„Motorola Droid Razr M“ apžvalga

Atnaujinti: Tikėtina, kad laukiama „HTC One“, esančios „Verizon“, „Droid Razr M“ dabar yra laisvi metai su dviem sutartimis.

Jei „Motorola Droid Razr M“ esantis M reiškia ką nors, jis turi būti mobilus. Tai lengviausias, ploniausias telefonas atnaujintoje „Droid Razrs“ serijoje, skirtas tik „Verizon Wireless“. Tai aptakus ir kompaktiškas, tačiau nieko nepaaukojo atlikdamas. Jis sportuoja tuo pačiu 1,5 GHz dviejų branduolių procesoriumi ir 1 GB operatyviosios atminties, kuris yra jo didesniuose broliuose – „Droid Razr HD“ ir „Droid Razr Maxx HD“. Vietoj to, ekrano, akumuliatoriaus ir saugojimo skyriuose telefonas yra mažas, kad būtų kompaktiškas ir prieinamas mažas ragelis.

Tikrai, tai nėra taip mažai. Tai pasakoja, kad šis „lengvas“ naujojo „Droid Razr“ trio modelis turi 4,3 colių (109,22 mm) ekraną. Tikrai praėjo 4 colių įstrižainės ekrano laikas, ypač dabar, kai „iPhone 5“ pasiekė 4 colius. „Droid Razr M“ sukurtas siekiant išlaikyti pusiausvyrą. Tai telefonas, kurio ekranas pakankamai didelis žaidimams ir vaizdo įrašams mėgautis, tačiau kompaktiško dizaino dėka jis nesijaus plyta kišenėje.

„Droid Razr M“ sveria 4,4 uncijos (126 gramai) ir siekia 99 dolerių su dvejų metų „Verizon“ sutartimi. Kaip ir „Droid Razr HD“ bei „Droid Razr Maxx HD“, jame veikia ir „Android 4.0“: „Ice Cream Sandwich“. Kai kam gali kilti klausimas, kodėl „Google“ priklausanti „Motorola“ negalėjo savo telefone pristatyti naujausios „Android“ operacinės sistemos „Android 4.1“: „Jelly Bean“. Nors per metus buvo žadėta atnaujinti „Jelly Bean“, ICS vis dar yra labai mielas, ypač šiame mažame ragelyje. Balta spalva dviejų spalvų išvaizda primena titulinį desertą.

„Droid Razr M“ apžvalga