▷ „Philips HX6311 / 07“ apžvalga

„Philips HX6311 / 07“ vaikams „Sonicare“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis vaikišką elektrinį dantų šepetėlį

1. Valymo režimas: įvertinta 8,5 iš 10

Veiksnys, turintis įtakos valymo režimas pasiūlė „Philips HX6311 / 07“ vaikams „Sonicare“ gauna a labai geras pažymys: kalbant apie dantų valymo galimybes vaikaiiš tikrųjų šis modelis gali pasiūlyti gerų sprendimų.
„Philips HX6311 / 07“ vaikams „Sonicare“ tipologija

Ten veikimo technologija, visų pirma, tai garsinis: tai labai naujoviška technologija, leidžianti giliai valyti galvą dideliu greičiu (kalbame apie 31 000 judesių per minutę). Tai, kad „Philips HX6311 / 07 ForKids Sonicare“, skirtingai nei dauguma elektrinių dantų šepetėlių vaikams, turi dvi valymo programas, skirtas prisitaikyti prie skirtingų augimo etapų, taip pat prisidėjo prie teigiamo sprendimo: pirmasis yra daugiau subtilus (skirta vaikams nuo 4 iki 6 metų amžiaus), o pastaroji yra šiek tiek intensyviau (idealiai tinka 7 metų ir vyresniems vaikams bei tvirtesniems dantims).

2. Savybės: įvertinta 8,5 iš 10

Žvelgiant iš funkcijos, „Philips HX6311 / 07 for Kids“ „Sonicare“ yra vienas iš sudėtingiausių rinkoje esančių elektrinių dantų šepetėlių vaikams: dėl šios priežasties šiam veiksniui priskyrėme ir labai geras pažymys.

Vienintelė iš tikrųjų esanti funkcija yra laikmatis; Vis dėlto labai teigiamą sprendimą priima tai, kad tai yra a muzikos laikmatis, kuri per gražią muziką ir melodijas nukreipia mažuosius į teisingą valymo laiką. Skirtingai nuo daugelio elektrinių dantų šepetėlių vaikams, „Philips HX6311 / 07 For Sonicare“ ne tik signalizuoja valymo ciklo pabaiga po 2 min., bet ir suskamba valymo metu, grojant melodiją kas 30 sekundžių nurodyti, kad laikas pakeisti danties lanką.

„Philips HX6311 / 07“ vaikams „Sonicare“ funkcijos

3. Mityba: įvertinta 8,5 iš 10

„Philips HX6311 / 07 For Sonicare“ maitinimo kokybė tikrai yra galiojantis ir aukštas: todėl šis faktorius taip pat gauna a labai geras pažymys.
Tiesą sakant, mes randame vieną baterija vidinis įkraunamas ličio, todėl šis dantų šepetėlis yra elektrinis vienas iš efektyviausių ir novatoriškiausių tarp šiuo metu rinkoje esančių modelių. Be to, palyginus su kitų tipų galia, ličio baterija neserga vadinamuoju „atminties efektu“ ir visada gali garantuoti maksimalų naudojimą, taip pat tam tikrą ilgaamžiškumas.

Galiausiai, jei tinkamai įkrautas ir naudojamas kelis kartus per dieną, „Philips HX6311 / 07 For Sonicare“ gali pasigirti autonomija, kuri gali pasiekti dvi savaitės: taip pat šiuo atveju tai yra tikrai nuostabi vertė, palyginti su daugeliu šiandien rinkoje esančių elektrinių dantų šepetėlių vaikams.
„Philips HX6311 / 07“ vaikams „Sonicare“ maitinimo šaltinis

4. Struktūra: įvertinta 7,5 iš 10

Ten struktūra „Philips HX6311 / 07“ vaikams „Sonicare“ dantų šepetėlis gauna a sąžiningas balsavimas: Tiesą sakant, nerandame galvos skyriaus, elemento, kurį daugelis laiko nepakeičiamu.
Tačiau mes randameergonomika šio modelio, kurio rankeną paliksite lengvai ir tvirtai suimkite vaikų ir yra padengtas neslidi medžiaga, kaip ir ją randame pasiekiamą vaikui mažas svoris.
Pėdsakas taip pat yra labai mažas, todėl ši dantų šepetėlis tinka tiems, kurie turi mažai vietos vonios kambaryje. Vienintelė neigiama nata, kaip jau buvo pažymėta, yraskyriaus nebuvimas kuriame laikyti antra galva tiekiamas, nepatogumų elementas, jei dantų šepetėlį naudoja daugiau nei vienas asmuo.

5. Priedai: įvertinta 7,5 iš 10

aksesuarai „Philips HX6311 / 07“ vaikams „Sonicare“ nusipelno a sąžiningas balsavimas: nors tai yra labai svarbu, iš tikrųjų rinkinys, pateiktas su šiuo dantų šepetėliu, yra labai naudingas ir turi keletą originalių ir novatoriškų elementų.

Į paketą įeina įkrovimo bazė ir galvutė tinka subtiliems mažųjų dantims; prie šių elementų pridedama lipdukai kurie turi labai konkretų tikslą.
„Philips HX6311 / 07“ vaikams „Sonicare“ priedai
Kadangi dantų valymas vaikams gali būti gana pasikartojantis ir varginantis, „Philips HX6311 / 07 ForKids Sonicare“ bando juos įtraukti, siūlydamas jiems galimybę pritaikyti rankeną savo elektrinio dantų šepetėlio su skirtingomis linksmomis ir spalvingomis dekoracijomis, kurios gali suteikti panache prisilietimas ir domina mažuosius.
„Philips HX6311 / 07“ vaikams „Sonicare“ kasetė

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos