Mažai žinomos manikiūro technikos –

Jei jums patinka, kai jūsų nagai yra gerai prižiūrimi ir gražiai atrodo, tikriausiai tradicinis ar hibridinis manikiūras jums neturi paslapčių. Bet ką daryti su mažiau žinomais būdais, tokiais kaip japonų, titano ar biologinis manikiūras? Iš teksto sužinosite, kokie jie yra ir kuo skiriasi nuo klasikinių nagų dailės metodų!

Titanas, japonų ir biologinis manikiūras

Nagų menas

Manikiūras yra ne tik tapybos menas, sudėtingų dekoracijų gamyba ar nagų priauginimas. Tai taip pat procedūra, kuria rūpinamasi odelėmis, drėkina rankų odą, taip pat maitina ir stiprina subtilius, trapius nagus. Tinkamai atliktas manikiūras nepažeis nagų, priešingai – padarys juos blizgius, kietus ir stiprius. Sužinokite apie mažai žinomus įdomius nagų priežiūros ir dekoravimo būdus!

Japoniškas manikiūras – būdas sustiprinti nagus

Aristokratai iš Tekančios saulės šalies visada svajojo, kad jų nagai būtų tarsi blizgantys rausvi perlai. Siekdami išsvajoto veidrodinio paviršiaus efekto, jie ant plokščių patrindavo įvairių tipų maitinamąsias pastas. Šis metodas po daugelio dešimtmečių patobulinimo pateko į Europos ir Amerikos grožio salonus ir beveik iškart užkariavo moterų širdis. Šiuo metu gydymas tiesiai iš Japonijos gali būti atliekamas ne tik profesionaliuose salonuose, bet ir paruoštų japoniškų manikiūro rinkinių dėka, taip pat ir namuose.


Ar tu tai žinai…

Japoniškas manikiūras yra metodas, kurio šaknys yra 400 metų!


Japoniškame manikiūre nenaudojami tradiciniai kondicionieriai ar lakai. Japoniško manikiūro rinkinyje yra tik natūralių produktų, tokių kaip silicio dioksidas iš Japonijos jūros, bičių žiedadulkės, keratinas ir vitaminai A bei E – visa tai lengva naudoti pastų ir miltelių pavidalu. Norėdami pagaminti puikius japoniškus nagus, jums reikės pagrindinių manikiūro įrankių: blizgiklių, mentelių ir dildžių.

 1. Medine arba plastikine mentele pašalinkite nagų odeles (iš anksto galite sušlapinti rankas).
 2. Naudodami nagų dildę švelniai nulakuokite nagus – dėl to jie geriau pasisavins maistines medžiagas.
 3. Užtepkite japonišką manikiūro pastą ir tada nulakuokite nagus.
 4. Tepkite pudrą ir vėl nulakuokite nagus – kuo ilgiau ir kruopščiau tai darysite, tuo daugiau blizgesio gausite.

Dėmesio!

Padarę japonišką manikiūrą, nenaudokite tradicinių ar hibridinių lakų. Tiesiog mėgaukitės sveikais, blizgiais ir natūraliais nagais!


Jei gydymą atliksite reguliariai (maždaug kas 2 savaites), greitai pastebėsite, kad jūsų nagai yra tvirtesni ir daug mažiau trapūs!

Biologinis manikiūras – harmonijoje su gamta

Biologinis manikiūras atmeta visų rūšių metalinių įrankių – žirklių, žnyplių, odelių pjaustytuvų ar dildžių – naudojimą. Tai pagrįsta saugiomis, neinvazinėmis procedūromis, kurias galite lengvai atlikti namuose. Ko jums reikės biologiniam manikiūrui? Medinė mentele, stiklo ar popieriaus dildė, blizgiklis, nagų kondicionierius, taip pat jūsų mėgstamas nagų lakas.

 1. Norėdami suteikti nagams norimą formą, naudokite stiklinę dildę. Kuri nagų forma jums bus optimali, galite perskaityti čia.
 2. Mažiausiai 10 minučių panardinkite rankas į šiltą vandenį (į jį galite įpilti mėgstamo augalinio aliejaus), tada kruopščiai nusausinkite.
 3. Medinėmis mentele pašalinkite odeles (pjauti negalima!).
 4. Nublizginkite nagų paviršių ir tada juos užtepkite stiprinančiu kondicionieriumi.
 5. Galiausiai nudažykite nagus skaidriu arba spalvotu laku.

Ar tu tai žinai…

Senovės kinai, norėdami pabrėžti savo aukštą statusą, išaugino labai ilgus nagus ir tada papuošė juos … auksu!


Titano manikiūras – hibrido varžybos

Titano manikiūras sujungia hibrido patvarumą (iki 4 savaičių) ir minimaliai invazinį atlikimo būdą. Gydymo metu nenaudojami riebalų šalinimo preparatai ar UV lempos, o titano manikiūrui naudojamos priemonės giliai maitina ir stiprina nagus.

Kol kas procedūrą galima atlikti daugiausia grožio salonuose, nors vis daugiau moterų atlieka ją savarankiškai namuose (deja, tam reikia gana daug praktikos). Kas yra titano manikiūras?

 1. Nagai švelniai matuojami.
 2. Pagrindinė želė tepama ant plokštelės, kurioje gausu vitaminų ir kalcio, kurių dėka nagai yra maitinami ir stiprinami.
 3. Pagrindu padengti nagai panardinami į pasirinktos spalvos titano miltelius (žiedadulkes).
 4. Ant nagų tepamas viršutinis sluoksnis, po kurio sukietėja lakuojantis lakas.

Titano manikiūras, kaip ir tradicinis hibridas, pašalinamas acetonu arba dildant.

Nepriklausomai nuo pasirinkto manikiūro metodo, atminkite, kad visada verta pasirūpinti, kad nagai atrodytų tobulai.