Geriausių priemonių nuo juodų taškų Pasirinkimas

Didžiausias riebalinių liaukų skaičius yra veide, pečiuose, viršutinėje krūtinės dalyje ir nugaroje, galvos odoje ir ausų srityje. Todėl šiose vietose oda gali tapti riebi (riebi seborėja) ir dėl to gali atsirasti inkštirų (komedonų) ir inkštirų. Po 35 metų liauka pradeda mažinti savo veiklą, o oda dažniausiai pasikeičia į normalią. Tačiau jei nenorite tiesiog sėdėti ir laukti, kol senatvė išsispręs savaime, dabar yra keletas veiksmingų būdų pagerinti odos būklę. Tai apima: valymą, šveitimą ir tinkamą kosmetinę priežiūrą. Šiandien siūlome apsvarstyti 10 geriausių priemonių nuo juodų taškų – remiantis kosmetologų ir paprastų pirkėjų atsiliepimais.

juodi taškai arba atviri komedonai – jie yra užsikimšę riebalų pertekliaus, susimaišę su negyvomis senomis viršutinio odos sluoksnio ląstelėmis, bakterijomis ir išorine tarša, riebalinių liaukų kanalais ir plaukų folikulais. Dydžiai paprastai yra nuo 0,1 iki 2 mm. Spalva gali būti nuo geltonos iki juodos. Sebumas įgauna tamsią spalvą oksiduojantis deguonimi. Dažniausiai yra ant kaktos, nosies sparnų, smakro ir viršutinės nugaros dalies.

Uždaryti komedonai – tai beveik tas pats, bet užrakintas po plonu odos sluoksniu ir neoksiduotas deguonies, bet galintis virsti įprastu spuogeliu. Jie gali pakilti virš odos arba būti jaučiami laikant ranką mažų gumbų pavidalu. Dažniau yra ant kaktos, skruostų, skruostikaulių, smakro, kaklo ir krūtinės.

Komedonai yra neuždegiminiai spuogų elementai ir, nuolat esantys ant odos, sukelia nuolatinį porų išsiplėtimą.

Komedonų priežastys:

 1. genetinis polinkis.
 2. Padidėjęs riebalinių liaukų aktyvumas kartu su padidėjusia riebalų gamyba (pavyzdžiui, paauglystėje). Dažniausiai veikiami lytinių hormonų androgenų.
 3. Riebalų riebalų rūgščių pakeitimas naudinga linolo rūgštimi.
 4. Kai kurių išorinių kosmetikos priemonių komedogeninis poveikis (per riebus).
 5. Padidėjusi viršutinės folikulo dalies ląstelių keratinizacija ir jo burnos užsikimšimas.
 6. Nepakankamas odos valymas.

Kaip atsikratyti juodų taškų?

Vieną kartą ir visiems laikams atsikratyti inkštirų neįmanoma. Tačiau tinkamai prižiūrint, komedonai formuojasi rečiau ir lėčiau. Svarbiausias būdas kovoti su komedonais yra kruopščiai nuvalyti odą. Tai galima atlikti tiek namuose, tiek kosmetologo kabinete.

Kosmetinis valymas – Tai vienas iš papildomų odos priežiūros būdų. Jo paskirtis – pašalinti komedonus ir nusausinti pustules bei cistas (jei tokių yra). Geriausia tai daryti grožio klinikose ir salonuose, kad nepažeistumėte odos.

Suskirstyta į:

 • Mechaninis / klasikinis – rankinis (rankinis) valymas arba naudojant metalinę akutę / Uno šaukštą. Labiausiai traumuojantis ir skausmingiausias, bet pats efektyviausias.
 • Atrauminis – atliekamas naudojant profesionalią kosmetiką (daugiausia kaukes ir pilingą). Atlaidingiausias.
 • Vakuuminis – šiuo metu jis praktiškai nenaudojamas. laikomas neveiksmingu.
 • Ultragarsas – naudojamas tik esant komedoniniams spuogams. Kaip mechaninis pilingas ultragarsine mentele. Giliai nevalo, bet efektas yra. Praktiškai neskausmingas.
 • Kombinuotas – vienoje procedūroje galite derinti įvairius valymo būdus. Daugiausia ultragarsinis ir mechaninis.

Cheminis pilingas – naudojami hiperkeratozei (pernelyg senų odos ląstelių kaupimuisi porose) šalinti, použdegiminėms dėmėms pašviesinti ir randų prevencijai. Sergant komedoniniais spuogais dažniausiai naudojami paviršiniai pilingai, pažeidžiantys riebalines liaukas (salicilo, Jessner, retinoic ir kt.). Tokios rūgštys gali sumažinti sebumo gamybą.

Pagal tinkama kosmetinė priežiūra probleminei odai jie supranta – nekomedogeninės kosmetikos naudojimas, švelnus ir tuo pačiu pakankamas odos valymas. Sausinančių antiseptinių losjonų, raminamųjų kaukių, šveičiamųjų ritinėlių ir daugelio kitų produktų, padedančių odai palaikyti tinkamą PH balansą ir išlikti gražiai, naudojimas.

Šiandien galite paskęsti tokiose priežiūros priemonėse ir niekada visko neišbandyti, tačiau mes stengėmės surasti jums pačias efektyviausias, kad negaištumėte laiko.

Geriausių priemonių nuo juodų taškų Pasirinkimas – 10 geriausių

Dėmesio!
Yra…