ir 2900 smūgių per minutę. Šis diapazonas yra gana platus ir praktiškai svyruoja nuo mažiausio komerciškai prieinamo iki didžiausio greičio. Toks platus asortimentas leidžia jums atlikti skirtingų tipų apdirbimą skirtingomis medžiagomis. Pavyzdžiui, vienas mažas greitis gali būti naudojamas tokioms medžiagoms kaiptinkas, o su a didesnis pataikymo dažnis tu gali dirbti grindų plytelės, plytos ir taip pat betono. Be to, tai yra vienas iš nedaugelio rinkoje esančių modelių, leidžiantis reguliuoti perkusijos greitį. Vienas iš jų taip pat pristatomas kartu su „Bosch Professional GSH 5 CE“ 40 cm smailus kaltas, reguliuojamas 12 pozicijų.

2. Galia: įvertinta 7,5 iš 10

Šiame veiksnyje mes apibendrinome visas charakteristikas ir vertes, susijusias su griovimo plaktuko variklio galia. „Bosch Professional GSH 5 CE“ yra įrengtas a 1150 vatų, galia nėra labai didelė, bet vis tiek gera. Toks variklis gali saugiai išlaikyti didelį perkusijos greitį ir leidžia naudoti griovimo plaktuką, per daug nesijaudinant dėl ​​variklio perkrovos.

3. Struktūra: įvertinta 7,5 iš 10

Variklio našumas ir galia nėra viskas; Tiesą sakant, norint visiškai įvertinti tokį įrankį kaip griovimo plaktukas, taip pat būtina išanalizuoti visus struktūrinius elementus, kurie leidžia mums suprasti, ar atitinkamas modelis yra valdomas ir universalus. Sveria „Bosch Professional GSH 5 CE“ 6,2 kg, maža vertė, dėl kurios šis modelis yra vienas lengviausių rinkoje. Be to, šis modelis matuoja 48 x 10,5 x 23,5 cm, vertės mažesnės už rinkoje esančių modelių vidurkį, tačiau atitinka panašios galios modelius. Sumažintas svoris ir matmenys nėra idealūs vibracijos sulaikymui, tačiau jie leidžia lengviau valdyti griovimo plaktuką.

4. Praktiškumas: Įvertinta 8 iš 10

Šiuo paskutiniu veiksniu norėjome išanalizuoti ir įvertinti įvairius elementus ir priedus, kurie padeda griovimo kūjį padaryti saugiu ir lengvai naudojamu įrankiu. „Bosch Professional GSH 5 CE“ yra įrengtas a SDS jungtis maks, būdinga intensyviems darbams atliekantiems elektriniams įrankiams. Šio tipo priedai saugiai pritvirtina įrankius ir leidžia vartotojui greitai pakeisti antgalį, nenaudojant papildomų įrankių. Šis modelis sukuria vibracijos lygį 11 m / s2, maža vertė taip pat atsižvelgiant į greitį, kuriuo gali dirbti šis griovimo plaktukas. Kai kurių specialiai sukurtų sistemų dėka vibracijos yra tokios žemos. Visų pirma, mašinos korpuso viduje yra a masė, kuri juda priešinga perkusijos judesio kryptimi, be to, pagrindinėje rankenėlėje yra a speciali antivibracinė guma o papildoma padėta tarp mašinos korpuso ir antgalio. Galiausiai, šis modelis ateina su pora amortizatoriai kurie dar labiau slopina vibracijų jėgą. Mes taip pat atkreipiame dėmesį, kad yra sistema, vadinama Nuolatinis elektroninis kuris išlaiko fiksuotą apsisukimų skaičių net tada, kai mašina patiria įtampą. Galiausiai primename, kad kartu su „Bosch Professional GSH 5 CE“ pateikiama praktika įrankio dėklas.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos