Geriausių išorinių baterijų Pasirinkimas 2023-2023 m

Bet kuris žmogus bent kartą gyvenime yra susidūręs su nesavalaikiu išsikrovusiu skubiai reikalingo elektroninio prietaiso akumuliatoriumi, ir daugeliui iš mūsų toks nemalonumas užklumpa reguliariai. Problemos sprendimo būdas yra paprastas – tereikia įsigyti kompaktišką išorinę bateriją, laiku ją įkrauti ir nepamiršti namuose vykdant reikalus. Mes siūlome jums geriausių išorinių baterijų įvertinimą 2023 m. – 2023 m. pradžioje, sudarytą iš ekspertų ir paprastų pirkėjų atsiliepimų.

Tik nepamirškite – norėdami išsirinkti geriausią išorinę bateriją, turite realiai įvertinti savo poreikius ir pasirinkti optimalios talpos įrenginį. Pirmą kartą apytiksliai jo vertė turėtų būti dvigubai didesnė už atitinkamą įtaiso akumuliatoriaus indikatorių, kuris turėtų būti įkraunamas dažniausiai.

Išorinės baterijos talpa – ką tai reiškia

Nurodydami savo išorinių baterijų vardinę talpą, gamintojai rašo tiesą, bet ne visas. Pavyzdžiui, tie 13 000 mAh, reikalaujami Canyon CNE-CPB130, jo įmontuota baterija tikrai turi. Tik dabar išmanųjį telefoną su 4000 mAh baterija su tokiu maitinimo bloku pilnai įkrauti bus galima tik du kartus. Faktas yra tas, kad vardinė talpa čia reiškia energijos rezervą, kurį sukaupia įrenginio akumuliatorius esant jo darbinei įtampai. Šiuo atveju jis yra maždaug lygus 3,7 volto, o tai yra žymiai mažesnis nei USB specifikacijos nustatyta vertė. Ir tiek, kiek reikia įkrauti mobiliąją įrangą per šią konkrečią sąsają, vidinė įtampa konvertuojama į standartinę 5 V, proporcingai mažėjant turimai galiai. Be to, dalis energijos išleidžiama atitinkamos elektroninės grandinės veikimui. Nuoroda: šiuo metu išoriniuose akumuliatoriuose naudojami ličio jonų (3,6–3,7 V) arba ličio polimero (3,85 V) akumuliatoriai, o keitiklių efektyvumas svyruoja nuo 0,9 iki 0,95.

Taigi žinant maitinimo banko ir išmaniojo telefono baterijų „talpa“, nesunku suskaičiuoti, kiek kartų galima įkrauti pirmąjį įrenginį antruoju. Už tai išorinės baterijos talpos paso reikšmę reikia padauginti iš jo paties akumuliatoriaus darbinės įtampos (jei tipas nežinomas, imame 3,6 V), padalijus iš 5 voltų USB sąsajos, o rezultatą padauginti iš efektyvumo. (nustatyta 0,9). Dėl to gauname naudingą įrenginio talpą, kurią galima išnaudoti kraunant.

Norėdami užbaigti mūsų pavyzdį, turime (13 000 * 3,7 / 5) * 0,9 = 8658 mAh, o to pakanka dviem pilniems įkrovimams, tarkime, „Xiaomi Redmi 4X“ su 4 100 mAh baterija. Ir dar šiek tiek liks „atsargoje“.

Kokį konkretų maitinimo bloko modelį geriau įsigyti, priklauso nuo poreikių, pageidavimų ir išorinių aplinkybių: paties pagrindinio įrenginio akumuliatoriaus talpos, maksimalaus įkrovimo greičio, nenoro apsikrauti kabelių valdymu, transportavimo apribojimų. Deja, yra ribojamas maksimalus energijos banko pajėgumas, kurio griežtai laikosi atskiri oro vežėjai, ir keliautojai turi į tai atsižvelgti.

Geriausių išorinių baterijų Pasirinkimas 2023-2023 m

Kaip išsirinkti gerą išorinę bateriją?

Jei turite kelis mobiliuosius įrenginius (išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ir pan.), tuomet geriau rinkitės universalų išorinės baterijos modelį – beje, jų rinkoje yra daugiausia. Reikėtų prisiminti, kad tuo pačiu metu kelių vartotojų prisijungimas automatiškai blokuoja greito įkrovimo režimą (paprastai). Pažodžiui skaičiuojami „Power Bank“ turi visiškai nepriklausomas išvesties grandines, tačiau jie taip pat yra žymiai brangesni nei kiti.

Kiekvienas mobiliosios elektronikos gamintojas turi savo greito įkrovimo technologijos diegimo ypatybes, todėl į tai reikia atsižvelgti renkantis išorinę bateriją. Lengviausia naudojant „Samsung“ ir „Huawei“ patentuotus standartus, „Apple“ turi priimtiną situaciją su galios profilio palaikymu, o su patentuotais BBK šeimos smulkmenomis („OnePlus“, „OPPO“, „VIVO“ ir „Realme“) viskas yra blogai. Šia prasme „Xiaomi“ pasirodė įžvalgiausias iš visų, netapo išmintingesnis su visuotinai priimtomis technologijomis.

Apskritai turėtumėte sutelkti dėmesį į išorines baterijas, kurios palaiko maitinimo tiekimo protokolą. Be to, naujausia jo versija (su programuojamu maitinimo šaltiniu – PD PPS) tam tikromis aplinkybėmis gali net pranokti standartinio įkrovimo greičio rodiklius. Na, paskutinis argumentas – „Power Delivery“ vis dėlto tapo de facto standartu, įskaitant šiuolaikinių baterijų maitinimą / įkrovimą …