Geriausių 2023 m. LG televizorių Pasirinkimas

Šiandienos reitinge apžvelgiame geriausius 2023 m. pabaigos LG televizorius (tiek nebrangius, tiek aukščiausios kokybės modelius). LG yra Pietų Korėjos gamintojas, užimantis antrą vietą pasaulyje pagal televizorių pardavimus. Šios įmonės gaminiai išsiskiria kainų diapazono platumu. Kiekvienas gali pasirinkti televizorių pagal savo finansines galimybes. Tuo pačiu metu net biudžetiniai modeliai aprūpinti šiuolaikinėmis technologijomis. LG televizorių gedimų procentas pirmaisiais eksploatavimo metais, žurnalo „Consumers Report“ duomenimis, yra beveik toks pat mažas, kaip ir gigantų – „Sony“ ir „Samsung“. Tačiau, kita vertus, LG aptarnavimas po pardavimo Rusijoje yra beveik geriau išvystytas. Be to, šio prekės ženklo įranga pagrįstai laikoma viena stilingiausių, o dizaino požiūriu su ja gali konkuruoti tik „Sony“.

Geriausių LG televizorių Pasirinkimas – 15 geriausių

Koks yra geriausias LG televizorius?

Renkantis televizorių, reikia atsižvelgti į daugybę svarbių parametrų, atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus ir poreikius.

Ekrano tipas. Yra galimybė pasiimti OLED, reikia pasiimti. Pigesnė aukščiausios kokybės alternatyva yra „Nano Cell“. Įprasti LG modeliai dažnai turi IPS matricą (RGB yra prioritetas), rečiau VA. Abu turi savų privalumų ir trūkumų, todėl geriau lyginti, daryti išvadas.

Ekrano dydis turi atitikti kambario dydį. Juk būtų keista žiūrėti didelį televizorių iš per arti, o mažą – per nemažą atstumą.

Leidimas. Kompaktiškiems įrenginiams netgi galite apsiriboti pasenusiu HD 720p formatu, tačiau daugiau yra geriau. Rinktis „Full HD“ televizorių prasminga, jei jus daugiausia domina skaitmeninių kanalų paketai, standartinis 1080p turinys, kuris, beje, vis dar yra labiausiai paplitęs. Ultra HD – mūsų dabartis, kuri netrukus 8K pavidalu tryps ateities kulnais (tokių televizorių jau yra, o dar bus). Dabar galima žiūrėti filmus ir vaizdo įrašus 4K raiška, daugelis paslaugų teikėjų netgi siūlo transliuoti šia raiška. Be to, standartinis vaizdo įrašas gali būti padidintas iki aiškumo, panašaus į UHD.

HDR palaikymas. Dabar dauguma televizorių gali skaityti turinį išplėstu dinaminiu diapazonu. Kitas klausimas, kaip jie tai daro? Galima pasiekti aukštos kokybės atkūrimą tik esant tinkamam ryškumo, kontrasto ir 10 bitų ar daugiau matricos bitų gyliui. Brangiausių modelių ekranai turi tokias savybes, o kituose HDR yra daugiau nominaliai.

Tačiau pagrindinis veiksnys gali būti kaina. Kiekvienas nusprendžia, kiek pinigų jis nori išleisti. Svarbiausia, kad naujasis televizorius tikrai džiugintų geru vaizdu ir funkcionalumu. Ir čia byloja sena tiesa – skoniui ir spalvai bendražygių nėra.

Laimingo apsipirkimo!