▷ „Cybex Solution M“ apžvalga

„Cybex“ sprendimas „M-Fix“

Mūsų įvertinimas lemiamais veiksniais renkantis 15-36 kg automobilinę kėdutę

1. Homologacija: įvertinta 9 iš 10

„Cybex“ sprendimas „M-Fix“ tai automobilio kėdutė, kuri mus įtikino iš karto, pradedant nuo tavo patvirtinimo etiketė.

Tiesą sakant, ši vieta rodoECE R44 / 04 etiketė ir todėl yra atitinka Europos reglamentus vaikų apsaugos sistemų tema, taip pat al Eismo įstatymai Italų.
Priklauso kategorijai automobilinės kėdutės 15-36 kg, tai yra tiems, kurie apima t 2 ir 3 grupės ir aš esu tinka maždaug nuo 3 iki 12 metų vaikams, ateina su vienu reguliuojamo aukščio atlošas vaikui augant, kol jis pasiekia amaksimalus aukštis 62,5 cm: tai reiškia, kad sėdynė gali būti naudojamas tol, kol bus pasiektas vaiko 125 cm, naujais 2017 m. sausio mėn. įvestais Europos teisės aktais nustatytą automobilių kėdžių su atlošais naudojimo ribą (todėl vaikišką pakėlėją galima naudoti tik nuo 125 iki 150 cm, riba, kurią Italijos įstatymai nustato įpareigojimui naudoti automobilio sėdynes). vaiko apsaugos sistema automobilyje).

2. Apsaugos sistema ir suderinamumas: įvertinta 9 iš 10

Linijinė šoninio smūgio apsauga „Cybex Solution M-Fix“Ramindamiesi homologacijos etikete, mes galėjome tikėtis tik iš šios vietos puikios apsaugos sistemos, nenusivylę lūkesčiai.
„Cybex Solution M-Fix“, kaip rodo pavadinimas, iš tikrųjų yra aprūpintas a „Isofix“ tvirtinimo sistema prie automobilio, metodas, leidžiantis a užsikabinęs tiesiai prie automobilio kėbulo, tuo pačiu metu gaunant daugiau tikras yra paprasta įdiegti (negalima nuvertinti savybės, nes neteisingas tvirtinimas prie automobilio dažnai pažeidžia sėdynės saugumą).
Deja, tačiau ši sistema nėra suderinama su visais modeliais, todėl „Cybex Solution M-Fix“ ją turi pusiau universali suderinamumo klasė todėl pirmiausia reikia patikrinti instrukcijų knygoje, ar jūsų mašinos modelis yra suderinamų modelių sąraše.
Jei automobilyje nebuvo „Isofix“ kablių, jis vis tiek yra Taip pat galima montuoti sėdynę tik naudojant trijų taškų saugos diržus. Kalbant apie saugumą, dar vieną elementą žymi šoninio smūgio linijinė apsaugos sistema, susidedantis iš šoninių apsaugų, sugeriančių susidūrimo jėgą įvykus šoniniam smūgiui, serijos, grąžinant vaiko galvą į saugią padėtį.
Be to, apsaugos jie gali būti reguliuojamas siekiant dar didesnio saugumo.

3. Komfortas: įvertinta 10 iš 10

Puikus šio veiksnio įvertinimas yra dėlišskirtinis komfortas šios automobilinės kėdutės.
Visų pirma, kaip jau minėjome, sėdynė reguliuojama 12 aukščio padėčių ir todėl puikiai prisitaiko prie vaiko augimo.
Taip pat tai atlošas gali būti atlošiamas, kad puikiai atitiktų automobilio kėdutę, o tas pats galvos atrama turi trys skirtingi polinkio lygiai: tai, viena vertus, leidžia patogiau miegoti ir, kita vertus, reiškia papildomą saugos sistemą, nes tokiu būdu kūdikio galva nenukris ant liemens, kai ji išeis iš šoninių apsaugų.
„Cybex Solution M-Fix“ galvos atlošas

Galiausiai sėdynės patogumą užtikrina paminkštinimas ir didelė sėdynė, taip pat iš a vėdinimo sistema su vėdinimo kanalais kad eina per sesiją, išlaikydama vėsą net vasaros mėnesiais.

4. Švara: įvertinta 10 iš 10

„Cybex Solution M-Fix“ vasaros danga„Cybex Solution M-Fix“ įvertinimą užbaigiame dar vienu puikiu pažymiu, šįkart dėl ​​to, kad šią sėdynę lengva išvalyti, kai reikia (iš tikrųjų yra keli būdai, kuriais vaikas gali sutepti savo kėdę, net tuo atveju, kai jam nebuvo leista valgyti automobilyje).
išorinė danga taip yra nuimamas dangtis ir patogiai plaunamas, taip pat skalbimo mašinoje ne aukštesnėje kaip 30 ° C temperatūroje.
Taip pat yra a antras medvilninis pamušalas naudoti šiltesniais mėnesiais, kurie kartu su kėdžių vėdinimo sistema neleidžia vaikui per daug prakaituoti vasarą važiuojant automobiliu.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas