▷ „Wahl Afro Trimmer“ apžvalga

„Wahl Afro Trimmer“

„Wahl Afro Trimmer“: mūsų įvertinimai, lemiantys veiksnius renkantis kirpimo mašiną

1. Ašmenys ir pjūvis: įvertinta 7,5 iš 10

Ašmenų ir pjovimo koeficientą yra labai sunku objektyviai įvertinti, nes, palyginti su daugeliu kitų produktų, šiame modelyje randame ypatingų savybių: mes vis tiek suteikėme teisingą įvertinimą.
Iš tikrųjų šiame įrenginyje yra „T“ ašmenys, kurie sukurti siekiant didesnio tikslumo. Tarp jų ypatumų yra tas, kad turint mažesnį aukštį, tai leidžia atidžiau dirbti apibrėžiant pjūvio kontūrus, pavyzdžiui, ant kaklo ar virš ausų.
„Wahl Afro Trimmer“ taip pat gali dirbti su barzda, nespjovimo plotis jis yra žemesnis už vidutinį. Tiesą sakant, mes neturime tikslių „Wahl“ pateiktų matavimų, tačiau kai kurios pardavimo svetainės nurodo 35 mm ilgio. Ši vertė yra klasikinio 46 mm kirpimo mašinėlės ir 30 mm barzdos žoliapjovės kryžius.
Mažesnis pjovimo plotis yra pranašumas tiems, kurie turi labai trumpus plaukus, nes leidžia kirpti tikrai trumpus dydžius: šis modelis iš tikrųjų gali Mažiausias 0,4 mm pjūvis (duomenis pateikė pati Wahl).

2. Mityba: įvertinta 6,5 ​​iš 10

Galios koeficientas laimi tik šiek tiek daugiau nei pakankamai, taip yra todėl naudokite tik per kabelį.
Nepaisant to, „Wahl Afro Trimmer“ modelis turi keletą privalumų. Tiesą sakant, įtampa yra universali. Ši funkcija leidžia ją naudoti net už mūsų sienų.
Kitas labai svarbus dalykas yra susijęs su valdžia. Tarkime tai apie apytiksl 5000 variklio sūkių per minutę, kurie dirbant su kabeliu visada yra pastovūs.
Eksploatacija tik su kabeliu niekada nėra sinonimas valdymui, tačiau šiuo atveju verta pabrėžti jo gerą ilgį – 2,4 metrus.

3. Matmenys: Įvertinta 8 iš 10

„Wahl Afro Trimmer“ struktūraDydžio koeficientas tikrai yra teigiamas, nes „Wahl Afro Trimmer“ morfologijoje randame lengvai valdomus elementus ir fizinį pasipriešinimą: todėl priskirtas įvertinimas yra geras. Ašmenys prisukami prie mašinos korpuso, labai spartiški, tačiau gaminami atsargiai.
kabelis, pavyzdžiui, jį gerai apsaugo pagrindas a lanksti guminė danga. Toje pačioje vietoje randame metalinį kablį, kuriuo galima pakabinti „Wahl Afro Trimmer“ ant sienos.
Produktas yra kompaktiškas ir cilindro formos, praturtintas keliais atraminiais taškais, kad būtų užtikrintas didesnis tikslumas. Visų pirma, viršutiniame plote randame griovelis slėgiui ir nukreipti pjovimo manevrą.
svoris ir 374 gramai, prastesnis už klasikinį kabelių kirpimo mašiną, bet didesnis nei komercinis barzdos kirpimo mašina.

4. Savybės: Įvertinimas 6 iš 10

Funkcijos koeficientas neviršija pakankamumo, šis bruožas gana būdingas profesionaliems modeliams. Tiesą sakant, mūsų egzaminuojamasis yra prietaisas, sutelkiantis jėgas į pjūvį.
Net techninės priežiūros srityje mes negalime atlikti puikių skrydžių. Mes tai sakome, nes peiliukai jie neatsiranda paprastu fotoaparato korpuso paspaudimu, t jie nėra „Wet & Dry“.
Įprastas valymas apima paprastą likučių valymą ir tepimą specialia alyva. Vietoj to, norint kruopščiau valyti, tai bus būtina atsukite peiliukus ir nuvalykite atsargiai. Tačiau yra ir privalumų: pjūvis ilgą laiką bus puikios kokybės, o „Wahl“ tiekia atsargines dalis tuo atveju, jei kai kurie komponentai turi nepataisomo nusidėvėjimo požymių.

5. Priedai: įvertinimas 6,5 iš 10

„Wahl Afro Trimmer“ priedai ir fotoaparato korpusasNet priedų faktorius nėra pats patenkinamiausias, nes rinkinyje nėra jokio kieto dėklo kaip apsaugos. Tačiau tai nenuostabu, turint omenyje tai, kad „Wahl Afro Trimmer“ visų pirma nukreipta į profesionalią aplinką.
Priežiūrai mes randame vieną teptuku turint nedaug šerių, neatrodo, kad tiksliausia pašalinti likučius. Toliau yra buteliuko tepalo tai yra peiliukams uždengti kai aš ilsiuosi.
Pateikiamos šukos yra prikabintos prie peilių ir lieka joms liestos, tokiu būdu likučiai lengviau slenka ir darbas yra sklandus. Standartiniame pakete randame tik 3 reguliatoriai, kurie leidžia jums sureguliuoti a 1,5-4,5-6 mm. Taip pat galima atskirai nusipirkti kitų šukų, galimi dydžiai: 3-6-10-13-16-19-22-25 mm.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *