▷ „Imetec Titanox K1“ apžvalga

„Imetec Titanox K116“

Mūsų vertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis lygintuvą

1. Struktūra: įvertinta 7,5 iš 10

„Imetec Titanox K116“ modelis yra ekonomiškas lygintuvas, kuris, nepaisant prieinamos kainos, struktūros koeficientu gauna gerą 7,5 balą iš 10, nes jame yra įdomių funkcijų, kurias dabar gerai pamatysime.
„Imetec Titanox K116“ struktūra
Nors plastikinės medžiagos nėra pačios tvirtiausios, tačiau visi įvairūs mūsų nagrinėjami elementai ir sudedamosios dalys neturi silpnumo požymių. kabelis yra pakankamai ilgas, su juo 2 metrai, kad naudojant būtų tinkamas judrumas, ne tik tai, kad „Imetec Titanox K116“ garų lygintuvas yra su rankena ergonomiškas ir talpi rankena, todėl ją lengviau valdyti lyginant. Grįžtant prie kabelis, turime atkreipti dėmesį į labai įdomią savybę: pagrindas yra apsaugotas plastikiniu ir sulankstomu dangčiu, kuris remiasi į vieną pasukama bazė kuris leidžia lydėti judesius visomis kryptimis.
„Imetec Titanox K116“ laidas

2. Garas: įvertinta 6 iš 10

Savo apžvalgininkui priskyrėme 6 iš 10 įvertinimą, atsižvelgiant į duomenis, susijusius su garais, nes radome tiksliai pakankamas, bet neįdomias savybes.
„Imetec Titanox K116“ garai
Mažiau įtikinamas yra reguliuojamas garas, techninių duomenų žymos 0-30 g / min, kuris garantuos ne per greitą darbą, ypač jei krūvoje turite drabužių su priešiškomis klostėmis, tiesiog atsižvelkite į tai, kad aukščiausios klasės garų lygintuvų reguliavimas gali būti iki 50 g / min. Tačiau norint išlyginti tas sunkias raukšles, „Imetec Titanox K116“ modelyje yra supergaras 80 g / min, kuri nėra ypač didelė vertė, iš tikrųjų rinkoje esančios viršūnės taip pat gali pasigirti virš 200 g / min. garais, tačiau jų vis tiek pakanka spartinti lyginimo procesą.
Taip pat primename, kad gaminį galima naudoti vertikaliai, marškiniams ir suknelėms atnaujinti tiesiai ant pakabos.

3. Vanduo: įvertinta 8 iš 10

Kalbant apie vandens faktorių, mes jam suteikėme teisingą įvertinimą, ypač dėl geros talpos talpos.
„Imetec Titanox K116“ vanduo
tankas iš tikrųjų jis yra vidutinis, jų yra tiksliai 300 ml galima lyginti trumpiau nei valandą (tai taip pat priklauso nuo naudojimo, kurį atliksite).
Priežiūros požiūriu nerandame įdomių charakteristikų: mūsų nagrinėtoje sistemoje nėra kalkių nuosėdų šalinimo sistemos, todėl labai svarbu prieš naudojimą įvertinti vandens, išleidžiamo iš jūsų čiaupų, kietumo lygį, kad galų gale praskiestų jis demineralizuotu vandeniu ir „rankiniu būdu“ neutralizuoja kalkakmenio susidarymą.

4. Galia ir suvartojimas: įvertinta 8,5 iš 10

„Imetec Titanox K116“ įvertinimas yra labai geras, atsižvelgiant į jo veikimą ir santykinį vartojimą, atsižvelgiant į tai, kad šiuo požiūriu mes randame labai teigiamas savybes.
Taigi pradėkime sakydami, kad galia stovi 2300 vatų, vertė, leidžianti greitai pašildyti plokštę. Kad sąskaitoje būtų įrašytos išlaidos, tai labai brangi tema kasdien lyginantiems, mūsų vietoje nagrinėtoje yra įrengta „Eco“ funkcija, kuri įjungiama per specialų selektorių. Instrukcijų brošiūroje rekomenduojama jį naudoti lyginant audinius, kuriems nereikia didelio garo, pvz., Vilną, šilką ir šviesius medvilninius audinius: „Imetec“ teigia, kad tokiu būdu tai įmanoma kirpti iki 20% išlaidų sąskaitoje.
„Imetec Titanox K116 Eco“ funkcija

5. Plokštė: Įvertinimas 7 iš 10

Plokščių koeficientas yra įdomus tam tikrais aspektais, o kitais – mažiau, tačiau apskritai vertinimas tikrai teigiamas: mūsų komanda norėjo apdovanoti „Imetec Titanox K116“ balsuodami 7 iš 10.
Imetec Titanox K116 plokštė
Labiausiai mus įtikino aspektai, susiję su plokštės medžiaga, kuri yra nerūdijantis plienas, labai tvirta medžiaga, kuri nebus nusidėvėjusi, ir su skylių kiekiu bei pasiskirstymu: ši plokštė žada turėti skirtingų audinių glotnumas, nors tikslumo požiūriu mes nesame aukščiausi rinkoje. Tiesą sakant, jei geriausi rinkoje esantys garų lygintuvai turi skvarbų antgalį, mūsų nagrinėtajam nėra būdinga ši morfologinė kokybė ir jis tik iš dalies kompensuoja gerą antgalyje susikaupusių skylių skaičių.
„Imetec Titanox K116“ antgalis

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas