▷ „Philips HR1883 / 31“ apžvalga

„Philips HR1883 / 31 Avance“ kolekcija

Mūsų įvertinimas dėl lemiamų veiksnių renkantis sulčių ekstraktorių

1. Struktūra: įvertinta 8 iš 10

Dėl struktūros faktoriaus „Philips HR1883 / 31 Avance Collection“ ištraukėjas nusipelno aukšto įvertinimo dėl kelių priežasčių, tarp kuriųgana mažas pėdsakas, dėl tipo struktūros vertikalus kurį, be kita ko, taip pat lengviausia išvalyti. Nors svoris ir matmenys nepateikia parametrų, esančių apyvartoje esančių ištraukėjų panoramoje, užtikrina, kad šį modelį po kiekvieno naudojimo būtų gana lengva paimti ir išmesti.
„Philips HR1883 / 31 Avance“ kolekcijos struktūra
Taip pat konteineriai masės ir sulčių rinkimas turi būti laikomas patenkinamu: jų pajėgumai iš tikrųjų yra apie 1,5 l, matmenys, leidžiantys perdirbti daržoves ir vaisius nereikalaujant jų dažnai tuštinti.

„Philips HR1883 / 31 Avance Collection“ talpyklos
Kaip paskutinę pastabą, įvertindami šio modelio struktūrą, nurodome, kad vamzdelis, per kurį dedami maisto produktai, yra šiek tiek mažas, todėl prieš juos perdirbant būtina juos supjaustyti.

2. Našumas: įvertinta 7,5 iš 10

Veiksnys, apibūdinantis „Philips HR1883 / 31 Avance Collection“ našumą, gauna vidutiniškai aukštą balą, nes šis modelis išsiskiria geru našumu ruošiant įvairių rūšių sultis. vaisių ir apie daržovės, taip pat savarankiškai sunku arba ypač sunku gydyti.
„Philips HR1883 / 31 Avance Collection“ operacija
Šie sulčių ekstraktoriaus geros eksploatacinės savybės vertinimą turi šie elementai:

  • Sukimosi pasirinkimas: šis modelis leidžia pasirinkti sraigto sukimosi kryptį, kuri yra naudinga dirbant sunkų maistą, tačiau taip pat, jei gaminio viduje įstringa nedideli maisto likučiai ir turėtų būti paleisti pasukus priešingai kryptimi į tą, su kuria dirbote iš pradžių
  • „Philips HR1883 / 31 Avance Collection Performance“Rpm: sūkiai per minutę, kurį sraigtas atlieka ekstrahuojant sultis, nėra aiškiai nurodyti, net jei atrodo, kad jie yra įtraukti nuo 50 iki 60 apsisukimų per minutę, kuris mums atrodo patikimas, atsižvelgiant į perdirbimo trukmę ir gautų gėrimų konsistenciją, kurie atrodo gana pluoštiniai ir aksominiai
  • Darbo autonomija: šis sulčių ekstraktorius gali apdoroti vaisius ir daržoves iki 30 minučių iš eilės

3. Lengva naudoti: įvertinta 8 iš 10

Kaip ir kituose „Philips“ sulčių ekstraktorių modeliuose, HR1883 / 31 „Avance Collection“ modelis taip pat išsiskiria tuo, kad yra naudoti Aš daug praktikuoju patogu ir paprasta, nereikalaujant iš vartotojo investuoti per daug pastangų ir per daug laiko, todėl buvo nuspręsta skirti gerą balą.
„Philips HR1883 / 31 Avance Collection“ praktinis naudojimas
Pažiūrėkime išsamiai, kokios yra savybės, dėl kurių šio ekstraktoriaus naudojimo praktiškumas labai patenkina:

  • Snapelis / ne lašinamas dangtelis: tai aksesuaras, kuris neleidžia snapeliui lašėti, kol pilamos sultys, todėl leidžia išlaikyti švarius drabužius ir darbinį paviršių
  • Greitas surinkimas: šio modelio montavimas yra paprastas ir labai greitas veiksmas
  • Tylus variklis: vertės decibelais nenurodo gamintojas, tačiau šis sulčių ekstraktorius darbe atrodo gana tylus ir, mūsų nuomone, jis gali būti naudojamas net kai kas miega arba naktį, netrukdydamas

4. Priežiūra: įvertinta 8 iš 10

Priežiūrai taip pat suteikiami 8 balai iš 10, nes tai yra labai patenkinama „Philips HR1883 / 31 Avance Collection“ sulčių ekstraktoriuje. Pirma, tai, kad viskas vienetų yra nuimamas e galima plauti indaplovėje tai tikrai leidžia labai greitai išvalyti mašiną, ir tai yra didelis privalumas, ypač tiems, kurie nori naudoti savo gaminį kasdien, o gal net kelis kartus tą pačią dieną.
Įvairių ekstraktoriaus komponentų plovimo sunkumai ar ilgas laikas iš tikrųjų yra viena iš priežasčių, atgrasančių nuo dažno jo naudojimo, kurį reikėtų skatinti ir palengvinti, atsižvelgiant į tai, kad naminių vaisių ir daržovių sultys yra sveikas įprotis. malonus.
Kalbant apie valymą, reikėtų patikslinti, kad dažnai kai kurie likučiai gali įstrigti ištraukimo filtre, todėl „Philips HR1883 / 31 Avance Collection“ yra net mažas dantų šepetėlis gali pasiekti siauriausias gaminio vietas ir pašalinti minkštimą bei įvairias liekanas rankiniu būdu skalaujant komponentus tekančiu vandeniu.

5. Priedai: 8 iš 10

Priedai neabejotinai yra „Philips HR1882 / 31 Avance“ kolekcijos akcentas, todėl jam buvo suteiktas aukštas balas juos apibūdinančiam veiksniui. Visų pirma, pirmasis elementas, skiriantis šį modelį nuo kitų ir padarantis jį išbaigtu, yra a filtras, skirtas kurti sveikas ir skanūs šerbetai kurių vaisiai yra labai skirtingi, o minkšta ir patraukli tekstūra daro juos panašius į ledus: ši funkcija pagražina produktą ir padidina jo universalumą, atsižvelgiant į galimus preparatus.
„Philips HR1883 / 31 Avance Collection“ šerbetai
A smulkiagrūdis filtras sultims el du 1,5 l talpos indai kurios leidžia paruošti sultis net trims ar keturiems žmonėms. A receptų knyga kuriame surenkami sorbetų, vaisių ir daržovių sulčių receptai, o galiausiai pakuotėje randame mažą šepetėlį, kuris filtrą išvalytų giliau ir tiksliau.
„Philips HR1883 / 31 Avance Collection“ kulinarinė knyga

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas

Parašykite komentarą