„Wi-Fi“ kortelės: kas geriausia?

Ar galime gyventi be „wifi“? Ar kada nors apie tai pagalvojai? Tai mažai tikėtina! Interneto revoliucija yra tam, kad liktume, o prieiga prie tinklo ar prastas ryšys yra prabanga, kurios negalime sau leisti. Deja, mūsų yra tiek daug, kurie mano vienodai, ir yra tiek daug įrenginių, kurie priklauso nuo interneto, kad ryšys yra prisotintas ir nepasiekiamas. Ar bus sprendimas?

Laimei, yra. Viena iš efektyviausių alternatyvų, egzistuojančių šiandien, siekiant išvengti ryšio sutrikimų, yra „Wi-Fi“ kortelės. Ar girdėjote apie juos? Jei nežinote, apie ką kalbame, nesijaudinkite. Jūs atėjote į reikiamą vietą. Šiame mūsų parengtame vadove informuosime jus apie viską, ką turite žinoti apie šiuos naudingus įrenginius.

Svarbiausias

 • „Wi-Fi“ kortelės, dar žinomos kaip tinklo plokštės ar adapteriai, yra nedideli komponentai techninė įranga tai padeda turėti geresnį interneto ryšį staliniame kompiuteryje.
 • „Wi-Fi“ kortelių dėka garantuojame didesnį ryšio greitį, didesnį tinklo stabilumą ir galimybę konfigūruoti dviejų juostų režimą. Tai leis jums geriau išnaudoti visas galimybes, kurias siūlo jūsų interneto paslaugų teikėjas, be įprastų vargo ir gedimų dėl prasto ryšio.
 • Norėdami įsitikinti, kad turite tinkamą ir kokybišką „Wi-Fi“ kortelę, turite keletą pirkimo kriterijų, į kuriuos galite atsižvelgti: jo siūlomą greitį ir ryšio juostą, antenų teikiamą aprėptį, diegimo būdą, įrenginio patvarumą. prietaisą ir jo bendruosius matmenis.

Geriausios „Wi-Fi“ kortelės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Nedaugelis mano, kad „Wi-Fi“ kortelės gali pagerinti interneto ryšį. Tačiau dėl didelio našumo pastaruoju metu jie vis labiau populiarėja ir šiandien jie yra viena iš patikimiausių alternatyvų, kai reikia pagerinti „Wi-Fi“ ryšio kokybę. Jei rinkoje esanti veislė jus pribloškia, apsvarstykite šį pasirinkimą su geriausiais variantais.

Pirkėjų mėgstamiausia prisijungęs

Hommie pateikia pasiūlymą „Amazon“ pasirinkimas– „Wi-Fi“ kortelė su „Bluetooth 4.2“, skirta prisijungti prie pasirinkto įrenginio: ausinės, garsiakalbiai, pelės, klaviatūros ir dar daugiau. Ačiū sistemai „Plug & Play“, galite lengvai nustatyti: įdėkite kortelę kabeliu „Bluetooth“ ir prijunkite jį prie kompiuterio plokštės. Su 4G galite pasiekti 300 Mbps greitį.

Įsigijus šią belaidžio tinklo kortelę, yra dvi 6 dB (decibelų) antenos, kurios užtikrina stipresnį ir stabilesnį signalą. Komplekte taip pat yra atsuktuvas, kad būtų lengviau montuoti ir nuimti. Dėl konfigūracijos kompaktinio disko jums nekils abejonių jį paleisti. Suderinamas su „Windows“ ir „Linux“ operacinėmis sistemomis.

Greičiausia „Wi-Fi“ tinklo plokštė

Naudodami „Asus“ siūlomą „Wi-Fi“ kortelę, savo darbalaukio kompiuteryje pasieksite ryšį, kurio greitis 5 GHz juostoje pasieks 1,3 Gbps, 3 kartus didesnis nei interneto teikėjų standartas. Be to, antenos kryptingai sustiprina signalą, pagerindamos jo diapazoną, kokybę ir stabilumą. Padidinsite aprėpties plotą 150%.

Integruotas aliuminio radiatorius, įtrauktas į šią „Wi-Fi“ kortelę, pašalina temperatūrą mikroschemų rinkinys, užtikrinant labai patikimą nepertraukiamą veikimą. Žemesnė temperatūra reiškia didesnį stabilumą, saugesnį ryšį ir ilgesnį tarnavimo laiką. Radiatoriaus konstrukcija taip pat suteikia prietaisui a pažiūrėk labai estetiška, kad jums patiks.

Geriausia „WiFi“ kortelė srautas

„Wi-Fi“ „Asus PCE-AC56“ kortelė yra adapteris, maitinantis jūsų kompiuterį, kad galėtumėte pamiršti „Ethernet“ kabelius ir mėgautis iki 867 Mbps greičiu. „Broadcom TurboQAM“ technologija žymiai pagerins visų suderinamų įrenginių veikimą. Be to, išorinės antenos padės jums rasti geriausią aprėptį ir ją labai sustiprins.

Galingas dvikryptis perdavimas, kurį leidžia ši „Wi-Fi“ kortelė, pagerina aprėpties plotą 150%, palyginti su bendraisiais įrenginiais. Toks pasiekiamumas reiškia negyvų vietų pašalinimą ir galimybę mėgautis transliacijos srautu. srautas (HD) ir atsidėti sau žaidimai internete iš bet kurios vietos. Išoriniai kabeliai nėra būtini.

Geriausia „Wi-Fi“ tinklo kortelė pagal kainos ir kokybės santykį

Ši „Asus“ „Wi-Fi“ kortelė užtikrina labai stabilų ryšį profesionaliems serveriams ir namų kompiuteriams. Jis siūlo daugiau pralaidumo, patikimumo ir funkcionalumo nei standartiniai paslaugų teikėjai, o išorinių antenų dėka aprėptis žymiai pagerėja, kai reikia paleisti atsisiuntimus ir vaizdo žaidimus ar žiūrėti vaizdo įrašus srautas.

Ši kortelė yra tik dar viena „Asus“ rinkinio prekė. Taip pat yra atsuktuvas, skirtas kortelei paprastai įdėti į kompiuterį. Turint sąrankos kompaktinį diską, jį parengti ir paleisti užtruks labai trumpai. Ši kortelė suderinama su visomis „Windows“ ir „Linux“ operacinėmis sistemomis.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Wi-Fi“ korteles

Mes visi norime mėgautis greitu, stabiliu ir saugiu interneto ryšiu. Deja, tai ne visada įmanoma. Tarp daugybės būdų, kaip pagerinti mūsų patirtį prisijungęs yra „wifi“ kortelių, tačiau ne visi žino apie jų egzistavimą ar jų veikimą. Dėl šios priežasties rekomenduojame perskaityti tolesnį skyrių, kuriame mes nagrinėjame dažniausiai užduodamus klausimus.

„Wi-Fi“ kortelė įdėta į išplėtimo lizdus arba lizdus, ​​įmontuotus pagrindinėje kompiuterio kortelėje (pagrindinėje plokštėje). (Šaltinis: Białasiewicz: 33261198 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra „wifi“ kortelė?

„Wi-Fi“ kortelė yra būtinas įrenginys, leidžiantis pasiekti visas interneto paslaugas ar vietinį belaidį tinklą. Ir ne tik: jis siūlo aukštesnės kokybės ryšį, didesnį stabilumą ir galimybę tai padaryti naudodamas dviejų juostų režimą, kad galėtumėte išnaudoti visas interneto tiekėjo galimybes be trikdžių ir trukdžių.

„Wi-Fi“ kortelė įdėta į išplėtimo angas arba lizdai integruota į pagrindinę kortelę (pagrindinė plokštė) nuo kompiuterio ir varžtų iki korpuso, kad išvengtumėte judesių, kurie gali sukelti gedimą. Visi jie turi vieną ar daugiau integruotų priėmimo antenų, užtikrinančių gerą signalo aprėptį.

Kokiuose įrenginiuose galiu naudoti „Wi-Fi“ kortelę?

„Wi-Fi“ kortelės pirmiausia skirtos staliniams kompiuteriams. Skirtingai nuo nešiojamojo kompiuterio, darbalaukio negalima dažnai nešiotis, todėl būtina „Wi-Fi“ tinklo plokštė su ilgu signalo priėmimo diapazonu. Taigi bus galima nutolti nuo belaidžio ryšio, neprarandant interneto veikimo.

„Pagrindinės problemos, kurias mes rasime namų„ Wi-Fi “tinkle, yra susijusios su trikdžiais, kliūtimis ir atstumu iki signalo atsiradimo vietos, nieko negalima išspręsti naudojant„ Wi-Fi “korteles ar adapterius.

Kokie yra „Wi-Fi“ kortelių naudojimo pranašumai?

