▷ „ION Slides Foreve“ apžvalga

„ION Slides Forever“

Mūsų įvertinimas dėl lemiamų veiksnių, leidžiančių pasirinkti skaidrių skaitytuvą

1. Rezoliucija: Įvertinimas 6 iš 10

Kai ketiname pasirinkti skaidrių skaitytuvą, pirmiausia turėtume apsvarstyti, ar norėtume tobulai išversti savo nuotraukas iš analoginės į skaitmeninę, yra rezoliucija.
Turime nedelsdami pasakyti, kad „ION Slides Forever“ atveju tai nėra ypač didelė, todėl šiam koeficientui priskiriame tik 6 iš 10.Kaip ir daugelyje kitų biudžetinių skaidrių skaitytuvų, „ION Slides Forever“ yra įrengtas jutiklis tipo 5 Mp CMOS, nebrangus pasirinkimas, kuris tiesiogiai reiškia mažą DPI skaičių.
Ten optinė skiriamoji geba jis iš tiesų yra gana žemas, vienas 1800 DPI kad galime pasistumti 3600 DPI pasitelkiantinterpoliacija. Tačiau nebūtinai taikant interpoliaciją, skaidrės kokybė tikrai pagerėja, todėl jei neketinate retušuoti nuskaitymų ir daugiausiai juos įkelsite internetu, likę 1800 DPI gausite priimtinos kokybės ir gana lengvai įkeliamų vaizdų. .
Neradome jokių naujienų apie dinamiškas kontrastas šis skaidrių skaitytuvas yra pajėgus: mes akivaizdžiai nesitikime, kad jis bus ypač geras, manome, kad jis neviršija 3,4.

2. Formatai: Įvertinimas 7 iš 10

Antra, labai svarbu pasirinkti skaidrių skaitytuvą, kuris galėtų efektyviai apdoroti visų tipų filmus, kuriuos norime konvertuoti į skaitmeninius.Žurnalai „ION Slides Forever“Tai teigiamas „ION Slides Forever“ aspektas, kurį įvertiname 7 balais iš 10. Be klasikos 35 mm skaidrės, tiesą sakant, šis skaitytuvas taip pat gali valdyti 35 mm fotografinė juosta, arba klasikiniai analoginiai neiginiai.
Pakraunami trys skirtingi įkrovikliai (juos galite pamatyti aukščiau esančioje nuotraukoje):

  • Slankusis krautuvas: Vienu metu ant šio laikiklio galima pritvirtinti iki keturių skaidrių
  • Neigiamas žurnalas: Šis intarpas skirtas neiginiams įterpti ir stumti į priekį
  • Nepertraukiamas įkroviklis: su šiuo žurnalu per vieną seansą galime nuskaityti apie dvidešimt skaidrių

Visų žurnalų naudojimas yra labai paprastas ir vyksta perėjimas nuo vienos skaidrės ar kadro prie kito rankiniu būdu: net kai naudosime ištisinį žurnalą, turėsime stumti vienas kitą po kito.

3. Funkcijos: Įvertinimas 7 iš 10

Prieš perkant taip pat reikėtų atsižvelgti į funkcijas, kuriose yra skaidrių skaitytuvas, ypač jei mums reikia aukštos kokybės nuskaitymo.
Taip pat šioje srityje „ION Slides Forever“ nusipelno patenkinamo įvertinimo, nors toli gražu nėra kompetencija, dar 7 iš 10.
Tiesą sakant, mes tik turime pagrindinės funkcijos, prieinama tik per įsigijimo programinė įranga (Vaizdų nuskaitymo įrankis).
Programinę įrangą sudaro labai paprastas valdymo skydelis, leidžiantis atlikti šias operacijas:

  • Neigiama konversija: pasirinkus elementą „Neigiamas“, nuskaityti negatyvai paverčiami teigiamais
  • Juoda ir balta: „B / W“ parinktis skirta skaidrėms nuskaityti nespalvotai
  • Skaidrės: Tai parinktis nuskaityti skaidres
  • Kokybė: galime rinktis tarp standartinės skiriamosios gebos (1800 optinių DPI) arba interpoluotų (3600 interpoluotų DPI)
  • Automatinė korekcija: spustelėjus šią parinktį, skaitytuvas pritaikys automatinę spalvų ir ekspozicijos lygių korekciją
  • Apverskite ir pasukite: šios dvi funkcijos naudojamos vaizdui suteikti norimą orientaciją

Atlikę bet kokius pakeitimus, nuskaitymą turime įsigyti naudodami programinę įrangą arba paspausdami vieną mygtuką ant skaidrių skaitytuvo, kaip parodyta aukščiau esančioje nuotraukoje.

4. Sujungimas ir atmintis: įvertinta 8,5 iš 10

Galiausiai turime pateikti paskutinius svarstymus veikimo režimas skaidrių skaitytuvo, nes yra žymių skirtumų tarp nepriklausomų skaitytuvų ir tų, kurie būtinai turi būti prijungti prie kompiuterio.
„ION Slides Forever“ šiuo koeficientu įvertina puikiai 9 iš 10, nes jis priklauso patikimumo ir potencialo teikiamam skaitytuvo tipui, t. Y. PC skaitytuvas.
Tai tikrai modelis “„Plug’n’Play““, Kuris veikia be poreikio įdiegti tvarkykles, įsigijimo programinės įrangos pakanka, kad būtų galima nedelsiant naudotis įrenginiu. gelbėjimas todėl mūsų nuskaitymai vyksta tiesiogiai kietasis diskas mūsų kompiuterio be apribojimų, kuriuos nustato atminties kortelių naudojimas arba dažnai gana maža vidinė atmintis, kurioje yra „autonominiai“ skaitytuvai.
Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas