▷ CSL-Computer Cont apžvalga

CSL-kompiuterio valdiklis su kabeliu (PC)

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių pasirinkdami žaidimų pultą

1. Suderinamumas: Įvertinta 7 iš 10

Pirmiausia įvertinome suderinamumas šio įkloto, atsižvelgiant į tai, kurios ir kiek žaidimų platformų yra suderinamos su šiuo įrenginiu, ir jo paprastą prijungimą. Todėl paskyrėme 7 iš 10 balsų. Galimybė žaisti net asmeniniame kompiuteryje su patogumu ir valdomumu, kurį gali pasiūlyti žaidimų pultas, yra labai svarbus elementas daugeliui žaidėjų: dėl šios priežasties Valdiklis su kabeliuCSL-kompiuteris yra sukurtas specialiai tiems, kurie žaidžia kompiuteriu ir nenori apsieiti be valdiklio. Šį žaidimų pultą galima naudoti tik asmeniniame kompiuteryje ir jis skirtas palaikyti grotuvą naudojant įprastą konsolės valdiklio modelį, kuris labai panašus į gerai žinomą kompiuterio valdiklį. „Sony“ dėl „Play Station 2“.

Mes būtume įvertinę didesnį suderinamumą, nors tai yra vairasvirtė, skirta žaidėjų visuomenei už labai prieinamą pirkimo kainą. Įvertinti yra tai, kad šį prietaisą lengva prijungti, kai tik jis prijungiamas prie mūsų kompiuterio. Tai klasikinis pavyzdys „Plug & Play“ („Įdėk ir paleisk“).

2. Jungiamumas: Įvertinta 6 iš 10

Kalbant apie šio ryšio galimybes žaidimų pultas, mes apsvarstėme būdus, kaip šis valdiklis yra fiziškai prijungtas prie mūsų žaidimų stoties. Nusprendėme 6 iš 10 balsų skirti laidiniam „CSL-Computer“ valdikliui: pažiūrėkime, kodėl. Norėdami sujungti ir naudoti šį įklotą, turime tik vieną jų tipą laido jungtis, kuris turi būti prijungtas prie a USB 2.0 lizdas asmeninio kompiuterio: kaip minėjome, tai yra „Plug & Play“ modelis, kurį tiesiog reikia prijungti prie kompiuterio žaidimų stoties. Tačiau žaidimų sesijų metu kabelis gali būti netvarkingas ir gana nemalonus. Šiuo atžvilgiu kabelio ilgis yra tik 1,5 m kuris priverčia žaisti būnant pakankamai arti ekrano. Ryšio požiūriu, todėl šis valdiklis negali pasiekti labai aukštos kokybės kokybės, daugiausia dėl gana trumpa viela ir baigti nėra belaidžio ryšio.
CSL-kompiuterio valdiklis su kompiuterio kabeliu USB jungtimi

3. Ypatybė: 8 iš 10 įvertinimo

Ketiname analizuoti funkcija Šiame žaidimų valdiklyje šiam gaminiui priskyrėme 8 balsus iš 10. Šiame valdiklyje esanti įranga puikiai atitinka žaidimų valdiklių standartus. Tiesą sakant, iš viso randame 19 komandų klavišų: viršutiniame paviršiuje randame klasiką kryžminė kryžminė klaviatūra, t keturi komandos klavišai skaitinis, dvi analoginės kryptinės lazdos. Centre yra Namų mygtukas uždegimui, Turbo mygtukas ir Išvalyti mygtuką. Ant nugaros randame keturis galinius paleidiklius, kurių storis yra mažesnis, jie labai reaguoja ir nesukelia strigimo problemų. Taip pat galinėje pusėje yra keturi LED žibintai kurie nurodo daugelio žaidėjų sesijos metu prisijungusių žaidėjų skaičių.
Šis valdiklis taip pat turi efektyvi vibracijos sistema kuris suteikia vartotojui maksimalų įsitraukimą į žaidimo patirtį.
Galiausiai atkreipkite dėmesį, kad nėra ausinių ar mikrofonų prijungimo garso lizdo, galinčio palaikyti grotuvą daugialypio žaidimo metu.

4. Ergonomika: įvertinta 8 iš 10

Kalbant apie paskutinį mūsų analizės veiksnį,ergonomika žaidimų pulto, mes suteikėme šiam valdikliui įvertinimą 8 iš 10.
CSL-kompiuterio valdiklis su kompiuterio dizaino kabeliuKaip jau buvo sakyta, dizainas šio žaidimų pulto yra labai įkvėptas „Sony“ išleisto „Play Station 2“ modelio modelio, nuo kurio jis skiriasi tik kai kuriais elementais, pavyzdžiui, namų išdėstymo, pasirinkimo ir paleidimo klavišais bei krypties klaviatūros konfigūracija. vairasvirtės svoris yra saikingas ir atitinka 299 g: tokiu būdu žaidėjas nesijaus pavargęs net po ilgų žaidimų seansų. Kieta plastiko danga kartu su tvirta ir kompaktiška linija ir knurlingas, leidžia atvirtas ir stabilus sukibimas, neleisdamas valdikliui išslysti iš rankų.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos