▷ „USpicy US-FS005“ apžvalga |

„USpicy US-FS005“

Mūsų vertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis tiesinimo šepetį

1. Šerių charakteristikos: įvertinta 7 iš 10

Pirmasis elementas, kurį analizavome, yra „USpicy US-FS005“ šerių charakteristikos mes vertinome diskretiškai, bet nesistumdami per aukštai su balsavimu.
Žemiau pateiktame sąraše matome tikslų šių šerių kiekio ir tipo aprašymą:

  • Išoriniai šeriai: jie yra 40, plastikiniai ir išdėstyti ant išorinio šepetėlio perimetro, kad paruoštų plaukus tiesinimo fazei juos atplėšiant. Šių komponentų apdirbimas mūsų per daug nepaaukština, o tai, akims žiūrint, yra šiek tiek šiurkštus
  • Šildomi šeriai: jų yra patenkinamai (apie 60) ir padengta keramika, medžiaga, kuri, kaip netrukus pamatysime, turi tam tikrų pranašumų. Tačiau ir čia negalime būti entuziastingi dėl šių šerių struktūros, kuri atrodo mažiau įmantri nei kitų modelių rinkoje.

teigiamas balsavimas jis taip pat buvo paskirtas, kaip sakėme, dėl keraminė danga, leidžiančią skystį judėti išilgai plaukų ir taip pat homogeniškai paskirstyti plaukus.
Jam trūksta, vietoj to jonizatorius, paprastai tokio tipo gaminiuose yra prietaisas, kad būtų išvengta šerpetojimo, o plaukai liktų žvilgantys ir švelnesni.
Galiausiai dar trūksta vidinių silikoninių šerių, išdėstytų tarp kaitinamų keraminių, siekiant palengvinti plaukų šepetį ir palengvinti judesį ant odos.

2. Struktūra: įvertinta 7,5 iš 10

„USpicy US-FS005“ struktūros faktorius gauna a teisingas, bet ne išskirtinis įvertinimas, atsižvelgiant į tai, kad šis tiesinamasis šepetėlis, kuris šiuo požiūriu mūsų nenuvylė, tačiau nei sužavėjo, nei ypač sužavėjo.
„USpicy US-FS005“ funkcijosPažiūrėkime šiame sąraše, kurie yra dėmesio verti daiktai šio modelio struktūros:

  • Šepečio dizainas ir paviršius padengtas šeriais: tai plokščias suapvalintos formos šepetys, kurio paviršius padengtas gana dideliais šeriais. Šie elementai paverčiami gana greitu, bet ne labai greitu darbu, todėl mes norėtume rekomenduoti šį prietaisą tiems, kurie dėvi šalmą ar turi vidutiniškai ilgus plaukus, nors tai neatrodo idealus pasirinkimas labai ilgiems plaukams.
  • Ekrano buvimas: yra nedidelis apšviestas ekranas, rodantis pasirinktą temperatūrą
  • Mygtukas: ant rankenos randame tris mygtukus, kurie naudojami prietaisui įjungti ir temperatūrai pakelti ar sumažinti. Jų vieta nėra optimali, nes jie yra tiksliai ant šepečio rankenos, o iš tikrųjų yra numatytas automatinis temperatūros užraktas, kad būtų išvengta netyčinio nustatymo keitimo naudojant šepetį.
  • Kabelis: jis yra pasukamas, su sukabinimo žiedu ir pakankamai ilgas, kad būtų lengva judėti naudojant lyginamąjį šepetėlį tiek sau, tiek kitam

3. Temperatūra: įvertinta 8 iš 10

Mes įvertinome galimybę pasirinkti temperatūrą, kurią siūlo šis tiesinimo šepetėlis, todėl galime sakyti, kad esame gana patenkinti. Iš tikrųjų turime labai platų diapazoną, kuris prasideda nuo labai žemos temperatūros (teoriškai net ir žemesnėje nei 100 ° C temperatūroje, nors mes netikime, kad tokia žema temperatūra iš tikrųjų naudinga plaukų tiesinimui) kol jis pasieks 230 ° C.
Taigi tinka „USpicy US-FS005“ šepetėlis tiek turintiems banguotus ar normalius plaukus, tiek garbanotiems ar šiek tiek sunkiau gydomiems plaukams ir todėl stiliui reikia labai aukšto laipsnio šilumos.
Mes taip pat teigiamai įvertinome faktą, kad, nustačius temperatūrą, ryškiame ekrane rodoma labai aiškiai ir ji užsifiksuoja, kad netyčia nepasikeistų.

4. Priedai: 8 iš 10

Galiausiai prieiname prie aksesuarų rinkinys įtrauktas į „USpicy US-FS005“ – veiksnį, kuris gaunamas aukštas įvertinimas, nes jų yra daug.
„USpicy US-FS005“ priedaiTiesą sakant, mes randame šiuos komponentus:

  • Globa: tai krepšys, naudojamas tiek šepetėliui nešiotis su savimi, tiek tinkamai laikyti namuose
  • Terminė pirštinė: naudinga nesudegti tvarkant šepetį, ypač paliečiant šerius delnu ir padedant prietaisui slysti palei lyginimo spyną„USpicy US-FS005“ pirštinė
  • Valymo šepetys: tai nedidelis šepetėlis, kuris kartais valo šepetėlius, jei ten, deja, kaupiasi dulkės ar plaukai

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas