Geriausių 2023 m. studijoms skirtų nešiojamųjų kompiuterių reitingas

„Bet mūsų laikais…” – autorius negalėjo atsispirti seno žmogaus girgždėjimui, pradėdamas šį straipsnį ir prisimindamas, kaip beveik visa grupė nešiojo programas C ++ ant užrašų knygelės lapų. Tačiau, kad ir ką sakytų, dabar studento nešiojamasis kompiuteris gali būti naudingas daugeliui dalykų, o daugelyje specialybių jis bus reikalingas. Pavyzdžiui, kad būtų galima imituoti radijo elektronikos fakulteto grandinių veikimą, bet nekalbėsime apie jų kaimynus iš Informatikos fakulteto, jau nekalbant apie Fizikos ir matematikos fakultetą, čia kompiuteris reikalingas pagal apibrėžimą. Mūsų reitinge pateikiami geriausi studijoms skirti nešiojamieji kompiuteriai.

Kokius reikalavimus turime atitikti renkantis gerą nešiojamąjį kompiuterį studijoms universitete ar institute? Turėdami omenyje klasikinę idėją apie studentą kaip asmenį, kuris yra amžinai beturtis ir dažniausiai alkanas, nebrangių studijoms skirtų nešiojamųjų kompiuterių kategorijai nustatysime biudžeto sistemą, skirtą beveik maksimaliai konfigūracijai iki 150 – 160 tūkstančių rublių. Ir, deja, tai ne bandymas juokauti – dabartinėmis kainomis tai jau ne juokas. Ir, atsižvelgdami į poreikį nuolat nešiotis nešiojamąjį kompiuterį, patogumo sumetimais apribosime ir fizinius matmenis. Tačiau nepamirškite apie akumuliatoriaus talpą – tai nėra nereikalinga. Tuo pačiu galite sąmoningai paaukoti studijoms nereikalingus „niekučius“ ir užmerkti akis prieš smulkius trūkumus ir gamintojo norą ką nors sutaupyti.

Taigi, kadangi rugsėjo pirmoji tiesiogine prasme ant slenksčio – ką padovanoti žiūrovams naujais mokslo metais?

Geriausių studijoms nešiojamų kompiuterių Pasirinkimas

Kokį nešiojamąjį kompiuterį turėtų pasirinkti studentas?

Kiekvienoje eilutėje, įskaitant mūsų geriausių studentų nešiojamų kompiuterių pasirinkimą, gamintojai siūlo daugybę sujungimo galimybių. Pasirinkimas tarp apdailos lygiai, verta sustoti prie tų, kur geriausia nekeičiama techninė įranga, tai yra procesorius, ekranas ir pan. RAM gali būti atnaujinta vėliau. Jei nesitikite, kad reikės didelio našumo, netgi galite sutaupyti, tuo pačiu pailgindami akumuliatoriaus veikimo laiką.

Modeliai su „greitas įkrovimas“: ne visada galima įjungti nešiojamąjį kompiuterį į lizdą auditorijoje ilgam laikui, tačiau pertraukų metu vis tiek galite jį įkrauti.

Svoris taip pat nebus paskutinis kriterijus: jei nuolat teks su savimi nešiotis nešiojamąjį kompiuterį, tai papildomas pusė kilogramo pasijus, ypač jei studijuojate ne Lesgafto kūno kultūros universitete.

Įprastoms biuro programoms ir patogus informacijos paieška pakanka nešiojamo kompiuterio su 3000 serijos Ryzen 3 lygių procesoriumi, Intel Core i3 ar naujausios kartos Intel Pentium Gold. Integruotos vaizdo plokštės galimybių yra daugiau nei pakankamai.

Būsimiems kompiuterinės grafikos specialistams visoje jos įvairovėje patariame vadovautis pagrindiniu kriterijumi spalvų tikslumas. Pirmiausia ieškokite nešiojamų kompiuterių, kurie yra patvirtinti Pantone arba bent 100 % suderinami su AdobeRGB. Toliau, atsižvelgiant į aplinkybes – akcentuojant procesorius ar grafinius skaičiavimus.

Inžinerijos studentams pasirinkti geriausią nešiojamąjį kompiuterį yra šiek tiek sunkiau. Po santrumpa CAD slepiasi mažiausiai pusšimtis skirtingų kompiuterinio projektavimo sistemų, o atsižvelgti į visus galimus niuansus tiesiog nerealu. Pats teisingiausias atrankos būdas – atitinkamame oficialiame šaltinyje rasti darbo stočiai keliamų reikalavimų sąrašą ir juo vadovautis vertinant patikusį nešiojamąjį kompiuterį. Nepaisant to, galima suformuluoti bendrų rekomendacijų. Jei didžiąją laiko dalį skirsite modeliavimui, tekstūravimui ar kitai interaktyviai veiklai, sutelkite dėmesį į procesorius su kuo didesniu laikrodžio dažnis. Įskaitant vienoje gijoje. Dominuoja atvaizdavimo užduotys – taigi to reikia kelių branduolių platforma. Pageidautinas aukštas veikimo dažnis, bet svarbiausia – be droselio esant apkrovai. Rezultato atvaizdavimas arba vizualizavimas atliekamas dalyvaujant GPU – nešiojamasis kompiuteris turi būti aprūpintas rimtu Vaizdo plokštė. Minimalus GeForce GTX 1660 Ti. Viršutinė juosta priklauso nuo jūsų biudžeto. Atkreipkite dėmesį, kad iš GeForce RTX serijos pirmenybė teikiama „Super“ versijos greitintuvams, o reikliausioms programinės įrangos sistemoms teks ieškoti nešiojamojo kompiuterio su profesionalia kortele. Kuo sudėtingesnė užduotis / modelis, tuo daugiau nešiojamasis kompiuteris turėtų turėti laisvosios kreipties atmintis. Aštuoni koncertai – kritinis minimumas, 16 – sąlyginė norma, 32 ir daugiau – orientyras, jei reikia ne tik mokytis, bet ir užsidirbti.

Sėkmės renkantis!