10 tyliausių oro kondicionierių – 2023 m. Pasirinkimas (10 geriausių)

Mums visiems reikia poilsio. Motina gamta ar kitos aukštesnės jėgos mums suteikia šią galimybę kiekvieną naktį, kažkam kasdien. O juk ne tiek žmogui reikia atstatyti jėgas, gyvybingumą – tik gerai išsimiegoti. Gaila, kad tai ne visada veikia.

Kažkokia žavinga kelionė į „Morfėjaus karalystę“, kai lauke tvyrojo vasariška karštis, miegamajame buvo nepakeliamas karštis, o vargšas kinų gerbėjas iš visų jėgų kvailai varo karštą orą? Taip pat girgžda, traška, todėl sunku „suskaičiuoti avis“ ar bet kokius kitus sąlyginius gyvus padarus.

Yra tik viena išeitis: norėdami sukurti patogiausią mikroklimatą sveikam ir be rūpesčių miegui lovoje, turėsite įsigyti oro kondicionierių. Tiksliau, jo dviejų komponentų įvairovė yra geros kokybės padalijimo sistema. Tyliausi 2023 metų oro kondicionieriai pateikti mūsų reitinge.

Kokias savybes turėtų turėti miegamojo padalijimo sistema?

Atsižvelgiant į vietą, verta pabrėžti keletą prioritetinių savybių, nuo kurių labai priklausys – ar klimato įrenginys visiškai tiks savininkams, ar ne?

Žemas garsas. Parametras labiau tinka vidaus blokui. Idealūs naktinio režimo rodikliai laikomi 19-20 dB, vidutiniai 21-22, normalūs 23-24. Apskritai būtų gerai, kad išorinis blokas skirtųsi ir kompresoriaus dūzgimo nuosaikumu, bet čia daug kas priklauso ir nuo sienų storio, stiklo paketų, montavimo vietos, montuotojų kvalifikacijos. .

Inverterių technologijos prieinamumas. Verta iš karto paaiškinti: šiame įvertinime mes atsižvelgsime tik į modelius su jo palaikymu. Ir ne tik tai, kad jie yra tylesni, ekonomiškesni. Svarbesnis kitas dalykas – galimybė tolygiai palaikyti temperatūrą. Beje, dauguma žmonių, teigiančių, kad peršalo po kondicionieriumi, namuose turi įprastą, ne inverterinę, įjungimo/išjungimo sistemą. Žinoma, galutiniam vartotojui niekas nedraus rinktis šio, tarp jų yra ir gana tylių, tačiau sveikata brangesnė už pinigus.

Tyliausi 2023 m. oro kondicionieriai

Miegamojo oro kondicionieriaus pasirinkimas: ką galima pasakyti baigiant?

Reikėtų, ko gero, šiek tiek pabendrauti su oro kondicionierių gamintojais, tiksliau su prekių ženklais, kurių pastaruoju metu labai daug išsiskyrė. Tačiau pirmieji dalykai.

Dėl pirmaujančių Japonijos įmonių neturėtų kilti neaiškumų. Tokie kaip „Daikin“, „Mitsubishi Electric“ ir „Mitsubishi Heavy Industries“, „Panasonic“, „Fujitsu/General“, „Hitachi“, „Toshiba“. Jie, kaip ir anksčiau, ant žirgo, išlieka klimato technologijų gamybos tendencijų kūrėjais. Nebent „gimtoji” asamblėja beveik niekada nerasta. Gamyklų milžinus pastatėme Malaizijoje, Tailande, Kinijoje. Paleisk. Kur eiti nuo globalizacijos. Svarbiausia, kad viskas būtų palyginti vienoda su kokybe.

Biudžeto segmente padėtis daug sudėtingesnė. Dangaus imperijos gamyklos yra labiau orientuotos į OEM gamybą, ypač stambiems Rusijos platintojams. O tie jau sugalvoja gražių pavadinimų, legendų apie neva europietišką, australišką ar bet kurią kitą prekės ženklo kilmę. Arba tiesiog nusipirkite teisę į regioninį gerai žinomo prekės ženklo naudojimą.

Apskritai nesvarbu, ar gaminiai gaminami rimtoje įmonėje (paprastai pavadinimas ir (arba) adresas nurodomas ant dėžutės). Gree laikomas patikimiausiu originalios įrangos gamintoju, po kurio seka Midea, Hisense, AUX, TCL.

Tai viskas. Malonių svajonių jaukioje aplinkoje!