Geriausių 2023-2023 m. muzikos centrų reitingas

Jeigu jums reikia muzikinio centro su geru garsu – atkreipkite dėmesį į Denon CEOL N10. Muzikos centrų, kurių kaina yra palyginama, fone, galios vatai, DJ valdikliai ir kiti dalykai, bet kokia apdaila (balta, pilka, juoda) Denon CEOL N10 atrodo beveik kaip „bjaurusis ančiukas“: mažas, diskretiškas, tik 60 vatų vienam kanalui. Bet kadangi muzikinę aparatūrą esame linkę vertinti būtent pagal jos muzikalumą, o ne pagal garsumą, kuriuo ji gali įkalti pop kūrinius kaimynams į ausis, tai Denonui čia tiesiog ramu. Ne be reikalo galiausiai būtent šis muzikos centras gavo EISA 2018–2019 apdovanojimą geriausios kompaktinės sistemos nominacijoje. Pakanka pradėti nuo to, kad čia galia matuojama „teisingai“, o THD yra 0,1%, o ne įprastu 10% muzikos centrams: skirtumas, atsiprašau, šimtą kartų!

Pirmas dalykas, kuris traukia sistemą, yra labiausiai išvystytos belaidžio ryšio galimybės: tinklo jungtis prie interneto transliacijų ir žiniasklaidos paslaugų, tokių kaip Soundcloud su kabeliu arba Wi-Fi ryšys su maršrutizatoriumi (ir galima dirbti 5 GHz tinkluose), Bluetooth , AirPlay. Jei medijos failai bus saugomi NAS namų vietiniame tinkle, sistema taip pat galės juos naudoti – net MP3, net FLAC, net Apple Lossless, net DSD. „Pakėlus“ DLNA ant asmeninio ar nešiojamojo kompiuterio, bus galima ir iš jų „ištraukti“ mediją – nors tokiu atveju, žinoma, būtų logiškiau siųsti medijos srautą iš kompiuteryje esančio grotuvo į muzikos centras. Visa tai galite valdyti naudodami mobiliąją programą. Jei vis dar turite HEOS palaikančių Denon įrenginių, juos galima prijungti prie bendro tinklo. Pridėkite prie to optinio įvesties buvimą, kai signalas automatiškai atsibunda, ir galimybę išmokti komandas iš televizoriaus nuotolinio valdymo pultelių: sistema gali būti visiškai naudojama su televizoriumi. Ar nemanote, kad tai daugiau kompaktinių diskų imtuvas su pilna akustika, o ne muzikos centras? Mes taip pat linkstame į tai, atsižvelgiant į tai, kad „galvą“ iš Denon galima nusipirkti be garsiakalbių (modelio kodas – RCD-N10).

Akustika yra antroji „gėrybė“. Dvipusiai garsiakalbiai yra ne tik gerai sureguliuoti patys, bet ir procesoriaus, apdorojančio garso srautą kompaktiškame centrinio bloko korpuse, algoritme, dažnio korekcija yra nustatyta tik šiems garsiakalbiams: todėl galite priekaištų su garsu rasti tik tuose niuansuose, kur vertinimas jau turi dalį ” vkusovschiny”, o su išjungta korekcija Denon sugeba sukurti labai kokybišką garsą ir labai aukštos klasės akustiką. Taigi pirmąją vietą reitinge skiriame nedvejodami: čia nėra ko ginčytis.