Kokį televizorių pirkti po konsole

Parduotuvėse bet kurią akimirką pasirodys naujos kartos konsolės. „Xbox“ serija X ir „PlayStation 5“ pasiūlys naujų grafinių galimybių. Tačiau norint iš tikrųjų mėgautis šiomis naujovėmis, mums reikia tinkamo televizoriaus. Tikrai mažai tokių, kurie visiškai suderinami su naujomis konsolėmis. Ar verta pagalvoti apie televizoriaus pirkimą naujoms konsolėms? Ir visų pirma – kurį televizorių pasirinkti „PlayStation 5“ ir „Xbox Series X“? Mes patikriname ir rekomenduojame geriausius sprendimus.

Kodėl verta pagalvoti apie televizoriaus įsigijimą „Xbox Series X“ ir „PlayStation 5“?

Pradžioje naujoji karta gali neakinti taip, kaip turėtų. Šis technologinis šuolis nė iš tolo nėra toks didelis, koks buvo, kai perėjome iš PS2 į PS3. Tačiau naujosios konsolės suteikia naujų galimybių. Kai kurie pavadinimai nuo pat pradžių palaikys žaidimą per 120 kadrų – taip bus, be kitų, „Call of Duty“: „Black Ops Cold War“, „Dirt 5“, „Gears 5“ ar „Halo Infinite“. Žaidimuose taip pat bus HDR („XOS“, „XOX“ ir „PS4 Pro“ konsolėse jis jau buvo pasirinktuose pavadinimuose), o tai vėl pagerina žaidimo patirtį.

Priežastis, kodėl verta galvoti apie televizoriaus keitimą į naujos kartos konsoles, yra jo dydis. Šiuolaikinės televizijos paprasčiausiai didėja ir, paradoksalu, tuo pačiu metu vis labiau prieinamos. Toliau svarstydami daugiausia atsižvelgiame į 65 colių modelius, tačiau yra ir 75 colių bei 85 colių modelių. Tai gali reikšmingai pakeisti žaidimų suvokimą, ypač jei iki šiol žaidėte 32 ar 40 colių.

„PlayStation 5“

Ką turėtų televizorius naudoti naujos kartos konsolėms?

Anksčiau tai buvo apie praktinius argumentus. Dabar spręskime griežtai techninį klausimą. Pirma: rezoliucija. Žaidimai naujos kartos konsolėje ne visada pateiks aukščiausios kokybės informaciją 4K raiška. Tačiau „4K“ šiandien yra ekranų standartas ir net jei nuspręstume dėl „Xbox“ serijos S, verta rinktis 4K raiškos televizorių.

8K skiriamoji geba žaidimuose, jei nežaisime asmeniniame kompiuteryje su naujausia „Geforce RTX 3090“ vaizdo plokšte, vis tiek yra ateities daina. Tačiau, jei norime, kad televizorius daugelį metų būtų vertinamas kaip pirkinys ir mums rūpi svarbiausi parametrai, tuomet verta pagalvoti apie 8K ekrano įsigijimą.

HDMI 2.1 ir tikrosios HDMI 2.1 standarto funkcijos yra dar vienas svarbus naujų konsolių ir naujų televizorių aspektas. Tai naujausios kartos HDMI jungtis, leidžianti žaisti 4K formatu su 120 kadrų per sekundę greičiu. Be to, HDMI 2.1 taip pat yra VRR, t. Y. Kintamas kadrų dažnis, leidžiantis visiškai sinchronizuoti tai, ką rodo konsolė / kompiuteris ir ką mes matome ekrane. Tai taip pat yra ALLM, t. Y. Automatinis režimas su mažu vėlavimu – jo dėka įvesties atsilikimas pašalinamas ir mums nereikia rankiniu būdu pasirinkti žaidimo režimo televizoriuje.

Taip pat svarbu, kad televizorius ne tik palaiko HDR formatus, bet ir iš tikrųjų gali rodyti šiuos efektus. Todėl jis turėtų palaikyti platų spalvų diapazoną ir turėti bent 500 nitų ryškumo vaizdo fragmente.

„Xbox“ serija „S“ „Xbox“ serija X

Geriausi „PlayStation 5“ ir „Xbox Series X“ geriausi televizoriai

Dėl pirmiau nurodytų reikalavimų televizorių sąrašas, visiškai paruoštas naujoms konsolėms, yra gana trumpas. Iš šio siauro, maždaug dešimties televizorių su HDMI 2.1 ir 120 Hz, kuriuos galima parduoti, sąrašo, išsirinkau 5 įdomiausius, įvairiausius ir tuo pačiu pigiausius modelius.

Čia yra modeliai, į kuriuos tikrai verta atkreipti dėmesį:

„Sony XH90“

Japonai, nepaisant to, kad gamina ir televizorius, ir konsoles, kol kas nesiūlo plataus asortimento televizorių su HDMI 2.1. Be aptartų XH90, 8K ekranai – ZH8 ir ZG9 taip pat siūlo palaikymą svarbiausioms funkcijoms.

