Bokso krepšiai: kas aš

Teigiama, kad boksas padeda mums išsiskirti adrenalinui, atpalaiduoja stresą ar atsipalaiduoja. Kaip anekdotą pasakojame, kad 2021 m. Visame Niujorke buvo sumontuoti keli boksai, skirti švęsti Dizaino savaitę. Ar galite atspėti, kas nutiko? Lygiai taip, praeiviai netruko išlaisvinti savo pyktį ir nusivylimą (1).

Boksas yra ne tik proto terapinis gydymas, bet ir „tai veikla, kai visas kūnas yra judinamas sudeginant daug kalorijų. Be to, tai yra sportas, kuris padeda pagerinti širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemos veiklą » (du). Kas geriau už bokso krepšį, kad būtų galima sukurti treniruočių rutiną neišeinant iš namų?

Svarbiausias

 • Bokso krepšiai idealiai tinka sportuoti namuose, nereikia eiti į specialiai jam sukurtą erdvę.
 • Yra dviejų tipų krepšiai: tie, kurie pakabinami nuo lubų ar sienos, šiandien yra paklausiausi, ir tie, kurie stovi.
 • Pirkdami bokso krepšį, be kitų pirkimo kriterijų, atsižvelkite į jo svorį, vidinį pamušalą ir paminkštinimą. Į šį klausimą gilinsimės paskutinėje straipsnio dalyje.

Geriausi bokso krepšiai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau mes parodysime geriausius bokso krepšius, kuriuos galite rasti rinkoje, už labai gerą kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes įtraukėme įvairių formų, dydžių ir medžiagų maišelius, yra įvairių skonių variantų ir galėsite sužinoti, kuris yra geriausias pasirinkimas jums ar jūsų artimiesiems. Nepraleiskite jų!

Pigiausias bokso krepšys

Čia mes turime vieną iš pigiausių krepšių, kuriuos galima rasti „Amazon“, ir tuo pačiu vieną iš geriausių įvertinimų. Jis yra padengtas aukštos kokybės drobės audiniu.

Krepšys yra tuščias ir gali būti užpildytas skudurais, pjuvenomis ar smėliu. Paminkštintas sugeria smūgius ir taip apsaugo kaulus. Pridedama metalinė grandinė, skirta pakabinti ją nuo sienos ar lubų.

Stovintis bokso krepšys

Šį krepšį sukūrė „Century Martial Arts“ prekės ženklas, bendradarbiaudamas su kovos menų specialistais. Dėl patobulintos pagrindo jis po didelių smūgių išlieka vertikalus.

Jis pagamintas iš tankių putų, kad geriau sugertų smūgio jėgą, todėl nepažeidžia sąnarių. Jis yra skirtingų spalvų, o jo surinkimui nereikės įrankių.

Odinė kriaušė boksui

Šis nedidelis kriaušės formos krepšys idealiai tinka tiems, kurie nori namuose praktikuoti boksą ir neturi daug vietos. Subalansuotas kriaušės formos dizainas puikiai atlaiko smūgius.

Jis yra padengtas aukščiausios kokybės oda ir turi trigubas siūles maksimaliam sutvirtinimui. Geriausias dalykas yra jo kaina, tinkama visiems biudžetams!

Berlyno bokso asociacijos rekomenduojamas krepšys

Šis krepšys turi novatorišką 360 ° tvirtinimo sistemą, kurios dėka paminkštinimas niekada nepraranda formos net ir intensyvios treniruotės metu. Diržai yra dvigubai sutvirtinti.

Pats striukė pagaminta iš aukštos kokybės kvėpuojančios sintetinės odos. Jį galima įsigyti įvairių dydžių ir rekomenduoja Berlyno bokso asociacija.

Specialus bokso krepšys, skirtas muay thai

Šis garsaus „Everlast“ prekės ženklo krepšys buvo specialiai sukurtas disciplinai muay thai, bet tiesa ta, kad juo galima užsiimti visokiu boksu namuose.

Jis apima grandines, jis pagamintas iš aukštos kokybės sintetinės odos, o krepšio matmenys yra 167 centimetrai arba 220 centimetrų su grandinėmis. Būkite atsargūs, jis siauresnis nei įprastas bokso krepšys.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie bokso krepšius

Rinkoje yra daugybė bokso krepšių rūšių. Tai ekonomiškai prieinamas produktas, kurį lengva įdiegti ir kuris taip pat leidžia lengvai sportuoti namuose. Tačiau bokse yra daugybė variantų ir lygių. Dėl šios priežasties toliau atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus, kuriuos galite sau užduoti kaip potencialų pirkėją.

Linda mulher socando um saco com luvas de boxe na academia

Boksas idealiai palengvina stresą ir įtampą. (Šaltinis: Bunmi: 43031515 / 123rf.com)

Kodėl verta pradėti treniruotis su bokso krepšiu?

Tai, kad boksas yra madingas, yra faktas: tarp savo užsiėmimų yra vis daugiau sporto salių, kurios tai siūlo ir vis daugiau žmonių – visokių – domisi šia sporto šaka. Bokso krepšys yra įdomus, jis neturi žalingų kovos padarinių sveikatai ir, priešingai, turi daugybę teigiamų aspektų:

 • Ištvermės pagerėjimas: Treniruotės su krepšiu daugiausia yra aerobinės ir, antra, anaerobinės.
 • Padidina kaulų masę: Bokso praktika sulėtina kaulų praradimo procesą, kuris vyksta po trisdešimties metų, ir sumažina osteoporozės dažnį.
 • Daugiau širdies ir kraujagyslių sveikatos: Šis sportinis būdas padidina kraujagyslių lankstumą, sumažina kraujospūdį ir pagerina kraujotaką.
 • Raumenų tonizavimas: Boksas padeda mums sustiprinti viso kūno raumenis, ypač rankų ir nugaros, bet ir kojų.
 • Pagerinta pusiausvyra ir kūno stabilumas: Ši veikla padeda mums kontroliuoti svorio centrą ir taip pagerinti pusiausvyrą.
 • Padidėję refleksai ir koordinacija: Kadangi jūs visada turite žinoti apie krepšį, priimant sprendimus padidėja refleksai ir koordinacija, taip pat protinis greitis.
 • Svorio metimas: Apie tai vėliau pakalbėsime nuodugniai, tačiau boksas yra ideali veikla norint numesti tuos papildomus kilogramus.
 • Streso paleidimas: Boksuodamasis galite atsisveikinti su kasdien kaupiama įtampa, sukeliančia galvos skausmą, raumenų spazmus, atkalbinėjimą ar net depresiją.
 • Padidėjęs savęs vertinimas: Boksas padeda mums atrodyti geriau, pasitikėti savimi ir tikėti savo jėgomis.

Ar žinojote, kad Senovės Graikijoje skambino kovotojai, treniravęsi su smėlio maišais korykos o jų rankos ir riešai buvo uždengti odiniais diržais, vadinamais himantes?

Kam skirtas bokso krepšys?

Jūs jau perskaitėte apie daugybę fizinių ir psichinių sveikatai naudingų boksų. Dabar ne visi turime galimybę lankytis treniruoklių salėje, kad galėtume praktikuotis su monitoriumi, o tai suteikia jėgų, kad namuose galima įsimesti bokso krepšį. Ar norite sužinoti, kam jie skirti ir kaip jie veikia? Mes jums pasakysime!

 • Bokso krepšys padės jums tobulinti kumščio judesį., kuria išvengsite traumų rankoms, riešams ar rankoms.
 • Be to, jūs automatizuosite įspūdingą judėjimą, Na, tą patį gestą galite kartoti tiek kartų, kiek norite, kol vykdymas bus tobulas.
 • Galėsite sustiprinti naudojamus raumenis, kaip jau minėjome anksčiau: rankos, nugara, krūtinės ląstos, pilvas ir kojos.
 • Desensibilizuosite rankas, jų kaulus ir ypač odą. Tai jums gali pasirodyti šiek tiek keista, tačiau teigiama: pakartotinis smūgis į krepšį gali sukelti diskomfortą rankose ir riešuose. Reguliariai treniruojantis su bokso krepšiu galima imunizuoti šias vietas (3).

