▷ „Plantronics BackB“ apžvalga

„Plantronics BackBeat Fit“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis „Bluetooth“ ausines

1. Našumas: įvertinta 7,5 iš 10

„Plantronics BackBeat Fit“ modelis priklauso vidutinės klasės gaminiams ir yra skirtas konkretaus tipo vartotojams, tai yra tiems, kurie ieško „Bluetooth“ ausinių, kad galėtų naudotis fizine veikla net ir labai intensyviai.
Tai pasakius, neturėtumėte galvoti apie „Spartan“ įrenginį, net jei jo stiprioji pusė nėra našumo faktorius, kuris vis tiek gauna padorų įvertinimą.
Duomenis, kuriuos analizuosime, pateikia ta pati gamybos įmonė, tačiau tai nerodo „Plantronics BackBeat Fit“ impedanso. Ten dažnio atsakas yra 50-20 000 Hz, vertė nėra pati geriausia.
Skersmens skersmuo vairuotojas, nei su jų 13 mm jie yra vieni iš didžiausių savo kategorijoje ir gali pasiekti gerą rezultatą, ypač turėdami žemesnius šių ausinių spektro tonus.
Taip pat labai gerai jautrumas, nes akustinė smailė 105 dB yra viena didžiausių, galinčių pasiekti „Bluetooth“ ausines.

2. Mityba: įvertinta 7,5 iš 10

Galios faktorius taip pat nusipelno daugiau nei sąžiningo balsavimo už mus.
„Plantronics BackBeat Fit“ „Bluetooth“ ausinių autonomija priklauso tik nuo komplekte esančios baterijos, nes ausinių prijungti garso kabeliu neįmanoma. Akumuliatoriaus autonomijos ir įkrovimo santykis yra geras, tačiau jis skiriasi priklausomai nuo naudojimo tipo. Iš tikrųjų muzikos atkūrimo autonomija yra 8 valandos ir tas, kuris yra 6 valandų pokalbis. Mes esame daugmaž vidutiniai, o gal šiek tiek aukščiau kitų šios kainų grupės modelių.
Galiausiai, ko beveik niekada nedaro kiti gamintojai, „Plantronics“ taip pat deklaruoja įkrovimo laiką: 2 valandos laukimo, vidutiniškai.

3. Funkcijos: Įvertinimas 7 iš 10

Rankų juosta „Plantronics BackBeat Fit“Funkcijos faktorius, nors ir pateikia visus pagrindinius, mums yra tik diskretiškas, nes mūsų ypač neįtikino raktų išdėstymas mažuose paviljonuose.
Iš tikrųjų muzikos atkūrimo mygtukas ir skambinimo mygtukas yra atskiri, o skambučius taip pat galima valdyti naudojant balso komandą naudojant išmanųjį telefoną.
Tai, kas neįtikino, yra garso ir muzikos kūrinių valdymas, taip pat todėl, kad instrukcijų buklete tai nėra aiškiai paaiškinta.
Trasos pakeitimas ir pradžia valdomi tuo pačiu raktu, ir norint atlikti vieną ar kitą funkciją, reikia palaukti pyptelėjimo, tačiau reikia pasakyti, kad tai yra funkcija, būdinga daugeliui „Bluetooth“ ausinių.
Akivaizdu, kad net ir naudojant „Plantronics BackBeat Fit“ lengva išspręsti šią problemą, tiesiog naudokite tiesiogiai savo išmaniojo telefono komandas.

4. Struktūra: Įvertinimas 7 iš 10

Struktūros požiūriu priskyrėme 7 iš 10. The ausines Yra „Bluetooth Plantronics BackBeat Fit“ ausinestai yra, jie neturi guminių įklotų, galinčių patekti į akustinį kanalą. Čia mes nesvarstome įvairių tipų patogumo, kuris gali būti subjektyvus, tačiau mus domina gebėjimas izoliuoti gerai iš išorės garsų.
Nors tai nėra vienintelis elementas, kurį reikia įvertinti, ausinės jie nėra patys geriausi šiuo požiūriu. Tačiau, atsižvelgiant į gerą „Plantronics BackBeat Fit“ jautrumą, galime manyti, kad foniniai triukšmai bet kokiu atveju nėra pernelyg erzinantys.
Tačiau šiuo atžvilgiu jaučiame pareigą atverti skliaustą, taip pat bandydami atsižvelgti į skirtingus galimus poreikius. Nagrinėtas modelis gimė dėl fizinio aktyvumo, tai dabar yra aišku visiems, o visų pirma – dinaminio judėjimo tipui.
Pavyzdžiui, kultūristams, kurie treniruojasi sporto salėje, kur skamba muzika, geriau pagalvoti apie produktą, kuris yra puikiai izoliuotas nuo išorinio pasaulio.
Vietoj to, ausinės ir todėl „Plantronics BackBeat Fit“ yra skirtos tam, kas yra lauke, kur geriau taip pat iš dalies girdėti išorinius garsus.

5. Komfortas: įvertinta 8,5 iš 10

„Plantronics BackBeat Fit“ dėklasĮvertinimas komforto koeficiente yra labai geras, o dabar mes paaiškinsime priežastis.
Šio modelio stiprioji pusė yra dviguba tiekiamo korpuso funkcija.
Tai, be „Plantronics BackBeat Fit Bluetooth“ ausinių ramybės būsenos, taip pat leidžia jas naudoti kaip išmaniojo telefono raištį.
„Plantronics BackBeat Fit“ naudojasi „P2i“ technologijos pranašumais, leidžiančiais iš viso atsparumas drėgmei ir prakaitui, todėl taip pat idealiai tinka lietingoms dienoms, tiems, kurie važiuoja dviračiu ar bet kuriuo atveju lauke.
Ausinės yra su lankstus galvos diržas, kuris garantuoja tiek patogumą juos dėvėti, tiek tobulą laikymąsi net staigių ir greitų judesių metu. Spalva atspindintis leidžia matyti net esant silpnam apšvietimui, todėl puikiai tinka tiems, kurie bėgiodami naudoja ausines.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas