▷ „Jk Fitness JK5070“ apžvalga

„Jk Fitness JK5070“

Mūsų balsai dėl lemiamų veiksnių pasirenkant irkluotoją

1. Atsparumo tipas: įvertinta 6,5 ​​iš 10

„Jk Fitness JK5070“ priklauso žemam diapazonui, ir tai yra stūmoklinė irklavimo mašina, praktiškiausia tiems, kurie nori pakeisti treniruotes su irklavimo mašina kitoms sporto šakoms. Veiksnio, kuris vertina atsparumo tipą, reitingas yra daugiau nei pakankamas, pažiūrėkime dabar, kodėl.
Pirmiausia sakome, kad ši irkluotoja nerekomenduojama tiems, kurie nori tobulai pamėginti irklavimą, nes modeliavimas nėra geriausias, taip yra dėl to, kadfiksuotas aukštis rankenų: kas daro kinetinį gestą grįžęs jis negalės nuleisti rankų, kaip tai vyksta valtyje.
Tokio tipo irklavimo mašinos yra labai populiarios norint palaikyti formą namuose, galbūt tais laikais, kai klimatas yra priešiškas, kai parke neįmanoma atlikti įprasto bėgimo.
Taip pat vadinami hidraulinio pasipriešinimo irkluotojais, tokie modeliai kaip „Jk Fitness JK5070“ imituoja irklų panardinimą stūmokliai, kuriuose yra aliejaus arba oro.
Tipiškas šių irkluotojų bruožas, kurį taip pat galima pamatyti iš nuotraukų, yra tai, kad jie turi dvi rankenas, tarsi valties irklus (kitose technologijose dažnai naudojamas centrinis vairas).

2. Atsparumo lygiai: įvertinti 8 iš 10

Šis veiksnys nusipelno gero įvertinimo, atsižvelgiant į tai, kad nepaisant žemos kainos, mes galime rasti skirtingus atsparumo lygius.
Ne visi modeliai su stūmoklio technologija gali pasigirti šia savybe, o „Jk Fitness JK5070“ irklavimo mašina siūlo 12 pasirenkamų lygių. Tai vyksta per ratą, pastatytą šalia stūmoklio, kuris leidžia jums pakeisti intensyvumą nuo 1 iki 12.
Skirtingo atsparumo laipsnio turėjimas reiškia galimybę planuoti tikslesnį darbo tipą, bandant tiksliau siekti, kokie gali būti skirtingi tikslai. Tiesą sakant, pasirinkus mažą atsparumą, „Jk Fitness JK5070“ leis jums ilgai dirbti ir atlikti aerobinis darbas (idealiai tinka norintiems deginti riebalus). Priešingu atveju, jei norite stiprinti raumenų jėgą labiau nei bet kas kitas, atlikite treniruotę anaerobinis, tinkamesnis didesnis atsparumas.

3. Struktūra: įvertinta 7 iš 10

„Jk Fitness JK5070“ monitoriusStruktūros koeficientas gauna deramą įvertinimą, nes „Jk Fitness JK5070“ išsiskiria kaip labai lengva ir kompaktiška irkluotoja.
Balsavimas negali pasiekti aukščiausių lygių, nes tai neįmanoma apgyvendinti vyresnį nei 90 kg svorį, todėl labai aukšti ir masyvūs žmonės negalės naudotis šia irklavimo mašina.
Visiems kitiems „Jk Fitness JK5070“ yra puiki priemonė laikyti kambaryje ar garaže, lengvai pastatoma ir galbūt perkeliama į kitas vietas.
Su jo tik 16 kg, pavasario dieną jis taip pat gali būti naudojamas sode ir tada lengvai laikomas spintelėje. Mes tai sakome todėl, kad mūsų apžiūrėtas vyras stovi visiškai stačiai, žr. Nuotrauką, o šoninius irklus galima uždaryti.
Tai mums sako ta pati gamybos įmonė aktyvioje fazėje jis užima 148 x 108 x 48 cm (IxPxA) ir vieną kartą uždarytas tik 57 x 49 x 130 cm (Ilgis x plotis x aukštis).

4. Ekranas: Įvertinimas 7 iš 10

Dabar pereikime prie rodymo faktoriaus, kuris mums vertas padoraus balsavimo. Mes tai sakome, nes, nepaisant to, kad yra daug informacijos, pastebime, kad irklavimo mašinos „Jk Fitness JK5070“ ekranas yra šiek tiek per mažas.
Nepaisant to, matomumą padeda Europos Sąjungos padėtis ekranas, kuris specialios tūbelės dėka yra tikrai gerai įskaitomas. Pradėjęs veikti, „Jk Fitness JK5070“ leidžia nepamiršti Oras treniruotės, taigi netaikoma pareiga parodyti, kiek minučių praėjo jūsų išmaniajame telefone ar rankiniame laikrodyje. Ši savybė yra bent jau mažiausiai įdomi, bent jau praktiniu požiūriu, tačiau ši irkluotoja taip pat leidžia pamatyti smūgių skaičius atliko.
Be to, ekranas puikiai tinka visiems, norintiems atlikti aerobinio tipo darbus kalorijų skaičius kad tu esi Suvartojo kaip jūs progresuojate pratimo metu.

5. Komfortas: įvertinta 7,5 iš 10

„Jk Fitness JK5070“ uždarytaNet ir komforto koeficientu, „Jk Fitness JK5070“, nepaisant priklausymo ekonominiam diapazonui, išsiskiria nuopelnais. Tačiau įvertinimas negali būti geriausias, iš dalies dėl to, kad matėme, jog talpa neviršija 90 kg, ir iš dalies šoniniams irklams, kurie, turėdami fiksuotą aukštį, neleidžia ištikimai imituoti eilės.
Sėdynė nėra pati erdviausia, tačiau jai būdinga forma, kuri pagerina sąlytį su apatine nugaros dalimi. Insultas nėra labai ilgas, jei esate labai aukštas, gali būti, kad kojos neišsitempia tobulai. Irklai turi neslidžią dangą ir yra linkę geresniam sukibimui, net jei sukibimas nėra ergonomiškas.
kojos atrama jie yra erdvūs, net jei ne itin ilgi, ir gerai laikosi prikibę prie pagrindo yra užtrauktukų. Be to, kad mažiau stresuotų kulkšnių sausgyslės, kojų atramos pakrypsta. Ši savybė yra naudinga mėgėjams, nes tie, kurie ruošiasi irkluoti prie jūros, upės ar ežero, teikia pirmenybę jiems fiksuotiems, todėl turi didesnę trauką ir tikimybę, kad irkluojama valtimi.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas