Geriausių 2023 metų elektrinių šluotų Pasirinkimas

Atrodytų, elektrinė šluota, kokia ironija? Iš išorės jis atrodo kaip šluota ar šepetys ilga rankena. Tik, galų gale, koks stebuklas – taršos šalinimo procesas yra automatizuotas, o valymo metu iš vartotojo nereikalaujama tiek daug pastangų. Taigi prietaisas yra labai populiarus ir labai paklausus. Ar jis turi teisę į gyvybę? Akivaizdu, kad taip. Jei taip, jūsų dėmesys kviečiamas į dabartinį geriausių iki šiol reitingą, tas pačias elektrines šluotas ir kai kuriuos joms artimus įrenginius.

Šluotos su varikliu skleidžia vidutinį triukšmą ir paprastai kainuoja palyginti nedaug. Net daugiau, nei reikia perkant tradicinius rankinius „prototipus“ (augalinius ar sintetinius) ir jiems reikalingą kaušelį rinkiniui, tačiau išryškėja patogumas, komfortas, naudojimo ir priežiūros paprastumas.

Kas yra elektrinė šluota ir kaip ji veikia?

Norėdami išvengti painiavos, turite nedelsdami išsiaiškinti vieną svarbų niuansą: elektrinė šluota – ne dulkių siurblys. Taip, paskutinis buitinės technikos tipas turi vertikalių atmainų, kurios gana dažnai vadinamos tokiu terminu, tačiau tai yra tam tikras vartotojų slengo aiškinimas.

Realiai elektrinė šluota veikia atskiro turbo šepečio principu su vienu ar keliais aktyviais elementais, kurie dėl greito kryptingo sukimosi tiesiogine prasme sušluoja šiukšles į specialų konteinerį. Prisiminkite, kas parašyta ant dulkių siurblių dėžučių anglų kalba – Vacuum Cleaner. Taigi, šiuo atveju nėra vakuumo!

Todėl, pavyzdžiui, nereikėtų tikėti kažkokiuose šaltiniuose skelbiamomis nesąmonėmis, kur šluotos aprašyme dėl tos konteinerinės šiukšliadėžės buvimo naiviai ar iš nežinojimo yra „ciklonas“, kurio jokiu būdu negalima. Būk ten.

Be to, reikia priimti paprastą tiesą: elektrinės šluotos skirtos ne smulkiausioms dulkėms iš kilimų ištraukti, o reikalingos tarpinei, kasdienei kovai su kartais neplanuota force majeure tarša. Tie patys, kurie paprastai buvo pašalinti naudojant klasikinę rankinę įrangą.

Nedidelis paaiškinimas: mūsų reitinge taip pat bus automatinių šluotų modelių kategorija, kurie, nepaisant visų savo privalumų, nėra elektriniai, o turintys mechaninę pavarą, veikia panašiu principu. Žinoma, šepečių sukimosi greitis yra nepalyginamas ir labai susimaišys, tačiau kainų etiketė yra ta pačia kryptimi.

Geriausių elektrinių šluotų Pasirinkimas

Taigi ar jums reikia elektrinės šluotos ūkyje?

Kiekvienas turi atsakyti į šį klausimą savarankiškai, atidžiai pasverdamas visus privalumus ir trūkumus. Na, čia nėra bendro sutarimo, kuriuo būtų galima visiškai neabejotinai pasikliauti. Kai kurie vartotojai labai vertina elektrinių šluotų galimybes, kiti mano, kad jų pirkimas yra beveik pinigų švaistymas.

Ir jokios gudrybės nėra. Tam tikra prasme abu teisūs. Ar jums patinka elektrinė šluota, ar ne, priklauso nuo jūsų skonio ir buities įpročių. Kažkam šiek tiek valyti labiau tinka lengvas stačias dulkių siurblys, kažkas įpratęs naudoti paprastą šluotą, kažkam patiks elektrinė šluota. Ir puiku, kad yra tiek daug, iš ko rinktis.

Apibendrinant

Šnekamosios kalbos žanre nuo seno egzistuoja savotiška išraiška – protingas, kaip elektrinė šluota. Taip jie dažniausiai apibūdina itin energingus žmones, kurie negali ilgai išsėdėti vienoje vietoje. Taigi, ko gero, vertėtų įteikti arba vėliavėlę į rankas, arba įprastus priedus rankiniam valymui. Tačiau hiperaktyvumas nėra universalus „virusas“. Be to, jo pasireiškimas ne visada lemia ką nors gero.

O elektrinės šluotos? Sukurta tinginiams? Visai ne. Tiesiog juos naudojant nereikia „nusilenkti iki žemės“ ir daryti daug nereikalingų judesių. Juk galima padaryti, kad bedvasis, bet paklusnus ir lengvai valdomas prietaisas veiktų šeimininko rankose.