▷ „Saeco Easy Cappuc“ apžvalga

„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“

Mūsų vertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis automatinį kavos aparatą

1. Gėrimai: Įvertinta 8 iš 10

Buvo pasirinkta priskirti a labai geras pažymys prie veiksnio gėrimai nes „Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ gali juos paruošti skirtingų tipų.
Iš tikrųjų galima pasirinkti, ar paruošti a išreikštas (arba du iš karto), a ilgos kavos arba Kapučino (be to, kad paruoštų, pavyzdžiui, pieno putas atskirai ir naudotų makiato ar kitiems pieno pagrindo gėrimams).
„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“

gėrimai pritaikoma atsižvelgiant į aromato intensyvumą, ilgį ir temperatūrą.
„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ paruošia du puodelius

Kapučino, be to, jis yra labai lengvas paruošimas: tiesiog supilkite pieną į specialų grafiną ir pradėkite procesą, kuris bus atliekamas automatiškai nuo automobilio.
„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51 cappuccinatore“

Kokybė kavos mums tai atrodo labai gerai, nes ne tik visada sumalama akimirksniu, bet jis taip pat yra paruoštas, kurio vertė yra 15 barų slėgis kuris laikomas optimaliu intensyviam espresui, pavyzdžiui, bare.
Pieno grafinas „Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“

2. Struktūra ir matmenys: įvertinta 7,5 iš 10

Veiksnys, susijęs su „Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ struktūra ir dydžiu tai nėra lengva spręsti bet jis vis tiek gavo galiojantį pažymį, nes yra keletas įtikinamų aspektų.
„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ kavos malimo sistema

Šis automatinis kavos aparatas yra gana kompaktiškas ir nedidelis, kurio matmenys (gxgxx) yra 42 x 32,5 x 29,5 cm, o svoris – 7 kg, stovint kaip pasirinkimas idealiai tinka tiems, kurie neturi per daug vietos turimą modelį, kuriam pakloti nereikia labai didelio paviršiaus.
Ambivalentiškas aspektas yra susijęs su įvairių konteinerių talpa: vandens talpykloje telpa iki 1 l, konteinerį i kavos pupelės iki 180 g, skirtas kolekcijai kavos tirščiai gali išlaikyti iki 8 porcijos, maksimalus puodelio aukštis (beje, dozavimo snapelio aukštis nėra reguliuojamas) yra 9,5 cm, galiausiai, dėklas kad renka vandenį ne atrodo ypač didelis.
„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ vandens indas

Dėl visų šių priemonių gaunamas kavos aparatas, kurio reikia dažnai pildant bakovandens ir grūdai ir štai ištuštinimas įvairių konteinerių, skirtų surinkti atliekos ir todėl „Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ ar ne taip mašina idealiai tinka didelėms šeimoms ar biurams dažnai lankosi daugybė žmonių.
„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ indas

3. Funkcijos: Įvertinimas 7,5 iš 10

„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ galima būtų apibūdinti kaip automatinį kavos aparatą gana būtinas atsižvelgiant į tai, kad, palyginti su kitais modeliais, jame nėra pačių sudėtingiausių funkcijų, o dėmesys sutelkiamas tik į a mažesnis skaičius vartotojui siūlomų galimybių.
Pažiūrėkime šiame sąraše, kokios funkcijos apibūdina šią mašiną:

  • Malūnų akmenų sureguliavimas pritaikoma 5 pozicijose
  • Įsiminimas kavos nustatymai„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ nustatymų įsiminimas
  • Greitas šildymas katilo

Pavyzdžiui, nėra šviesaus ekrano ar daugybės šlifavimo lygių, kurių savybės, tiesą sakant, būdingos brangesniems „Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ modeliams. Tada, kaip jau matėme pirmojoje pastraipoje, skirtoje gėrimų veiksniui, mes prisimename, kad „Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ taip pat funkcijos, susijusios su kavos paruošimu, be to, kad yra automatinis kapučinatoras.

4. Priežiūra ir valymas: Įvertinta 7,5 iš 10

„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ valyti ir prižiūrėti nereikia per daug, todėl šis faktorius pasiekia geras įvertinimas, nors ir ne itin aukštas atsižvelgiant į tai, kad trūksta kai kurių sudėtingesnių sistemų, kurios apibūdintų to paties „Saeco“ modelius, tačiau jų kaina būtų didesnė.
„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ valymo komponentai

Be abejo, vertinga ir patogu, kad šis kavos aparatas kai kuriuos gamina automatiniai valymo ciklai kai jis pradedamas eksploatuoti, tai aspektas, kuris padeda išlaikyti jį visada švarų. Be to, visi mobilius indus galima plauti indaplovėje virimo grupę galima lengvai pašalinti ir nuplauti tekančiu vandeniu.
„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ virimo grupės ištraukimas

Tačiau kalbant apie nukalkinti, tai nėra automatiškai, bet yra indikatoriaus lemputė, kuri vartotojui praneša, kada laikas atlikti nukalkinimo ciklą, kad jūsų kavos aparatas veiktų tinkamai.

5. Priedai: įvertinimas 7 iš 10

Rezultatas, kurį gavo „Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ priedų koeficientas, yra tinkamas, bet nėra labai aukštas, nes šis automatinis kavos aparatas gana pagrindinė įranga. Pažiūrėkime išsamiai šiame sąraše, kurie komponentai yra įtraukti į tiekimą pirkimo metu:

  • Vandens kietumo bandymas: jis susideda iš mažo kartono, kuris, panardintas į vandenį, kuris bus naudojamas kavos aparate, naudojamas patikrinti jo kietumą.
  • Taisyklė šlifuoti: yra įrankis šlifavimo lygiams reguliuoti„Saeco Easy Cappuccino HD8652 / 51“ malūnėlio reguliavimas su specialiu priedu

Nėra „AcquaClean“ filtrų, kurie būtų įtraukti į kitus pažangesnius „Saeco“ modelius, tačiau, kita vertus, ši mašina turi vandens rezervuarą, kuris nesuteiktų galimybės uždėti filtro, nes jis yra gana mažas (talpa yra 1 l), taip pat neįtraukiami malimo skysčių ir trintuvo tepalai.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas