▷ Geriausi senoviniai grotuvai

Mūsų patarimas pirkti senovinį patefoną

Skaitmeninimas paskatino daugumą mūsų naudotis MP3 grotuvai ir srautinės sistemos, tokios kaip „YouTube“ ar „Spotify“, kurios žymiai sumažino kompaktinių diskų pardavimą. Nors kompaktiniai diskai iki šiol liko audiofiliniai gaminiai, praktiškai dingo iš parduotuvių lentynų, vinilo difuzija, priešingai, pastaraisiais metais gerokai padidėjo. Tiesą sakant, yra daug menininkų, kurie pateikia rinkai pakartotiniai vinilų leidimai kuriam laikui ar net neteko spausdinti jie pirmą kartą išleidžia istorinius albumus vinilo pavidalu. Vinilinės plokštelės tikrai yra kertinis muzikos pasaulio akmuo: be vinilo nebūtų kvadratinių viršelių ar plokščios ir apvalios plokštės, kaip mes ją žinome, koncepcijos. Pati „albumo“ idėja kyla iš vinilo plokštelių erdvės poreikio, kaip ir veiksmažodis „išgraviruoti“ plokštelę.

Kuo skiriasi senoviniai grotuvai nuo šiuolaikinių grotuvų?

Šiuo metu rinkoje yra daug senovinių grotuvų, kurie mirkteli modernistinis stilius 50-ųjų ir 60-ųjų. Plokštė dažniausiai dedama į medinį arba apdoroto plastiko dėklą, ant kurio galima įdėti diską. Dažnai tikrasis diskas išsikiša iš korpuso kraštų, suteikdamas visą nustatymą a praėjusių metų skonis.Vintažinis stalo patefonas Šio tipo senovinius patefonus yra labai lengva naudoti ir jie turi įmontuoti garso išėjimai. Be to, tai dažnai įmanoma prijunkite kitus prietaisus garso išvestis klausytis kitos muzikos.
Esminis skirtumas, palyginti su standartiniais patefonais, yra tas, kad jie turi būti prijungti prie garso išvesties ir dažnai taip pat turi būti prijungti prie tikros stereo sistemos. Yra keletas modelių šiuolaikiniai patefonai, pavyzdžiui, metaliniai didžėjai, arba cimbolai, kurių pagrindas yra iš brangių medžiagų, pasižyminčių labai aukšta garso kokybe ir aukščiausio lygio komponentais. Kita vertus, kitus paprastesnius modelius galima tiesiogiai prijungti prie garsiakalbių. Kita vertus, senoviniai patefonai daugeliu atvejų yra jiems nedelsiant naudojami prietaisai labai nedaug diegimo žingsnių.

Kada pirkti senovinį patefoną?

Senovinis patefonas yra labai patogus pasirinkimas tikrai daugeliui žmonių, norinčių produkto atsitiktinis, ir šis ypatumas taip pat pavertė juos sėkmingais produktais. Daugelis žmonių mėgsta nostalgišką šio tipo prietaisų jausmą, taip pat ir dėl šilto vinilo garso, kurį taip pat vilioja jų pačių pakartotiniai vinilo leidimai. širdies diskai. Tačiau reikėtų pažymėti, kad senoviniai patefonai tai nėra audiofiliniai produktai: dauguma rinkoje esančių bendrovių aprūpina savo gaminius labai paprastos galvos ir rankos kurio kai kuriuose modeliuose net negalima pakeisti. Netgi atsižvelgiant į greitį, nesvarbu, ar tai 33, ar 44 aps./min., Jis neturi pastovių ir tikslių verčių, tokių kaip „Hi-Fi“ produktai. Taip pat yra gana apibendrintų silpnų garsiakalbių, turinčių labai mažas rezonanso dėžutes, problemų. Tačiau vienas iš teigiamų šių produktų aspektų, be abejo, yra kaina, iš tikrųjų senovinis patefonas su lagaminu gali kainuoti vos 50 eurų, o vidutinė kaina visada yra apie 100 eurų. Kai kurie prekės ženklai, pvz Crosley, turi prietaisus su geresniais komponentais šiek tiek aukštesnėmis kainomis. Jei esate retro stiliaus mėgėjai ar norite padaryti a originali dovana, senovinis patefonas tikrai yra gera idėja.Derliaus įrašų grotuvo portfelis Kita vertus, jei jums patinka garso kokybė arba norite klausytis 70-ųjų įrašų, kaip buvo numatyta, mes nerekomenduojame šio tipo produktų. Tačiau galite orientuotis ant cimbolų su medine konstrukcija, kuri vis dar primena modernizmo stilių: jie reikalauja kelių montavimo etapų, tačiau suteiks jums šiltą priminto vinilo garsą.

Senovinių patefonų charakteristikos

Galva

Vinilinių plokštelių technologija egzistuoja daugiau nei šimtmetį: XIX amžiaus pabaigoje Edisonas išrado pirmąjį „fonografą“, kuris 20-ojo amžiaus pradžioje oficialiai tapo „gramofonu“. Naudojama technologija yra paprasta: PVC diskas išgraviruotas ištisiniu sukimu ir įraše likę grioveliai vibruoja pagal garso šaltinį. Perduodant kasetę, prijungtą prie stiprintuvo, per griovelius, įrašytas garsas atkuriamas labai ištikimai. Todėl patefono galvutės yra svarbiausi ir subtiliausi komponentai, jie turi būti reguliariai valomi arba keičiami bėgant metams. Daugumoje senovinių patefonų yra sumontuoti Kinijoje pagaminti komponentai integruoti lėkštę ir galvą tame pačiame elemente pagamintas iš plastiko, tada įdėtas į paprastai medinį dėklą.Vintažinė patefono ranka Rinkoje yra aukščiausios kokybės kiniškų gaminių, tačiau tokio tipo komponentai tikrai nėra tarp geriausių, atsižvelgiant ir į labai žemą šių produktų galutinę kainą. Visi senoviniai patefonų modeliai taip pat turi tris standartinius įrašų grojimo greičius a 33, 45 yra 78 aps./min.

Integruoti garsiakalbiai

Tarp šio tipo gaminių pranašumų yra galimybė tiesiogiai klausytis mėgstamo vinilo, nereikia prijungti cimbalų bloko prie garsiakalbių ar stiprinimo ar išankstinio stiprinimo sistemos, kuri apdoroja garso išvestį. Taip pat atsižvelkite į tai, kad klasikiniai stereofonai, nors ir nebenaudojami, garantuoja labai aukštą garso kokybę, tačiau kai kurie taip pat turi būti tinkamai sumontuoti, net naudojant klasikinius laidus. RCA arba TELEFONAS. Todėl turėdami integruotus garsiakalbius tikrai galite a nedelsiant naudoti ir taip pat daug atsitiktinis kad mažiau reiklūs vartotojai labai vertins. Reikėtų pažymėti, kad šie garsiakalbiai nėra kokybiški, todėl negalėsite ieškoti garso aukšta raiška senovinių patefonų modeliuose. Tačiau rinkoje yra keletas sudėtingesnių ir brangesnių modelių, kuriuose taip pat yra lengvai prijungiami išoriniai garsiakalbiai.

Ryšiai

Senoviniai patefonai turi daug skirtingų jungčių tipų, todėl jie yra technologiški ir universalūs produktai:„Vintage Connectivity“ patefonas

 • AUX išėjimas su 3,5 mm lizdu: prijungti savo prietaisą prie ausinių;
 • RCA išėjimas: leidžia prijungti įrenginį prie klasikinių garsiakalbių;
 • USB: galite klausytis MP3 įrašytų dainų ir įrašyti vinilą MP3 formatu;
 • „Bluetooth“: Norėdami prijungti patefoną prie kitų įrenginių, tokių kaip „Bluetooth“ ausinės, „Bluetooth“ garsiakalbis arba klausykitės savo grojaraščio išmanusis telefonas;

Papildomos funkcijos

Sekant nostalgijos tendencija, kai kurie senoviniai patefonai, ypač brangesni, turi vieną funkcijų įvairovė kad malonu visiems. Šio tipo modeliai yra didesnių gabaritų ir atrodo kaip tikri spinteles, su mediniais ar laminuotais namais, turinčiais antikvarinį efektą. Čia pateikiamos dažniausiai pasitaikančios papildomos funkcijos:

 • FM radijas: įmontuotas AM / FM radijas neabejotinai yra puiki idėja podcast’ų ir „YouTube“ pamokų amžiuje;
 • CD grotuvas ir įrašymo įrenginys: jie pradeda nykti namuose ir kompiuteriuose, todėl tai tampa labai naudingu aksesuaru klausantis senų kolekcijų. Tuo labiau, kad viso vinilo ar kasetės įrašymas į kompaktinį diską yra labai naudinga funkcija;

Derlinis patefono kompaktinių diskų grotuvas

 • Kasečių grotuvas: daugelis iš mūsų vis dar turi daug kasečių, kurių norėtume klausytis, ir nors tai taip pat rinka, kuri pastaraisiais metais grįžo į madą, turėti grotuvą nėra taip lengva.

Dizainas

Senovinių patefonų stiprioji pusė neabejotinai yra dizainas atgal. Pastaraisiais metais, taip pat televizijos serialų ir filmų dėka, štai modernistinis stilius yra vidurio modernus, elegantiškas, paprastomis linijomis ir daugybe tamsių miškų, vėl grįžta į madą.Derliaus patefono dizainas Daugelis senovinių patefonų yra prieinami įvairiais lauko atvejais: t patefonas su kojomis jie tikri nepriklausomos spintelės ir labai primena 60-ųjų lenteles, t lagamino patefonas jie turi skonį hipsteris ir jie gali būti patalpinti į bet kokią aplinką, pradedant Monmartro braserijomis ir baigiant Brasser Sūpuojasi Londone. Interjero apdaila iš aksomo, o išorinė – iš dirbtinės odos ar medžio, pagaminta šiltomis ir pastelinėmis spalvomis, ilgainiui padarė juos mažais kulto objektais, tarp kurių išsiskiria „Crosley“ prekės ženklo objektai, kuriuos labai gražu pamatyti ir demonstruoti.Derlinis patefonas su kojomis Senovinius patefonus su spintele galima įsigyti ir ironiškų versijų rockabilly, puikiai tinka a užkandinė Amerikietiško stiliaus. Akivaizdu, kad jie egzistuoja modernistiniu stiliumi arba 1920-ųjų deklinacija à la Didysis Getsbis.

Dažniausiai užduodami klausimai apie senovinius patefonus

Kokios priežiūros reikia senoviniam patefonui?

Kaip sakėme, patefono galvutė yra tarp dalių svarbiausia ir subtiliausia, tiek dėl garso kokybės, tiek dėl to, kad nesugadintumėte vinilų. Turėkite omenyje, kad vinilas šiuo metu kainuoja apie 20–25 eurus, o šių produktų kaina siekia vos 50 eurų. Tai yra dažniausios priežiūros operacijos:

 • Nuvalykite galvą: galvą galima valyti antistatiniais šepetėliais, kurie pašalina neigiamą krūvį, pritraukiantį dulkes, kurios neišvengiamai laikosi griovelių. Specialūs produktai ir audiniai vinilams taip pat tiks valant galvą;
 • Pakeiskite spausdinimo galvutę: operacija, kurią galima atlikti su daugeliu senovinių patefonų modelių, bet ne su visais, tačiau rekomenduojama naudoti po daugelio metų;

Senovinės patefono kasetės

 • Kalibravimas ir derinimas: šios klasikinės kasetės priežiūros operacijos ne visada atliekamos senoviniuose patefonuose, turėsite pabandyti su produktu elgtis kuo atsargiau, kad laikui bėgant ranka liktų teisingoje padėtyje.

Kaip išvalyti vinilinę plokštelę?

Yra keletas būdų, kaip išvalyti vinilinę plokštelę, atminkite, kad PVC yra gana subtili medžiaga, kuri deformuojasi dėl karščio ir yra jautri per dideliam tvarkymui ir įbrėžimams. Be to, valymas disko ir kasetės dalis tiesiogiai veikia garso kokybė. Taigi čia yra keletas patarimų, kaip geriausiai išvalyti vinilus:

 • Antistatinis audinys: antistatinės mikropluošto šluostės, pašalinančios dulkes ir neigiamą krūvį, todėl medžiaga nebetraukia dulkių;
 • Antistatiniai šepetėliai: periodiniam valymui jie laikosi ant disko ir padėklas įjungiamas;
 • Klijuojami volai: tai yra specifiniai įrankiai, sukeliantys dulkių, esančių tarp vagų, puolimą;
 • Specifiniai valikliai: rinkoje yra keletas profesionalių produktų, skirtų diskams valyti. Tai yra alkoholio, distiliuoto vandens ir antistatinių medžiagų pagrindo tirpalai, jie dažnai parduodami valymo rinkiniuose su teptuku ir audiniu. Rekomenduojama už labiausiai užsispyrusius nešvarumus ar paprastą priežiūrą;
 • Šiltas muiluotas vanduo: Atminkite, kad vinilai yra labai subtilūs, lengvai subraižomi ir natūraliai sugeria dulkes, todėl naudokite šią parinktį tik kaip ekstremalų santykis. Būkite atsargūs, kad etiketė nesušlaptų ir nenaudokite vandens …