Geriausių 2023 m. plaktukų Pasirinkimas

Tačiau Makitai kainų skirtumas jau nemenkas – tuo pačiu pusantro kilovato kėbulas skleidžia neblogą 25,5 J smūgio energiją. Smūgių dažnio reguliavimas yra nuo 950 iki 1900 dūžių / min, pats reguliatorius yra mažas ir nėra labai patogus. Tačiau jungiklis padarytas keistai – po nykščiu, skersinio slankiklio pavidalu. Dėl šios priežasties dešiniarankiams patogu įjungti plaktuką, o išjungti nepatogu (reikia pajudinti rodomąjį pirštą ir paspausti viduriu), o kairiarankiams – tiksliai. priešingybė.

Vibracijos slopinimas atliekamas tik perdangomis – nėra pilnos galinės rankenos slopintuvo pakabos, kaip Bosch ir DeWALT. Dėl to paso vibracijų lygis čia yra beveik dvigubai aukštesnis nei reitingo lyderių, ir tai tikrai turėtų būti priskirta kėbulo minusų skaičiui.

Tačiau jie netaupo elektronikai: yra minkštas užvedimas ir palaikomas variklio greitis esant apkrovai. Ant korpuso sumontuoti du indikatoriai – vienas perspėja apie būtinybę keisti šepetėlius, antras rodo, kad įjungtas maitinimas (atitinkamai, jei jis įjungtas ir kūjis nenori užsivesti, tada laikas remontui). Net jei „praleisite“ nusidėvėjimo indikatorių, automatinis išsijungimas išgelbės variklio kolektorių.

Griebtuvas yra tradicinis tokio smūgio energijos SDS-Max domkratams, kuris turi galimybę reguliuoti montavimo kampą. Reguliuoti galima tik tada, kai griebtuve yra kaltas.

Skirtingai nei „Bosch“ ir „DEWALT“, kur instrukcijose apie smūgio mechanizmo tepimą nėra nė žodžio, „Makita“ jį nudažo išsamiai ir nuotraukose. Tiesa, teks pataikauti – norint prieiti prie greičių dėžės korpuso, reikia visiškai nuimti galinę korpuso dalį su rankena ir tik po to bus galima atsukti jos dangtelį. Naudojamas plastikinis tepalas, kurio kiekis 60 g. Čia galime rekomenduoti naudoti minimalaus tankio tepalą – nuo to labai padoriai priklauso mechanizmo resursai.