„Sony HX90“ oficialiai rekomenduoja „Sony“ naudoti „PlayStation 5“. Ir tai nenuostabu – televizorius siūlo mažą įvestį, daugialypį foninį apšvietimą, suteikiantį gražų juodumą, kontrastą ir matomą HDR efektą. Televizorius taip pat palaiko „Dolby Vision“, o „Smart TV“ platforma yra paremta „Android TV“.

„XH90“ yra 55, 65, 75 ir 85 colių dydžio ir pasižymi tikrai geru kainų lygiu, atsižvelgiant į prekės ženklo reputaciją ir, svarbiausia, į jo galimybes.

„Sony XH90“ medijos eksperte

„Sony XH90“

„LG NANO90“

IPS matricos, net ir naudojant „NanoCell“ technologiją, nėra tobulas sprendimas – joms būdinga juoda spalva ir kontrastas. Kita vertus, „LG NANO90“ vis dar yra vertas dėmesio televizorius dėl gero ryškumo, mažo įvesties atsilikimo, HDMI 2.1 palaikymo ar draugiškos „WebOS“ sistemos. Visa tai pristatoma už patrauklią kainą.

Tai yra gera „Sony XH90“ ir „Samsung Q70T“ alternatyva panašioje kainų grupėje – verta dėmesio ypač ten, kur mes negalime sėdėti priešais ekraną ir viename ekrane planuoti daugybę daugelio žaidėjų žaidimų. Tada NANO90 gali pasirodyti esanti tauro akis.

„LG NANO90“ žiniasklaidos eksperte

„Samsung Q70T“

Šių metų žemiausia „Samsung“ televizorių serija, siūlanti 120 Hz matricą. Būtent ši atgaiva užtikrina geriausią žaidimų, veiksmo filmų ar sporto sklandumą.

„Q70T“ pranašumas žaidėjams yra „Motion Plus Game“ funkcija, leidžianti žaisti žaidimus su papildomomis skystinimo ir kitomis televizijos galimybėmis, vis tiek turint mažą įvesties vėlavimą. Q70T taip pat yra puiki „Tizen“ sistema ir universali nuotolinio valdymo funkcija, leidžianti valdyti pagrindines konsolės funkcijas iš televizoriaus nuotolinio valdymo pulto. Taigi mums nereikia siekti trinkelės, kad galėtume pradėti, pavyzdžiui, įdiegti žaidimą.

Q70T taip pat siūlo krašto apšvietimą. Verta apsvarstyti šiek tiek aukštesnį Q80T, norint paryškinti daugelį zonų, ir geresnį HDR efektą. Tačiau patraukli kaina kalba apie Q70T.

„Samsung Q70T“ medijos eksperte

QLED Q70T

„LG OLED CX“

Pagrindinis ir informacinis LG OLED televizorius. Tai 4K ekranas, kuriame yra viskas, kas reikalinga aukštos kokybės žaidimams, bet ir pramogoms apskritai. Puikus spalvų atkūrimas, fenomenalus juodumas, malonus HDR efektas (nors ir ne toks, kaip viršutiniuose LCD ekranuose).

Jei žaisite vakaro / kino sąlygomis, būsite patenkinti šiuo televizoriumi. „WebOS“ ir sklandus jo veikimas taip pat yra privalumas.

„LG OLED CX“ medijos eksperte

„Samsung Q800T“

Ateities televizorius, kurį galima įsigyti dabar. Tai galima užtikrintai pasakyti apie Q800T, atsižvelgiant į siūlomą 8K skiriamąją gebą. Be to, daug teikia pažangus vaizdo apdorojimo procesorius, naudojant AI mechanizmus. Tai tokia veiksminga, kad turinio peržiūra mažesnėmis SD ir HD raiškomis tampa gana maloni.

Televizorius taip pat turi visas kitas gerąsias „Samsung“ televizorių savybes – „Tizen“ sistemą ir „Motion Plus Gra“, t. Y. Galimybę žaisti skystinant. Privalumas yra ir labai didelis ryškumas HDR režimu.

„Samsung Q800T“ medijos eksperte

Žemiau rasite pateiktų modelių santrauką:

Modelis „Sony XH90“ „LG NANO90“ „Samsung Q70T“ „LG OLED CX“ „Samsung Q800T“
Galimi dydžiai 55 ″, 65 ″, 75 ″, 85 ″ 55 ″, 65 ″, 75 ″, 86 ″ 55 ″, 65 ″, 75 ″, 85 ″ 48 ″ 55 ″ 65 77 ″ 65 ″, 75 ″, 82 ″
Pagrindiniai bruožai IMAX patobulinta „Dolby Vision IQ“ palaikymas Dvigubas LED, „Motion Plus Game“ – žaidimas su skystinimu „Dolby Vision IQ“ palaikymas, OLED technologija 8K raiška, labai didelis HDR efekto ryškumas
„Smart TV“ sistema „Android TV“ „WebOS“ Tizenas „WebOS“ Tizenas
65 versijos kaina nuo 5329 zlotų nuo 4999 – nuo 4499 – nuo 8499 – nuo 11 499 –
Pasiūlymas nuoroda nuoroda nuoroda nuoroda nuoroda