10 geriausių kuprinių pirmokams – 2023 m. reitingas (10 geriausių)

Geriausios kuprinės pirmosioms klasėms pasirinkimo kriterijai

Išsirinkti kuprinę į pirmą klasę einančiam vaikui – atsakingas reikalas. Tėvai turi atsižvelgti į daugybę faktorių ir pagalvoti ne tik apie pirmojo vaiko portfelio išvaizdą, bet ir apie jo saugumą, ilgaamžiškumą ir patogumą.

Vienas iš svarbiausių parametrų yra svoris.

Remiantis Rospotrebnadzor instrukcijomis, 1–4 klasių mokinių kuprinės be vadovėlių svoris turi būti ne didesnis kaip 700 gramų. Pilnai komplektuota kuprinė pirmos ir antros klasės mokiniams turi sverti ne daugiau 1,5 kg.

Standžios ortopedinės nugaros dalies

Jis teisingai paskirsto mokinio stuburui tenkantį krūvį ir padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną. Standžios kokybiškos kuprinės nugarėlė ne tik „supakuota“ į minkštesnę, patogesnę vaikui medžiagą, bet ir papildyta ergonomiškomis pagalvėlėmis, neslystančiu tinkleliu ir net ventiliacijos sistema. Sumažinkite apkrovą stuburui ir papildomus krūtinės ir juosmens dirželius su užraktais, kurie fiksuoja kuprinę į patogiausią padėtį ir neleidžia jai kabėti einant.

Kišenių skaičius ir kokybė

Jų neturėtų būti nei per mažai, nei per daug. Kuprinėje optimalu turėti vieną pagrindinį skyrių (su pertvara arba pusiau atviromis kišenėmis) vadovėliams, sąsiuviniams ir penalui, vieną vidurinį skyrių smulkiems daiktams ar maistui, 1-2 mažas kišenes vandens buteliui arba žaislai. Vidinės kišenės turi būti privalomos: jose liks nepažeisti pinigai, raktai, pažymėjimai, mobilusis telefonas ir kiti vertingi daiktai.

Ir dar keli patarimai renkantis kuprinę:

  • vertikalios kuprinės apskritai yra patogesnės nei horizontalios, nes jie neišsikiša iš už mokinio pečių ir geriau paskirsto krūvį, tačiau žemo ūgio vaikams geriau tinka horizontalūs, nes judėdami nespaudžia apatinės nugaros dalies;
  • rinkitės portfelius su minkštais, daugiau nei 4 cm pločio dirželiais ir būtinai pasidomėkite jų ilgio reguliavimo patogumu;
  • kai kurios kuprinės turi kietą plastikinį dugną ir kojeles, todėl šiek tiek padidėja svoris, tačiau dizainas tampa patvaresnis;
  • užsegimas ar užtrauktukas? Abu yra patvarūs, tai greičiau skonio ir įpročio reikalas;
  • Atspindinčių elementų buvimas yra svarbi vaiko saugumo tamsoje dalis. Šviesą atspindintys lopai ar lipdukai turi būti ant viršutinio kuprinės atvarto, šoninių skydelių ir pečių dirželių. Priešingu atveju šiuos elementus į kuprinę turėsite pridėti patys;
  • atkreipkite dėmesį į kuprines-transformatorius. Jų dizainas leidžia atsegti krepšį kartu su šonais, kad pirmokas galėtų lengviau naršyti po turinį.

Taigi kokią kuprinę geriau pirkti pirmokui?

Dabar žinote, kokiems gamintojams ir kokiems parametrams reikėtų teikti pirmenybę renkantis kuprinę pirmokui. Pabaigoje Price Expert atskleis keletą gudrybių, kaip lengviau pasirinkti.

Pirmas triukas: rinkitės rankinę tik su vaiku. Tai būtina ne tik tam, kad jūsų pradinės mokyklos mokinys rinktųsi kuprinę pagal savo skonį, bet ir tam, kad galėtumėte pasirinkti patogiausią ir tinkamiausią ūgiui variantą.

Antras triukas: nunešti į parduotuvę … vadovėliai! Pripildytos tikro svorio kuprinės iškart parodo visą savo „esmę“, privalumus ir trūkumus.

Linksmų pirkinių ir sėkmės studijose!