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Wi-Fi“ kortelėmis patogu pagerinti tris interneto ryšio aspektus: jo greitį, stabilumą ir aprėpties pajėgumą. Šiuo metu „Wi-Fi“ tinklo kortelių rinkoje randame dvi dideles produktų grupes: vienos juostos ir dviejų juostų modelius.
Kortelės tipas išlaidos Greitis Maršrutizatorius
Vienos juostos kortelė Ekonomiškiau. Tai užtikrina 300 Mbps greitį. Jis neturi 5 Ghz technologijos.
Dvigubos juostos kortelė Brangesnis. Užtikrina 1,3 Gbps ir iki 1,9 Gbps greitį. Jis veikia su 2,4 Ghz ir 5 Ghz tinklais.

Kokia yra „wifi“ kortelė?

Matoma, kad „wifi“ kortelė yra tam tikra metalinė plokštė, kurioje beveik visada yra įmontuotos antenos. Šis įrenginys įdiegtas staliniame kompiuteryje. Griežtai, jį sudaro šie komponentai: jungtis, pati kortelė, laikymo plokštė ir priėmimo antenos.

 • Jungtis lizdui: Ji yra atsakinga už duomenų perdavimą tarp kortelės ir pagrindinės kortelės prievadų.
 • Kortelė: Tai plokštė, ant kurios pritvirtinti ir lituojami visi lustai ir grandinės.
 • Užveržimo plokštė: Jis yra metalinis, todėl jame gali būti prijungimo prievadai, taip pat tarnauja kaip spintelės važiuoklės atrama.
 • Priimančios antenos: Jie leidžia jums priimti ir perduoti radijo bangas belaidžiui tinklui.

„Wi-Fi“ kortelės leidžia kompiuteriui belaidžiu ryšiu prisijungti prie interneto.
(Šaltinis: Rui Santos: 19877100 / 123rf.com)

Kam reikalingos „Wi-Fi“ kortelės antenos?

Iš esmės „Wi-Fi“ kortelės antenos yra atsakingos už kuo didesnio interneto signalo fiksavimą. Paprastai jie yra prijungti tiesiai prie pačios plokštės, todėl yra mūsų bokšto gale. Daugumoje modelių jie yra lankstūs ir reguliuojami, tai yra, galite juos nukreipti link tos vietos, kur yra didesnis „Wi-Fi“ aprėptis.

Antenos taip pat gali sustiprinti tinklo galią. Suma skiriasi, tačiau įprasta, kad kiekvienoje „wifi“ kortelėje yra dvi ar trys antenos. Šis tvirtinimas turi trūkumą, kad juos užstoja stalas, siena ar kompiuterio bokšto vieta. Štai kodėl, jei norime išlaikyti gerą signalą, turime atsižvelgti į vietas.

Kaip įdiegti „wifi“ kortelę?

„Wi-Fi“ kortelės leidžia kompiuteriui belaidžiu ryšiu prisijungti prie interneto. Tačiau norint išgauti kuo daugiau, turite žinoti, kaip jais naudotis. Ir dar svarbiau: kaip juos įdiegti. Jei mokate kompiuterių mokslą, jums tai nebus sunku, tačiau jei tai ne jūsų reikalas, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į veiksmus, kuriuos jums parodome toliau.

 • Išpakuokite gaminį: Atsargiai išimkite kortelę iš dėžutės ir atidžiai įdėkite visus pridedamus priedus.
 • Išjunkite kompiuterį: norėdami dirbti tyliai, nerizikuodami, išjunkite kompiuterį ir nuimkite visus laidus.
 • Išardykite spintelę: Paimkite „Phillips“ atsuktuvą (paprastai jis yra kortelių rinkinyje) ir atlaisvinkite šoninį kompiuterio dangtelį.
 • Suraskite PCI-E prievadus, dar žinomus kaip „PCI Express“: Paprastai jie yra apatinėje dešinėje bokšto dalyje ir galėsite juos lengvai atpažinti, nes kairėje pusėje jie turi metalines groteles.
 • Paruoškite diegimą: Dar kartą paimkite atsuktuvą ir stipriai prispauskite mažą stačiakampį tinklelį, esantį PCI prievade, kuriame įdiegsite tinklo plokštę. Stumkite ir traukite jį už kraštų, kol jis atsikratys.
 • Diegti: įdėkite kortelę į PCI prievadą. Baigę uždėkite dangtelį, pritvirtinkite varžtais ir prijunkite laidus.