▷ „Imetec Dolcevita“ apžvalga

„Imetec Dolcevita HB4“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis rankinį maišytuvą

1. Galia ir variklio tipas: Įvertinta 7 iš 10

Balsuojama už „Imetec Dolcevita HB4“ rankinio maišytuvo galią ir variklio tipą diskretiškas, pažiūrėkime, dėl kokių priežasčių.
„Imetec Dolcevita HB4“
Šio maišytuvo variklis yra nuolatinė srovė (DC), todėl tam reikia skirti tam tikrą papildomą dėmesį, kad jis netrukus neperkaistų ir nesugadintų.
Tiesą sakant, rekomenduojama naudoti šį rankinį maišytuvą a labai trumpi kadrai, maksimalų laiką, kuris neturi viršyti 15 sekundžių. Taip pat patartina išvykti atvėsk produkto maždaug 1 minutę tarp vieno šūvio ir kito, kad nevargintų variklio.
„imetec dolcevita hb4“ pakuotė
Sugertoji galia yra 450 vatų, gana maža vertė, kuri gali būti ne itin veiksminga labai kietų maisto produktų, tokių kaip morkos ir riešutai, atveju.
„Imetec Dolcevita HB4“ galia
Tačiau norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad nagrinėjamo produkto eksploatacinės savybės yra daugiau nei priimtinos, atsižvelgiant į kainų diapazoną, kuriam ji priklauso. Šis maišytuvas leidžia greitai ir lengvai paruošti tyrę iš daržovių ir sriubų, jei tik ingredientai yra minkšti, gerai išvirę ar vandeningi.

2. Greitis ir pristatymo lygiai: Įvertinimas 6 iš 10

Šis maišytuvas gauna įvertinimą pakanka taip pat atsižvelgiant į turimą greitį ir pristatymo lygį.
450 W nuolatinės srovės variklis tikrai leidžia tik vienas greitis, ir jame nėra jokių turbo funkcijų ar greičio reguliavimo: dėl šios priežasties maišytuvas nebus ypač universalus ir sugebės prisitaikyti prie skirtingų perdirbtų maisto produktų.
Paprastai mažiau galingi rankinių maišytuvų modeliai neteikia daug papildomų funkcijų, tačiau teisinga prisiminti, kad beveik visi maišytuvai turi bent du pristatymo lygius ir kad didėjant maišytuvo galiai, didėja ir galimybė reguliuoti greitį.
Žemiau esančioje nuotraukoje matote vienintelį variklio korpuso mygtuką: mygtuką, kuris paleidžia peilius.
„Imetec Dolcevita HB4“ paleidiklis

3. Struktūra: įvertinta 7 iš 10

Priešingai, šio modelio struktūriniai aspektai nusipelno aukštesnio įvertinimo ir jiems skiriami 7 balai iš 10.
Tai leidžia „Imetec Dolcevita HB4“ rankinis maišytuvas atkabinti kotelį, taip užtikrinant lengvą valymą po jo naudojimo.„Imetec Dolcevita HB4“ kotas ir variklis
stiebas yra Nerūdijantis plienas, kol kūnas maišytuvo yra plastiko. Stiebas mechaniškai pasisuka ir atsikabina a dėka bajoneto mova: tai reiškia, kad nėra trapių kilnojamųjų plombų, dėl kurių, jei pakenktų, maišytuvas taptų nesaugus ir todėl netinkamas naudoti. „Imetec Dolcevita HB4“ koto kablio kablysPritvirtindami koto prie variklio korpuso, įsitikinkite, kad uždaryto užrakto simbolis yra sulygintas su rodykle (kaip matote iš toliau pateiktos nuotraukos), nes priešingu atveju jis gali būti atleistas iškart.„Imetec Dolcevita HB4“ piktograma, skirta prijungti
Ten varpas stiebo (taip pat iš nerūdijančio plieno) yra puiku ir yra 8 cm skersmens. Tikrai tai, kad stiebas ir varpas yra iš nerūdijančio plieno, garantuoja didesnį atsparumą ir ilgaamžiškumą net esant aukštai temperatūrai, tačiau mes pažymime, kad gamintojas instrukcijose rekomenduoja nepanardink kamienas skysčiuose esant aukštesnei temperatūrai 70 laipsnių.„Imetec Dolcevita HB4“ varpas
Saugumo sumetimais patiekalų ingredientus siūloma atidirbti tik nuėmus puodą nuo viryklės, kai jie atvės.

4. Tvarkymas ir praktiškumas: įvertinta 6,5 ​​iš 10

Maišytuvo valdymas ir praktiškumas įvertina priimtiną ir daugiau nei pakankamą ženklą.
Maišytuvo yra daug lengvas (sveria 700 g) ir, kaip jau minėjome, nerūdijančio plieno koto pritvirtinimas ir atleidimas yra tikrai paprastas, dėl durtuvų sistemos. kabelis turi ribotą ilgį 90 cm ir neturi kabelių vyniojimo sistemos.
„Imetec Dolcevita HB4“ kabelio jungtis
nerūdijančio plieno peiliaidu ir yra su šiek tiek pasvirusiais profiliais, kurie nėra ypač aštrūs, o tai bet kokiu atveju leidžia be problemų maišyti gerai paruoštą ir minkštą maistą.
Varpo profiliai buvo ištirti taip, kad jį būtų galima garantuoti patogus valymas: iš tikrųjų maisto fragmentai nerizikuoja įstrigti varpo kampuose.
„Imetec Dolcevita HB4“ varpo profilis
Šis maišytuvas būtinai turi būti plauti rankomis, taip pat kotas iš nerūdijančio plieno ne galima nuplauti indaplovė.
Galiausiai atkreipiame dėmesį, kad rankena yra ergonomiška, tačiau neturi jokios neslystančios gumos dangos: didesnis dėmesys šiai detalei būtų pelnęs dar keletą taškų.

5. Priedai: įvertinti 6 iš 10

Kalbant apie priedus, šis „Imetec“ rankinis maišytuvas gauna pakankamą įvertinimą 6 iš 10 balų.
Tiesą sakant, net jei jo pakuotėje nėra priedų (nei dozatoriaus, nei botagų ar pan.), Variklio korpuso struktūra leidžia jums pritvirtinti smulkintuvo aksesuaras, šiuo metu perkama tik atskirai ir nepateikiama.
Įsigiję smulkintuvą, galite paruošti smulkintus lazdyno riešutus pyragams gaminti arba įvairius prieskonius su petražolėmis ir kitais prieskoniais tuo pačiu varikliu.
Atsižvelgdami į šio gaminio paprastumą, mes nesistebime, kad nėra tiekiamo aksesuaro, iš tikrųjų tai nėra vienintelis tokio tipo produktas be jo.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos