Kokie yra lęšių žibintų privalumai

Lęšis skirstomas į išgaubtąjį ir įgaubtąjį lęšį. Išgaubtasis lęšis naudojamas šviesai kaupti, o įgaubtasis – šviesai išsklaidyti.
Kokie yra lęšių žibintų privalumai? Lęšis skirstomas į išgaubtąjį ir įgaubtąjį lęšį. Išgaubtasis lęšis naudojamas šviesai kaupti, o įgaubtasis – šviesai išsklaidyti. Visi žinome, kad automobilių priekiniai žibintai skirstomi į artimųjų ir tolimųjų šviesų žibintus.

Artimųjų šviesų principas yra santykinai išsklaidytas naudojant įgaubto lęšio šviesos šaltinį, o intensyvumas yra santykinai mažas. Tolimosios šviesos yra koncentruotos, kai šviesos šaltinis yra išgaubtas lęšis, ir jų intensyvumas yra palyginti didelis. Automobilio lęšio šviesa yra sutelkta. Be lęšio šviesa yra išsklaidyta, tačiau nėra halogeninės lempos. Palyginti su tradiciniais priekiniais žibintais, priekinis žibintas su lęšio tipo žibinto laikikliu pasižymi: tolygiu ryškumu, didele skvarbos galia ir šviesa. Prarandami nedideli privalumai.

Kokie yra automobilių priekinių žibintų su lęšiais privalumai:

1. Kadangi lęšis pasižymi stipriu šviesos surinkimo gebėjimu, jis naudojamas keliui apšviesti, ne tik kelio danga yra ryški, bet ir aiški.

2. Kadangi šviesos sklaida yra labai maža, jo šviesos diapazonas yra tolimesnis ir aiškesnis nei įprastų halogeninių lempų. Todėl jis leidžia iš pirmo karto pamatyti toli esančius daiktus, išvengti sankryžos kirtimo ar tikslo nepastebėjimo.

3. Lyginant su žibintais su tradiciniais žibintų laikikliais, žibintai su lęšio tipo lempų gaubtais pasižymi tolygiu ryškumu ir didele skvarbumo galia, todėl jų skvarbumas yra stipresnis nepriklausomai nuo lietaus ar rūko. Taip priešpriešiais atvažiuojančios transporto priemonės gali kuo greičiau gauti šviesos informaciją ir išvengti nelaimingų atsitikimų

.4. HID lemputės, esančios lęšyje, tarnavimo laikas yra 8-10 kartų ilgesnis nei įprastų lempučių, todėl sumažėja nereikalingų rūpesčių, kad visada reikia keisti lemputę.5. Lęšio ksenono lempai nereikia įrengti jokios maitinimo sistemos, nes tikrajai HID dujų išlydžio lempai reikia įtampos stabilizatoriaus, 12 V įtampos, tada įtampa paverčiama į normalią įtampą, o ksenono lempa maitinama stabiliai ir nuolat. Todėl ji gali atlikti energijos taupymo funkciją.Žibintai su lęšiais yra su lęšiais, pagamintais remiantis originaliais automobilių žibintais, todėl nekeičiamas šviesos šaltinis, o keičiamas fokusavimo būdas, tačiau vis tiek yra didelis skirtumas tarp lęšio pridėjimo ir lęšio nepridėjimo, nors bendram automobilio žibintui lęšio nereikia, tačiau jei tai yra ksenono žibintas, lęšis turi būti naudojamas, kitaip nebus užtikrintas apšvietimas ir saugumas. Kodėl taip sakote? Žr. toliau pateiktą atsakymą:Automobilio žibinto su lęšiu šviesa yra suminė.

Be lęšio šviesa yra išsklaidyta ir nėra halogeninės lempos. Tačiau modifikuoti ksenono lempą be lęšio yra labai nesaugu. Kadangi ksenono lempa be lęšio negali kondensuoti šviesos, bus sukeltas šviesos šaltinis. Išsklaidžius šviesą, priešingoje pusėje esantis automobilis nieko nemato, todėl tokio tipo automobilių žibintų naudojimas greitkelyje yra labai amoralus.Šiandien pasidalytas lęšio žibintų privalumų turinys yra čia. Paprastai kalbant, artimosios šviesos turi lęšį, o tolimosios – ne. Kadangi artimosios šviesos yra labiausiai naudojamos, o miesto keliuose tolimosios šviesos iš esmės nenaudojamos. Taip, po to, kai artimosios šviesos turi lęšį, šviesa yra labiau koncentruota, ir bus akivaizdūs lietimosi taškai. Jei žiūrėsite į priešingą pusę, akinimo reiškinio nebus. Jei nėra lęšio, šviesa bus išsklaidyta ir atrodys labiau akinanti, todėl įdėkite lęšį Vis tiek yra didelis skirtumas tarp tolimųjų šviesų ir be lęšio.

Pagal autospotlight.eu