Ar ketinate įsigyti televizorių? aš norėčiau

Šie metai neabejotinai bus labai svarbūs visai televizijos rinkai. Jau daugelį metų buvo žinoma, kad dideli sporto renginiai turi įtakos didėjančiam televizorių pardavimui, o juk futbolo pasaulio taurė prasideda vos po kelių savaičių. OLED galima įsigyti kainomis, kurios vis labiau prieinamos vidutiniam vartotojui, o kai kurie UHD skystųjų kristalų ekranai potencialius klientus vilioja labai gerais parametrais. Taigi atlikkime nedidelį tyrimą tarp, mano manymu, įdomiausių pasiūlymų.

Ateinančiomis savaitėmis pasirinktų televizorių akcijos tikriausiai pasirodys parduotuvių lentynose („Sony“ skelbia, pavyzdžiui, praėjusių metų modelių, tokių kaip „XE85“, kainos sumažinimą). Tai bus puiki galimybė prekybos tinklams ir gamintojams padidinti savo pardavimus, o klientams – gauti įdomų produkto pasiūlymą. Visa tai lemia nauji modeliai, pasirodantys rinkoje, taip pat Pasaulio taurė Rusijoje. Bet tai, kaip jau spėjote, yra glaudžiai susiję.

Neatsitiktinai šie modeliai šiais metais buvo labai gerai sukomplektuoti. Yra keletas priežasčių, kodėl gamintojai turi imtis tokių veiksmų. Visų pirma, LCD matriciniai geriausi televizoriai turi daug didesnę paklausą – jie uždirba daugiausiai pinigų. Tai padidina konkurenciją rinkoje. Antra, OLED pasiekė kainų lygį, panašų į aukščiausio lygio LCD imtuvų segmentą. Pavyzdys yra naujausias „LG“ 55 colių „B8“ (OLED), palyginti su „SK9500“ (skystųjų kristalų) ekranu, abu siūlomi už 7500–8000 – kainą.

Pirmaujančios kompanijos, turinčios aukščiausią padėtį turinčius UHD skystųjų kristalų televizorius, pasirinko panašias koncepcijas matricos apšvietimo, procesorių ir bendradarbiavimo su „Dolby“ srityje. Matricos nugaros apšvietimu pagrįsta technologija buvo naudojama LG modeliuose: SK9500, SK8500 („Full Array“), „Sony XF90“ ir „Samsung Q9F“ („Direct LED“). Tokio sprendimo priėmimas leidžia tolygiai apšviesti vaizdą, nes šviesos šaltinis yra po visu ekrano paviršiumi, skirtingai nei „Edge“ LED, kuriame jis išdėstytas nuo krašto iki krašto. Tiksliau sakant, imtuvai su krašto apšvietimu yra labiau linkę drumstis, t. Y. Tamsiose scenose ekrane atsiranda ryškių dėmių, kurias sukelia netolygus matricos apšvietimas.

nuotrauka: „Samsung“

Minėti prietaisai taip pat turi vietinę, daugelio zonų ar sektorių (priklausomai nuo gamintojo) slopinimo sistemą, kurios užduotis yra išgauti kuo gilesnį juodumą. Jie taip pat turi 120Hz skydą, leidžiantį patogiai žiūrėti dinamiškas scenas – taip svarbu sekant būsimo Rusijoje vykstančio pasaulio taurės transliacijas. SK9500, SK8500 ir XF90 galite rasti tuos pačius procesorius kaip ir OLED modeliuose, t. Y. „X1 Extreme“ iš „Sony A1“ ir „Alpha 7“ iš „LG B8“.

Paskutinės spaudos konferencijos metu LG atstovas atkreipė dėmesį į naujausios SK – IPS serijos matricos tipą. Tai puikiai veikia žiūrint televizorių didelėje draugų kompanijoje, nes nesukelia vadinamųjų spalvų gradacija, priklausomai nuo žiūrėjimo kampo. Priešingai, didžiausi VA matricų, naudojamų XF90 ir Q9F, privalumai yra geresnė juodos spalvos atkūrimas ir kontrastas. Teoriškai, kai gamintojai individualiai koreguoja savo įvaizdžio gerinimo sistemą. Kiekvienas matricos tipas turi savo privalumų ir trūkumų, taip pat šalininkų ir priešininkų. Vartotojas turėtų pasirinkti jam tinkamiausią tipą kasdien naudodamas įrangą.

nuotrauka: LG

Visiems „Dolby“ gerbėjams bus malonu žinoti, kad bendrovės sprendimai buvo įdiegti naujausiuose televizorių modeliuose. „Dolby Vison“, kurio užduotis yra pagilinti juodą apšvietimą ir pabrėžti spalvų paletę, galima rasti „Sony XF90“. Kita vertus, „Dolby Atmos“, leidžiantis palaikyti erdvinį garsą, buvo įdiegtas SK serijoje – LG, beje, yra vienintelė kompanija, siūlanti šią sistemą savo televizoriuose.

Iš aukščiau išvardytų 55 colių televizorių pigiausias yra „XF90“, kurį galima įsigyti už 6499 -, o brangiausias „Q9F“ – beveik už 14 000 -. Čia nedidelė pastaba, nors „Q9F“ yra paremta LCD matrica, gamintojas ją priskiria „premium“ segmentui kaip „QLED“. Tai technologija, naudojama vadinamoji kvantinis taškas, kurio užduotis yra pagerinti vaizdo kokybę atsižvelgiant į ryškumą ir spalvų atkūrimą. Reikia sąžiningai pripažinti, kad kalbant apie HDR (išreikštą nitais), Korėjos gamintojo geriausi televizoriai gali pasiekti didesnių nei 1500 cd / m2 rezultatų, o tai dažnai dvigubai geriau nei kai kuriuose konkurencijos modeliuose.

Šis trumpas televizorių sąrašas buvo padarytas neatsitiktinai – manau, kad įraše nurodyti modeliai yra labai įdomus pasiūlymas vartotojui. Man labai įdomu, kokia jūsų nuomonė šia tema. Ar artimiausiu metu pakeisite televizorių? Ar artėjantis pasaulio čempionatas prie to prisidėjo? O gal tiesiog sugundėte šia proga surengtą akciją? Komentaruose praneškite man, į ką daugiausia dėmesio skiriate priimdami sprendimą dėl televizoriaus ir kokius modelius įsigijote neseniai.

nuotrauka: „Samsung“

Žinoma, išsamus tekste minimų modelių aprašymas bus atliktas atlikus specialius bandymus, kurie patikrins gamintojų pateiktą informaciją praktiškai. Liks laiko ir klientų, nusprendusių įsigyti konkrečius modelius, nuomonėms ir įspūdžiams. Mes taip pat laukiame jūsų atsiliepimų.

Galiausiai paminėsiu tik tai, kad straipsnyje nepateikti „Philips“ geriausi televizoriai, su pvz. Tiesioginis LED apšvietimas. Šiuo metu negaliu iš esmės apibūdinti naujų „Philips“ televizijos gaminių iš 2018 m. Linijos, nes trūksta „TP Vision“ platintojo medžiagų. Taip pat tyčia neliečiau temų, susijusių su naujaisiais OLED modeliais – tai bus kito teksto tema, kurį netrukus bus galima rasti.

_
Visi įraše naudojami TV pavadinimai buvo susieti su „Media Expert“ parduotuve.

Įrašo autorius Michałas – „Twitter“ paskyros savininkas SAM su gedimu.