10 geriausių „Android“ išmaniųjų telefonų

10 geriausių „Android“ išmaniųjų telefonų

Išmaniojo telefono operacinė sistema jokiu būdu nėra smulkmena, į kurią galite neatsižvelgti rinkdamiesi naują įrenginį. Daugeliui žmonių tiesiog neįmanoma atsisakyti pažįstamos sąsajos. Kitiems, atvirkščiai, mobiliojo telefono su kita OS pirkimas tampa tikru proveržiu skaitmeninių technologijų pasaulyje. Siūlome jums geriausių Android išmaniųjų telefonų įvertinimą – šios operacinės sistemos žinovams ir tiems, kurie norėtų ją pažinti geriau.

Skaitykite kitus mūsų straipsnius: geriausias išmanieji telefonai su gera baterija, geriausias išmanieji telefonai su 2 SIM kortelėmis.

Geriausi išmanieji telefonai Android 4

Lenovo Vibe Z2

Operacinė sistema yra Android 4.4.4 su Vibe UI apvalkalu. Yra galimybė atnaujinti belaidžiu būdu (FOTA). Išmaniajame telefone yra daug iš anksto įdiegtų programų ir patentuotų komunalinių paslaugų, kurių dauguma yra nemokamos. Portalo ekspertų testas Šakninė tauta parodė, kad apvalkalas veikia puikiai: naršant sąsajoje nėra vėlavimų ar trūkčiojimų. Interneto svetainė mobiliojo ryšio apžvalga pažymi, kad „Lenovo“ pavyko sukurti labai vertą produktą, o jei nuspręsite pasirinkti išmanųjį telefoną su kuo didesniu ekranu, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į „Lenovo Vibe Z2“.

HTC Desire 820

Čia naudojama sistema yra Google Android 4.4.4 ir patentuota sąsaja HTC Sense 6. Ekspertai ixbt.com vertinamas HTC Desire 820 yra labai patrauklus produktas. Čia jie pažymi, kad yra naudingas režimas „Netrukdyti“ – garso pranešimų išjungimas pagal laiką; du energijos taupymo režimai – normalus ir maksimalus, taip pat vaikų režimas. Yra failų tvarkyklė, biuro paketas ir patogi funkcija perkelti asmeninius duomenis iš seno įrenginio į naują. Ant Helpix.ru išmaniųjų telefonų įranga buvo vadinama tiesiog prašmatnia.

Geriausi išmanieji telefonai Android 5

Samsung Galaxy Note 5

Jame yra be problemų „Android 5.1.1“ su patentuotu „TouchWiz“ apvalkalu. Kaip teigiama apžvalgoje ixbt.com, Galaxy Note 5 gavo iki šiol moderniausią ir produktyviausią aparatinės įrangos platformą. Sąsaja yra vienoda visiems naujiems Samsung gaminiams, skiriasi tik smulkūs prisilietimai (šiuo atveju pašalintos kai kurios nereikalingos aplikacijos, o apvalkalas palengvėjo). Pagrindinė naujovė buvo sąsajos pritaikymas darbui su rašikliu – nuėmus elektroninį rašiklį, ekrane pasirodo kontekstinis meniu, susidedantis iš ekrano kopijos, grafinių užrašų programos ir ekrano srities pasirinkimo įrankio. Pagal Hi-Tech.Mail.Ruįrenginys yra toks funkcionalus, kad savo kategorijoje konkurentų praktiškai neturi.

Sony Xperia Z5 Kompaktiška

Platformos programa yra Android 5.1.1 Lollipop su patentuota Xperia Home sąsaja. Anot apžvalgos autorių apie mobil.ru, „Sony“ apvalkalas yra vienas labiausiai subalansuotų „Android“. Jis veikia sumaniai ir sklandžiai, nėra perkrautas nereikalingais elementais, o dizaineriai turi skonį. Temos yra prieinamos vartotojui, yra galimybė tinkinti pranešimų užuolaidą ir užrakinimo ekraną. Atskiras nustatymų meniu skyrius skirtas darbui su pirštų atspaudų jutikliu – čia viskas sutvarkyta taip pat, kaip ir originaliame „Xperia Z5“. Apžvalgoje apie labas-Tech.Paštas.Ru Teigiama, kad „Xperia Z5 Compact“ yra geriausias miniatiūrinis „Android“ flagmanas.

„Meizu Pro 5“.

Tvarkinga ir apgalvota „iPhone 6 Plus“ kopija, teigia portale esančios apžvalgos autoriai Hi-tech.mail.ru, puikiai veikia su operacine sistema Google Android 5.1 versija. Tiesa, iš „penketuko“ OS sąsajoje liko nedaug: „Flyme“ apvalkalas uždėtas ant „Android“ pagrindo. Pagal kursą mygadget.su, veikia greitai ir sklandžiai, korpuso dizainas tvarkingas ir švarus. Anot apžvalgos autorių apie Mobiltelefon.ru, Meizu PRO 5 yra bene įmantriausias modelis iš visų Kinijos Android išmaniųjų telefonų rinkoje. portalas Gagadget.com teigia, kad jis taip pat yra produktyviausias savo klasėje.

aukštas ekranas galia Penkios Pro

Šio išmaniojo telefono stiprybė, pasak beveik visų specializuotų svetainių, yra 5000 mAh baterijos talpa. Kaip pažymi apžvalgininkas Citilink.com, taip pat galite atkreipti dėmesį į išradingą (gerąja prasme) darbą naudojant „Android 5.0“. Be tradicinių „lustų“, yra įdomi galimybė pasiekti daugybę programų, nubrėžus ekrane atitinkamą gestą, kuris praleidžia užrakinimo ekraną bei meniu ir rodomas tiesiai norimai programai. Testas dėl w3bsit3-dns.com parodė, kad nėra animacijos užstrigimų ir kitų įprastų vidutinės klasės išmaniųjų telefonų problemų. Anot portalo Megaobzor.comHighscreen Power Five Pro tapo…