▷ LG OLED 65E9PLA apžvalga

„LG OLED 65E9PLA“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis išmaniąją televiziją

1. Funkcijos: Įvertinimas 9,5 iš 10

„LG OLED 65E9PLA“ yra išmaniojo televizoriaus modelis, pristatytas m 2021 m, turintis daug funkcijų ir aprūpintas įvairiomis pastaraisiais metais sukurtomis technologijomis, kad vaizdo kokybė būtų dar geresnė. Šis televizorius yra labai naujausias modelis Naujausia versija „LG“ naudojama patentuota operacinė sistema, „webOS 4.5“. Tai, be kita ko, išskiria asąsaja dar paprastesnė ir intuityvesnė integracijai aDirbtinis intelektas sugeba optimizuoti vaizdus pagal atkuriamą turinį ir „namų valdymo pultas„, Idealiai tinka tiems, kurie daro savo namus protingesnius.” LG OLED 65E9PLA „taip pat greičiausiai galės gana ilgai atnaujinti savo operacinę sistemą, turint omenyje, kad tai aukščiausios klasės produktas ir kad jį išleidus data iš tikrųjų yra labai nauja. programos turimų yra daug keli ir apima visas populiariausias platformas Italijoje, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „Now TV“, „Dazn“, „Infinity“, „Google Play“ ir „YouTube“. turinio tiesiai iš savo išmaniojo telefono, atsisiųsdami nemokamą programą „LG TV Plus“, galima „Android“ ir „iOS“. „LG OLED 65E9PLA“ yra visai neseniai išmanusis televizorius, todėl praktiškai nekyla jokių suderinamumo problemų su naujausiais vaizdo formatais.HEVC, nors jis ne visada gali atkurti nesuspaustus garso formatus.

2. Ekranas: įvertinta 9 iš 10

„LG“ yra prekės ženklas, žinomas dėl ekranų kokybės ir vėl nenuvilia. „LG OLED 65E9PLA“ turi a OLED skydelis labai platus, įstrižainės 65 coliai (tačiau atminkite, kad yra ir 55 colių versija), todėl tinka vidutinėms ir didelėms patalpoms. „LG OLED 65E9PLA“ ekranasRezoliucija pasiekia standartą „Ultra HD“ (3840 x 2160 taškų), taip pat galima pasinaudoti technologija HDR, kurio dėka šviesiausi ir tamsiausi vaizdo taškai automatiškai subalansuojami, kad būtų užtikrintas maksimalus ryškumas kiekvienoje detalėje. Taip pat integruoti papildomos funkcijos: be dirbtinio intelekto, dalis α9 grafikos procesorius antros kartos, mes taip pat prisimename technologijas Aktyvus gylio stipriklis yra Tikras spalvų tikslumas „Pro“, kurie leidžia puikiai atvaizduoti vaizdus, ​​gerinant kontrastas ir gylis spalvų. Todėl „LG OLED 65E9PLA“ yra idealus modelis sukurti namų kino teatras, kurio tikslas – reprodukcijos kokybė, labai artima kino.

3. Jungtys: Įvertinta 9 iš 10

„LG OLED 65E9PLA“ yra gerai įrengtas tiek fiziniam, tiek belaidžiui ryšiui. Jie iš tikrųjų yra trys USB prievadai, keturi HDMI, išėjimas optinis skaitmeninis garsas, a mini lizdas prijungti ausines ir galiausiai vieną LAN prievadas, tiems, kurie nori laidinio ryšio su internetu. Taip pat galite pasinaudoti technologija „Bluetooth“ ir, žinoma, Dviejų dažnių „Wi-Fi“, kuris garantuoja greitą ryšį net žiūrint srautinį turinį aukštos raiškos. „LG OLED 65E9PLA“ jungtysŠis išmanusis televizorius taip pat yra suderinamas su „Miracast“ ir todėl gali veikti kaip belaidis monitorius, taip pat gali leisti turinį tiesiogiai iš mobiliųjų įrenginių, kaip matėme, programos dėka „LG TV Plus“. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad šis modelis yra suderinamas su balso padėjėjais „Google“ padėjėjas yra Alexa, leidžianti puikiai integruotis su kitais išmaniaisiais įrenginiais jūsų namuose.

4. Greitis: įvertinta 9,5 iš 10

Įvesties vėlavimas ir atnaujinimo dažnis yra du ypač svarbūs parametrai žaidimų entuziastams ir tiems, kurie mėgsta žiūrėti sportą dideliu greičiu. Kaip ir daugelis kitų gamintojų, LG neteikia tikslių duomenų apie šiuos du parametrus, tačiau šis modelis turi daugybę technologijų, kurios yra skirtos garantuoti optimalų rezultatą, atsižvelgiant į jūsų žiūrimo turinio tipą. „LG OLED 65E9PLA“ greitis„LG OLED 65E9PLA“ iš tikrųjų turi dvi skirtingas funkcijas, vadinamąsias Kintamas atnaujinimo dažnis yra Automatinis mažos vėlavimo režimas (ALLM), ypač žaidimai, galintis ne tik pakeisti atnaujinimo dažnį pagal grojamą turinį (greita žaidimų seka, siužetas ir pan.), bet ir sumažinti laukimo laiką tarp vienos scenos ir kitos. Visų pirma reikėtų pažymėti, kad ALLM tai funkcija, integruota į standartą HDMI 2.1 o kai kuriuose esančių naujausios kartos konsolė, kaip „Xbox One S“ ir „Xbox One X“, ir suteikia ypač realistišką žaidimų patirtį.
Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas