▷ „Philips HR1387 / 80“ apžvalga

„Philips HR1387 / 80“

Mūsų vertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis virtuvinį kombainą

1. Galia: įvertinta 7 iš 10

„Philips HR1387 / 80“ galiai buvo suteiktas labai aukštas balas, nes, atsižvelgiant į jo technines specifikacijas, manome, kad šio virtuvinio kombaino veikimas yra labai geras.
Reikia pasakyti, kad šis modelis yra „salotų gamintojas“, tai yra įrankis, rodantis pelną paruošimo pagalba ypač žalių patiekalų, tokių kaip salotos.
„Philips HR1387 / 80“
„Philips HR1387 / 80“ iš tikrųjų yra kompanija grotelės, griežinėlis ir julienne, ir tai daro su galia 200 W, maža vertė, jei turėtume omenyje klasikinius virtuvinius kombainus, kurių reikia minkyti ir kapoti, tačiau tai naudinga tokiam daugiafunkciam smulkintuvui kaip šis.
Akivaizdu, kad turėtumėte vengti ilgai pjaustyti labai kietus maisto produktus, pavyzdžiui, šaknis, pavyzdžiui, imbierą. Mes taip pat turime tik vienas greitis, dar viena savybė, už kurią būtų baudžiama už tradicinius robotus, tačiau priimtina ir paplitusi tiems, kurie atsakingi už daržovių, svogūnų ir nedidelio saliamio pjaustymą ir tarkavimą.
„Philips HR1387-80“ tik vienu greičiu

2. Funkcijos ir priedai: įvertinimas 7 iš 10

Nedelsiant reikia patikslinti, kad „Philips HR1387 / 80“ funkcijų ir priedų veiksnys buvo išanalizuotas atsižvelgiant į jo pirminį (ir unikalų) pobūdį: atstovauti galiojančiam visų kulinarinių gaminių pagalbininkui, ty daržovių pjaustymui, jų pjaustymui į julienne arba juos sutarkuoti.
Mes turime vieną geras skaldytuvo universalumas, pavyzdžiui, kad galėtumėte paruošti gana daug receptų su daržovėmis, vaisiais, sūriais ir saliamis, tačiau akivaizdu, kad nėra kitų priedų, kurie galėtų atlikti kitas funkcijas, išskyrus pjaustymą.
„Philips HR1387 / 80“ metaliniai diskai
Pridedami šie priedai:

  • 2,4 mm pjaustymo diskas: greitai pagaminti storas cukinijos, saliamis, agurkų ar kitų riekeles
  • 1,2 mm pjaustymo diskas: šis priedas leidžia pasigaminti plonesnių daržovių, tokių kaip morkos ir cukinijos, gabalėlių, taip pat mažų saliamis ir vaisių
  • „Julienne“ diskas: supjaustyti siaura lazdele, idealiai tinka morkoms
  • Diskas grubiai sutarkuotas: atlikdami praktinį testą naudojome jį su sūriu ir, mūsų nuomone, tai kėlė problemų, nes šiuo aparatu geriau trinti kietuosius sūrius
  • Diskas smulkiai sutarkuotas: galima smulkiai sutarkuoti ne tik sūrį, bet ir įvairių rūšių daržoves ar vaisius

Prekyboje taip pat yra „Philips HR1387 / 80“ versija su papildomu disku, skirtas daržovėms pjaustyti storesnės lazdelės formos, pavyzdžiui, norint paruošti klasikines bulvytes. Šį diską taip pat galima įsigyti atskirai, jei norite jį pridėti prie šiame puslapyje aprašytos versijos.

3. Matmenys: Įvertinta 8 iš 10

Viena iš pirmųjų savybių, į kurias atsižvelgiama atsižvelgiant į maisto perdirbėjo dydį, yra susijusi su jo siūlomais pajėgumais, todėl svarbu ją įvertinti, nes nuo to priklauso porcijų, kurioms modelis yra tinkamas ar ne, skaičius. Kita vertus, „Philips HR1387 / 80“ atveju šis faktorius buvo vertinamas pagal dydį, galimų naudoti konteinerių dydį ir bendrą prietaiso struktūrą, nes šiuo atveju nėra indų, ant kurių žmonių, kuriems galite gaminti, skaičius.
„Philips HR1387 / 80“ konteinerio aukštis
Kalbant apie faktinį šio roboto tonažą, mūsų svoris yra apytiksliai 1 kgir produkto matai 30 cm aukščio ir 20 cm gylio ir pločio, matmenys, leidžiantys jį lengvai laikyti kiekvieną kartą po naudojimo, taip pat palengvina jo padėjimą ant bet kurio jūsų virtuvės paviršiaus.
„Philips HR1387 / 80“ aukštis
Taip pat galima įterpti dubenys, o gal puodai iki 13 cm aukščio po tarkuoto ar supjaustyto maisto snapeliu.
Galiausiai vamzdžio plotis maisto įdėjimas labai patenkina, nes gali būti pritaikytas atsižvelgiant į maisto dydį įdėti į mašinos vidų: iš tikrųjų įmanoma naudoti platesnį įėjimą (galbūt įterpti porą morkų kartu ir visiškai) arba sumontuoti specialų reduktorių, dėl kurio vamzdžio skersmuo būtų mažesnis. Tai gali būti naudinga norint geriau perteikti mažiau tūrinius maisto produktus link sukančių diskų, skirtų pjaustymui.
„Philips HR1387 / 80“ vamzdžių reduktorius

4. Lengva naudoti: įvertinta 8 iš 10

Praktiškumo koeficientas gauna gerą balą, nes „Philips HR1387 / 80“, nepaisant to, kad tai yra gana pigus ir paprastas produktas, vartotojui gali pasiūlyti keletą funkcijų, kurios, mūsų manymu, yra būtinos patogus naudoti kasdien ar dažnai tokio tipo buitiniai prietaisai.
Čia yra šių elementų sąrašas:

  • Neslystančios kojos: leiskite virtuvinį kombainą tvirtai pritvirtinti ant darbinio paviršiaus, užtikrindami prietaisui didesnį stabilumą net dirbdami maksimaliu greičiu
  • Kabelių surinkimo skyrius: sukurta tam, kad būtų galima tvarkingiau laikyti ar palikti robotą matomoje vietoje
  • Montavimo paprastumas: diskus galima surinkti ir išmontuoti labai paprastai ir praktiškai, o iš pirmo žvilgsnio suprasti, kaip įjungti prietaisą, yra intuityvi

„Philips HR1387 / 80“ neslidžios kojos
Be to, „Philips HR1387 / 80“ virtuvinis kombainas yra produktas su apsauginiu dangteliu, kuris, jei nebus tinkamai užfiksuotas, neleis besisukantiems diskams apsisukti, taip išvengiant nelaimingų atsitikimų virtuvėje.
Galiausiai norėtume nurodyti šį įrankį specifinis salotų ruošimui jį naudoti yra labai patogu, ypač lyginant su kitais panašiais rinkoje įprastais modeliais, kuriuos, mūsų nuomone, yra daug sudėtingiau surinkti, išardyti ir išvalyti.
„Philips HR1387 / 80“ kabelių skyrius

5. Priežiūra: įvertinta 7,5 iš 10

Galiausiai mes įvertinome „Philips HR1387 / 80“ priežiūros koeficientą, kurio įvertinimas gerokai viršija pakankamumą, bet nepasiekia maksimalių balų, nes jis neįtikina mūsų kai kuriais konstrukciniais elementais.
Tai tikrai atrodo labai teigiama ir naudinga, kad šis maisto perdirbėjas tam reikia nedaug laiko ir pastangų Vartotojas turi būti švarus ir tvarkingas: mašinos korpusą galima nuplauti drėgna arba drėgna šluoste ir, jei reikia, pamirkyti plovikliuose. Kita vertus, pjaustymo / grotelės diskai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno ir gali būti plaunami rankomis ir indaplovėje nepakenkiant.
„Philips HR1387 / 80“ nuimami komponentai
Todėl vienintelis susirūpinimas yra susijęs su dangtis, kuris yra plastmasinis ir kad dažnai įdėjus į indaplovę, galėjo pagelsti arba tapti nuobodu.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas