▷ Geriausi plaukų slinkimo šampūnai

Mūsų patarimai, kaip pasirinkti šampūną nuo plaukų slinkimo

Pastaraisiais metais apie tai buvo daug kalbėta plaukų slinkimo šampūnas, ypač sezoninio kvapo laikotarpiais, arba tais metų mėnesiais, kai polinkis gausiai slinkti yra gana dažnas. Šio reiškinio priežastys gali būti skirtingos, pavyzdžiui, hormoniniai svyravimai, žinduoliams būdingi plaukų pokyčiai ar net šaltesnis ar per karštas klimatas. Iš tikrųjų šio tipo kvapai gaminami daugiausia pavasarį ir rudenį.Paprastai tai yra fiziologinis ir grįžtamasis procesas, kurio metu prarastų plaukų kiekis, pasibaigus jų gyvenimo ciklui, atitinka tą patį kiekį gimimo fazėje. Tada yra dar viena plaukų slinkimo rūšis, kurią vietoj to gali sukelti stipraus streso akimirkos, narkotikų vartojimas, nesubalansuota mityba ir kt. Net ir šiais atvejais kritimas yra gana akivaizdus: kiekvieną dieną gali nusimesti šimtai ar net tūkstančiai plaukų.moteriškas plaukų slinkimo šampūnasNorėdami išspręsti tokio tipo problemas, galite kreiptis į konkrečius produktus, tokius kaip vienas plaukų slinkimo šampūnas, siekiant sustiprinti plaukus ir maitinti galvos odą. Akivaizdu, kad tai nėra įprasta šampūnas, bet produkto, kurio savybės ir formulė visų pirma yra sukurta siekiant užkirsti kelią ar išspręsti tokio tipo problemas. Pažiūrėkime kartu, kaip jis veikia galvos odą ir kokie aspektai turi būti įvertinti prieš tęsiant galimą pirkimą.

Kaip veikia plaukų slinkimo šampūnas?

Visų pirma būtina patikslinti, kad vien šampūnas nuo plaukų slinkimo negali išspręsti plaukų slinkimo problemų, tačiau jį reikia papildyti kitais specifiniais šio tipo reiškiniams skirtais produktais. Priežastis labai paprasta: paprastai šampūnas plaukams tepamas ne ilgiau kaip 5 minutes, teigiamam poveikiui pasiekti labai ribotą laiką, tiesiog pagalvokite apie specialius buteliukus nuo plaukų slinkimo, kurie turi būti tepami maždaug 2 valandas. Tai nereiškia, kad šiai kategorijai priskiriamas šampūnas negali padėti prevencijai, visų pirma dėl to, kad jis yra maitinamasis ir stiprinantis galvos odą, taigi ir plaukų pluoštą, kuris dėl to bus mažiau susilpnėjęs. Vėliau mes atidžiau pažvelgsime į sudėtinius ingredientus, kurie palaiko šį procesą.plaukų slinkimo šampūnas kaip jis veikia

Kokios yra šampūno nuo plaukų slinkimo funkcijos

Pagrindinės šampūno nuo plaukų slinkimo funkcijos beveik visada siejamos su kitų specifinių produktų, skirtų šiai problemai spręsti, funkcijomis. Pagrindinis jo vaidmuo yra paruošti galvos odą, kad gautų kitų produktų, tokių kaip specifiniai losjonai ar serumai, kad jos būtų veiksmingesnės ir apribotų plaukų slinkimą. Būtent dėl ​​šios priežasties šiai kategorijai priklausančiame šampūne turi būti tinkamų maistinių medžiagų, kad plaukų pluoštas būtų gyvybingesnis ir gyvybingesnis. Galime trumpai pasakyti, kad pagrindinės jo funkcijos yra:

 • Vėl suaktyvinkite paviršinę galvos odos mikrocirkuliaciją, siekiant gauti geresnį deguonies kiekį ir atitinkamai mažesnę peliferinės lemputės atrofiją;
 • Nusileiskite dihidrotestosteronui, kuri, kaip jau matėme anksčiau, yra viena iš pagrindinių folikulų pakitimų, taigi ir plaukų slinkimo priežasčių;
 • Grąžinkite lapų tankumą ir energingumą sezono kaitos, taigi ir sezoninio kvapo, laikotarpiais;
 • Laikykitės natūralaus pH galvos odos, vengiant naudoti be pernelyg agresyvių medžiagų;
 • Reguliuokite riebalų gamybą riebalinių liaukų, kad priemaišos netrukdytų natūraliam naujų plaukų ataugimui.

plaukų slinkimo šampūno funkcijos

Kam gali būti įdomus šampūnas nuo plaukų slinkimo

Šampūnas nuo plaukų slinkimo akivaizdžiai gali būti naudojamas siekiant neutralizuoti plaukų slinkimąvyras nei moteris. Rinkoje yra tam tikrų tipų, nes nuostoliai abiem atvejais patiriami ne vienodai. Viena iš plaukų svogūnėlių silpnėjimo priežasčių yra dihidrotestosteronas, testosterono metabolitas, kurio vyrų kraujyje yra 4 kartus daugiau nei moterų. Štai kodėl plaukų slinkimo problemos yra daug dažnesnės ir akcentuojamos vyriškos lyties atstovams. Todėl net ir rinkoje esantys produktai dažnai galvojami apie šiuos dviejų organizmų skirtumus, pritaikant jam ir jai pritaikytas formules.

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant plaukų slinkimo šampūną

Ruošiantis įsigyti šampūną nuo plaukų slinkimo, svarbu sutelkti dėmesį į kai kurias pagrindines savybes, kad jis galėtų atlikti jūsų poreikius atitinkančią funkciją. Visų pirma, galima išskirti kai kuriuos veiksnius, kurie lemia veiksmingumo tipą, trukmę ar net rūšį. Pažiūrėkime juos kartu ir sužinokime, kurios funkcijos jums tinka.

Formatas

Plaukų slinkimo šampūnas, kaip ir įprastas šampūnas, gali būti įvairių formatų. Paprastai nuoseklumas kreminė ar skysta jis yra labiausiai paplitęs rinkoje ir taip pat tarp populiariausių tarp vartotojų. Kitas galimo formato tipas yra tas putotas, lengvesnės tekstūros kaip putos ir lengvai tepamas ant plaukų, kaip ir skystas. šampūnas nuo plaukų slinkimoGaliausiai, net tiems, kurie nori prižiūrėti plaukus, nepakenkdami aplinkai, galima pasirinkti formatą kietas, beveik visada be plastiko.

Šampūno ingredientai nuo plaukų slinkimo

Kita labai svarbi šampūno nuo plaukų slinkimo savybė yra ingridientai. Kaip ir bet kuriame kosmetikos gaminyje, net ant kiekvienos pakuotės yra šampūnas nuo plaukų slinkimoINCI (Tarptautinė kosmetikos ingredientų nomenklatūra), siekiant patikrinti tikrus ingredientus, esančius formulėje. Paprastai šampūnuose nuo plaukų slinkimo yra:

 • Valomosios medžiagos: paviršinio aktyvumo medžiagos, kurios naudojamos plaukams ir galvos odai valyti, siekiant jas išvalyti pašalinant riebalų ir nešvarumų perteklių;
 • Funkcinės medžiagos: sudedamosios dalys, skirtos neutralizuoti ar riboti plaukų slinkimą, pvz augalų ekstraktai dilgėlių, nykštukinių palmių ar „Saw Palmetto“ – visų ingredientų, galinčių slopinti dihidrotestosterono susidarymą. Kiti funkcionalūs ir svarbūs geros produkto kokybės ingredientai yra aminoaicidai, vitaminai ir mineralai;
 • Medžiagos, kurių reikia vengti: kenksmingos sudedamosios dalys, tokios kaip sulfatai, žymimi santrumpomis SLES arba SLS, medžiagos, gaunamos iš naftos, pasižyminčios valomosiomis ir putojančiomis savybėmis, tačiau pakankamai agresyvios galvos odai. Silikonai, žinomas dimetikono, amodimetikono, ciklometikono, ciklopentasiloksano pavadinimais, kurių reikėtų vengti, ypač dėl stipraus poveikio aplinkai. Jų pagrindinė funkcija yra padaryti plaukus visaverčiais. Parabenai, konservantų, kurios pastaraisiais metais buvo stiprių diskusijų apie jų pavojų sveikatai centre.

plaukų slinkimo šampūno ingredientai

Plaukų tipas

Riebaluoti, sausi, trapūs ar mišrūs plaukai? Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti perkant plaukų slinkimo šampūną, yra kuris iš jų plaukų tipas pagal kurią ji turės veikti. Plaukų slinkimas, kaip jau matėme, gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: dėl sezono kaitos, dėl streso ar net dėl ​​rentgeno spindulių poveikio, todėl gali paveikti bet kokio tipo plaukus. Daugeliu atvejų sausiausi ir labiausiai pažeisti plaukai yra labiausiai pažeidžiami, todėl juos reikia gydyti atidžiau, naudojant tinkamų ir ne itin agresyvių formulių produktus.

Veiksmas

Greitai apžvelgę ​​visus rinkoje esančius šampūnus nuo plaukų slinkimo, tikrai pastebėsite daugybę produktų, kurie taip pat išsiskiria savo veikimu. Tarp geriausiai žinomų mes tikrai turime:

 • Stiprinantis: stiprinamasis veiksmas yra pagrindinė bet kokio šampūno nuo plaukų slinkimo funkcija, kad būtų išvengta plaukų slinkimo, paruošiant galvos odą ir plaukų skaidulas;
 • Energija: dar viena gana įprasta šio tipo šampūno rūšis yra energingas, kurio tikslas – skatinti ir atgaivinti trapius ir plonus plaukus, linkusius slinkti;
 • Odos valymas: šie šampūnai gali ištirpinti pleiskanas ir riebalų perteklių, daug daugiau nei įprastas šampūnas; kai kurios priemaišos iš tikrųjų gali slopinti kiekvieno plauko gyvavimo ciklą ir sukelti ankstyvą kritimą;
 • Stimuliuojantis: tai yra specifinės formulės, kurios turi būti naudojamos pirmame kritimo etape, siekiant skatinti ataugimą ir atsinaujinimą. Dažnai tokio tipo šampūnai gaminami iš natūralios kilmės ingredientų, tokių kaip šitakės ekstraktas, grybas, kuriame gausu mineralų ir vitamino D, ir aromatinių augalų, tokių kaip rozmarinas.

energingas šampūnas nuo plaukų slinkimo

Dažnai užduodami klausimai apie plaukų slinkimo šampūnus

Kiek kainuoja plaukų slinkimo šampūnas?

Šampūno, pasižyminčio tokiomis specifinėmis savybėmis kaip plaukų slinkimas, kainos yra skirtingos. Paprastai produktas, priklausantis a vidutinės klasės, kuris atitinka anksčiau matytus kokybės ir efektyvumo kriterijus, išlaidos svyruoja 10 eurų, tačiau šampūnų, pagamintų iš natūralesnių ar ekologiškesnių ingredientų, jis gali šiek tiek padidėti ir pasiekti maždaug 20–25 eurai. plaukų slinkimo šampūno kainaIki šiol matytos kainos nurodo klasikines pakuotes 200 arba 250 ml, tačiau rinkoje yra ir didesnių formatų, nuo 1000 ml palankiomis kainomis, kurios svyruoja 35–50 eurų. Bet kokiu atveju, kadangi tai yra produktas, kuris padeda išvengti plaukų slinkimo, bet ne juos sutramdo, mūsų patarimas yra nepirkti per brangių šampūnų: geriau juos kartu su kitais produktais atlikti tiesiau ir konkrečiau.

Kokie yra pagrindiniai plaukų slinkimo šampūnų prekės ženklai?

Šiais laikais yra daugybė prekės ženklų, kurie specializuojasi šampūnuose nuo plaukų slinkimo, kurie vartotojui gali pasiūlyti kokybišką produktą, nebūdami agresyvūs. Tarp įvairių prekių ženklų neabejotinai paminėjame Kérastase, kuris taip pat yra perkamiausias pasaulyje dėl savo geros kokybės ir kainos santykio. Tiesą sakant, atrodo, kad šio tipo šampūno savybės gali atstatyti plaukų minkštumą ir storumą. plaukų slinkimo šampūno prekės ženklasKitas prekės ženklas, žinomas visų pirma dėl švaraus INCI, yra „Biosline“ kuris savo klientams pateikia produktus be silikonų ir parabenų, kurie, kaip jau matėme anksčiau, gali pakenkti sveikatai ir aplinkai. Taip pat Vichy su linija Dercos yra La Roche-Posay yra vieni populiariausių šio tipo produktų ženklų.

Kaip jūs naudojate plaukų slinkimo šampūną?

Šampūnas nuo plaukų slinkimo yra gana techninis produktas, todėl reikėtų vengti jo kasdienio naudojimo. Ekspertų patarimai yra iš