Kokių rūšių bokso krepšiai yra?

Rinkoje yra trys pagrindiniai skylių krepšių tipai: lubos, sienos ir stovintys. Toliau pamatysime jų skirtumus. Jei vis tiek turite abejonių, ši palyginimo lentelė jums yra naudingiausia. Atkreipk dėmesį:
Vaikinas Lubos Siena Stovi
Privalumas Naudojant, namuose užima mažiau vietos Mažas dydis. Jie naudojami smūgių greičiui ir tikslumui pagerinti Lengva transportuoti ir laikyti, kai nenaudojate
Judėjimas Realiau. Jūs geriau dirbate koordinaciją ir smūgių ritmą Jie paprastai naudojami tam tikram judesiui praktikuoti Jie daug daugiau juda ir gali būti nejauku
Svoris Jis koncentruojasi labiau subalansuotai. Tai leidžia geriau išplėtoti techniką Savo svorio charakteristikomis labai panašūs į lubų Spardymuose jie nemažai klibi

Kur galima pakabinti bokso krepšį?

Pirmiausia reikia nepamiršti, kad bokso krepšiai paprastai būna gana sunkūs: jie beveik visada sveria daugiau nei trisdešimt kilogramų ir dažnai siekia devyniasdešimt kilogramų. Pirmiausia turite ištirti vietą, kurioje norite įdėti krepšį. Kabinti tiesiai nuo lubų nėra gera mintis, nes tinkuotos netikros lubos gali neatlaikyti svorio.

Geras variantas yra pastatyti jį ant sijos, tuo atveju, jei jums pasiseks, kad juos matytumėte namuose. Kitas variantas yra naudoti sieninį laikiklį, kurio vienintelis trūkumas yra tas, kad maišelio artumas prie sienos gali apriboti jūsų judesius. Tuo atveju, jei namuose neturite pakankamai vietos, visada galite nusipirkti krepšį kojoms palaikyti.

Kaip turėtume pataikyti į bokso krepšį?

Užsimovus bokso pirštines ir atsitrenkus į tokį krepšį, gali būti gydomasis poveikis. Tai padeda mums pašalinti kasdienę įtampą. Taip yra todėl, kad judesiai, kuriuos atliekame treniruočių metu, mus sutelkia ir leidžia atsijungti. Kaip mums pataikyti į krepšį, kad kuo geriau išnaudotume šį sportą?

 • Rankos: Ne dominuojanti ranka visada turi būti arčiausiai krepšio. Turime sulenkti tą ranką, kad kumštis būtų smakro lygyje. Kita ranka, dominuojanti, turėtų uždengti šoną ir krūtinę, kumštis būtų krūtinkaulio lygyje.
 • Pėdos: Pėdos turi būti išskėstos tik pečių plotyje.
 • Pozicija: Jei esame dešiniarankiai, kairė pusė turi būti arčiausiai krepšio. Jei jie kairiarankiai, visiškai priešingai.
 • Rezultatai: Turime vengti maišo stumti kumščiu: geriausia daryti sausus smūgius. Smūgiai turi būti greiti ir sprogūs.
 • Judesiai: Laikykite kelius sulenktus, kad sumažintumėte svorio centrą ir pagerintumėte pusiausvyrą. Nešokinėkite: apeikite aplink krepšį.

Bokso krepšys

Yra įvairių spalvų ir skirtingų pamušalinių medžiagų bokso krepšiai. (Šaltinis: Khambubpha: 82243653 / 123rf.com)

Kokia yra geriausia pratimai pradedantiesiems?

Bokso krepšys nekelia per daug pavojų mūsų fiziniam vientisumui – tikrai daug mažiau nei bokso varžybos prieš žmogaus priešininką, tačiau, ypač jei esame pradedantieji disciplinoje, turime atsižvelgti į keletą rekomendacijų, kad nesusižeistume:

 • Pradėkite bėgti švelniu tempu arba einant geru tempu nuo dviejų iki keturių kilometrų.
 • Pradeda pasitempti, daugiausia dėmesio skiriant galūnėms: rankoms ir …