▷ „Hoover SSNH1300“ apžvalga |

„Hoover SSNH1300“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis garų valytuvą

1. Veikimas ir saugumas: įvertinti 9 iš 10

Garų valytuvas „Hoover SSNH1300“ yra labai specifinis modelis, ypač skirtas tam tikrai morfologijai, kuri labai atkreipė mūsų ekspertų dėmesį. Prieš pradėdami tikrąją peržiūrą, prisiminkime, kad Kainų diapazonas šio prietaiso yra Vidutinio ūgioir kad internete jau yra keletas teigiamų atsiliepimų apie šį garo valymo įrankį (jie bus apibendrinti ir pakomentuoti toliau).

Kalbant apie efektyvumo ir saugos sistemas, kurios yra pagrindinės šio pirmojo skyriaus temos, „Hoover SSNH1300“ modelis tikrai gauna teigiamą balsą.
Pradėkime nuo valdžios, nes su savo 1300 vatų tai yra vienas iš geriausiai veikiančių garų valytuvų, funkcija, kuri visų pirma garantuoja greitą vandens pašildymą.
Tiesą sakant, gamintojas pareiškia, kad garo valytuvas bus paruoštas naudoti po 20 sekundžių.
Deja, tačiau turimų barų skaičius praleidžiamas, yra keletas pardavimo svetainių, kuriose deklaruojami 3 ir kiti 4 barai, todėl atrodo, kad tai nėra visiškai patikima. Tikėtinos abi vertės, ir bet kokiu atveju pakanka net 3 barų slėgio, kad būtų galima gerai išvalyti.
Tada priduriame, kad tai įmanoma reguliarus ant rankenos uždėto rato pagalba pristatyto garo kiekio, siekiant prisitaikyti prie atliktino darbo.

Apsaugos sistemos

„Hoover SSNH1300“ apsauginis dangtelis
Dabar pereikime prie „Hoover SSNH1300“ saugos sistemų, kurios, kaip ir dauguma garo valytuvų, turi klasiką katilo apsauginis dangtelis (žr. nuotrauką).
Jo dėka bus neįmanoma atidaryti gaminio, kad jo ištuštintumėte ar užpildytumėte, tai galima padaryti tik tada, kai vidinis slėgis yra visiškai nekenksmingas. Nėra nuorodos į vaiko užraktą, kuris ne visada yra visuose garų valytuvuose.

2. Vandentvarka: įvertinta 8,5 iš 10

Antrasis veiksnys yra susijęs su vandens tvarkymu ir, atsižvelgiant į gerą šio prietaiso pajėgumą, jo vertas vertinimas yra tikrai teigiamas.
Į tankas iš tikrųjų galime pristatyti iki 300 ml vandens, didesnė už vidutinę vertę, nes dauguma valiklių neviršija 200 ml.
Gamybos įmonė pareiškia, kadautonomija „Hoover SSNH1300“ tai bus apie 15 minučių, net jei, atsižvelgiant į greitą vandens įšilimo laiką, sustojimai „užpildyti“ bus labai trumpi, t beveik galėtume laikyti tai neribota.
Instrukcijų knygelė, kurią galima įsigyti tik anglų kalba, yra labai glausta, tačiau joje sakoma, kad galima naudoti ir vandentiekio vandenį, ir demineralizuotą vandenį, dažniausiai pageidautina, jei buitinio vandens kietumo laipsnis yra labai aukštas.
Informacijos apie gaminio priežiūrą nėra daug, todėl neatrodo įmanoma naudoti specifinius nukalkinimo skysčius. Dėl šios priežasties patariame prieš naudojimą patikrinti vandentiekio vandens kietumą, nes didelis kalcio kiekis ilgainiui gali apriboti „Hoover SSNH1300“ garų valytojo galimybes.

3. Šepečiai ir antgaliai: įvertinta 7,5 iš 10

„Hoover SSNH1300“ su priedaisDabar pereikime prie šepečių ir purkštukų faktoriaus, labai svarbu suprasti, kokius darbus gali atlikti mūsų tiriamas asmuo. „Hoover SSNH1300“ komplekte yra daugybė valymo priedų, kuriuos papildomai pamatysime vėliau, todėl šio trečiojo veiksnio įvertinimas tikrai yra geras.
Pradėkime nuo klasikos purkštukai garų emisijai sutelkti: randame tiesiausią, skirtą įprastiausiems darbams, ir 90 ° arba išlenktą, kuris leidžia pasiekti net ir nepatogiausias vietas.
Sąrašas tęsiamas toliau valytuvas ir jo medvilninis dangtelis, tada vienas apvalus dantų šepetėlis inkrustavimui ant paviršių (naudinga, pavyzdžiui, pašalinti grotelių grotelių likučius), vienas mentele už labiausiai užsispyrusį purvą (galbūt griliui).
Sąraše, palyginti su daugeliu kitų modelių, trūksta pratęsimo vamzdžio su antgaliu, ypač vertinamo valant aukščiausius namo kampus.

4. Priedai ir paprastas naudojimas: Įvertinta 9 iš 10

Paskutinis veiksnys yra susijęs su papildomais priedais ir naudojimo paprastumu, tikra šio prietaiso stiprumu. Todėl įvertinimas yra labai aukštas, net jei kaip įeinantį daiktą randame tik klasikinį pildymo automatą, tuo tarpu kiti garų valytojai dažnai turi piltuvą ir maišelį, kuriame būtų viskas.
Tačiau mes sakėme, kad „Hoover SSNH1300“ akcentas yra fizinė struktūra, labai besiskirianti nuo įprastų kanonų. Tiesą sakant, jei dauguma garų valytuvų atrodo kaip ąsotis su rankena, „Hoover SSNH1300“ modelis labiau primena plaukų džiovintuvą. Šis sprendimas garantuoja labai lengvą sukibimą, gerai subalansuotą svorį ir galimybė lengvai nukreipti garo srovę.
Tačiau produkto tūris yra didesnis nei kitų modelių, galbūt dėl ​​didelio rezervuaro, net jei svoris be vandens yra dar lengvesnis nei vidutinis: laikykite nuomonę, kad garų valytuvų svoris paprastai yra apie 1,5 kg. nusileidžia 1,2 kg.
Taip pat yra įspūdingas, labai naudingas tiems, kurie namuose ar dideliuose kambariuose turi mažai lizdų 5 metrų kabelis. Galiausiai priduriame, kad lemputė rodo, kada garo valytuvas yra paruoštas naudoti.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos