10 geriausių moteriškų kvepalų Pasirinkimas – TOP 10

10 geriausių moteriškų kvepalų

Tiesą sakant, aukštos kokybės kvepalų sudėtis yra tokia pati: alkoholis, kvepalų sudėtis, vanduo. Tik proporcijos skiriasi. Taigi kvepaluose, kurie priklauso aukščiausiai parfumerijos kategorijai, yra 20-30% eterinių aliejų ir kitų natūralių ingredientų, ištirpintų 96% alkoholio.

Palyginimui, tualetiniame vandenyje naudojama iki 10% aromatinių medžiagų ir 80% alkoholio. Vadinasi, skiriasi ne tik kaina ir aromato patvarumas, bet ir kvepalų naudojimo etiketas. Šie status kvepalai absoliučiai netinka kasdieniame gyvenime, juos reikia tepti „mikroskopinėmis“ dozėmis aktyviems odos taškams.

Į geriausių kvepalų reitingą patenka žinomi geriausių kvepalų namų kūriniai, kurie sulaukė pripažinimo iš žinovų ir tikrų moteriškų kvapų žinovų.

Guerlain Shalimar L’Extrait
geriausi rytietiški kvepalai


Nuotrauka: www.52vip.cn

Nuotraukoje – kvepalai Shalimar L’extrait iš Guerlain. Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje: 7000 rublių (7,5 ml).

Guerlain namai yra vieni seniausių Prancūzijoje, veikiau visa kvepalų imperija, pelniusi daugelio karūnuotų asmenų ir iškilių asmenybių palankumą. Shalimar neabejotinai yra ryškiausias parfumerio Jacques’o Guerlaino kūrinys. Kvapas buvo sukurtas 1925 m., tapęs pirmuoju rytietišku aromatu Europoje. Aktualumas neprarastas iki šiol, o Shalimar laikomas „kilniausiu rytietišku kvapu“, įkvepiančiu parfumerius ieškoti tokių pasakiškų kompozicijų. Kompozicija prasideda mandarinų, citrinų, bergamočių, baltojo kedro natomis. Širdies natos: vilkdalgis, jazminai, vetiverijos, pačiuliai, rožė. Pagrindą sudaro smilkalai, opoponaksas, civetas, sandalmedis, vanilė, oda ir muskusas.

Privalumai:

  • Klasikinis kvapas, perteikiantis Rytų dvasią.
  • Mieli turtingieji.
  • Nepraranda aktualumo.

Trūkumai: neaptiktas.

Iš Shalimar apžvalgų:

„Pirmąjį Shalimar ji gavo prieš 10 metų Niujorke. Tai buvo gana brangi 70-ųjų vintažinė versija. Ką aš galiu pasakyti – tai geriausi moteriški kvepalai. Kvapas dieviškas! Jausmingas, aistringas, jis apgaubė nuo galvos iki kojų pirštų, o aš jį įkvėpusi tiesiog nuliūsdavau. Man baigėsi kvepalai, Rusijoje nusipirkau modernias versijas ir net PV, bet … ne tai! O gal, kaip sakoma, anksčiau Coca-Cola buvo skanesnė, o žolė žalesnė, o vanduo drėgnesnis? ..».

„Gavau mažytį Shalimar kvepalų buteliuką, atidaviau visą stipendiją, ir tai buvo lemtinga akimirka mano gyvenime – aistringai įsimylėjau kvepalus! Dabar jį nešioju tik ypatingomis savo gyvenimo akimirkomis.

Įvertinimas: 10 iš 10.

Christian Dior Diorissimo
geriausi moteriški kvepalai su pavasario kvapu


Nuotrauka: 3.bp.blogspot.com

Nuotraukoje – Diorissimo kvepalai iš Christian Dior. Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje: 8800 rublių (7,5 ml).

Diorissimo – prabangi klasika, neprarandanti savo aktualumo, kaip ir didysis vardas Christian Dior, tapęs elegancijos ir grožio sinonimu. Kvapas tiesiogine prasme „kvėpuoja“ pavasarį, pažadindamas moterį jausmingumą ir gundymą. Kompozicija atsiveria pakalnėmis, apsupta ylang-ylang, „širdyje“ vos juntamos boronijos ir amarilio natos, plunksnoje visa savo šlove išryškėja elegantiškas jazminas.

Privalumai:

  • Išbaigta, harmoninga kompozicija.
  • Lengvumas ir orumas.
  • Kilnus ir įsimintinas aromatas.

Trūkumai: neaptiktas.

Iš Diorissimo apžvalgų:

„Kartais nustembu – kvepalams jau beveik 60 metų, ir jis toks… atitinkantis laiko poreikius, ar panašiai. Tinka ir jaunoms merginoms, ir didingoms damoms, tarsi prisiderindamos prie dėvinčiojo. Šie kvepalai patys geriausi – stebuklingi, kvapą gniaužiantys, puikūs! Apskritai, Diorissimo, ir tuo viskas pasakyta!

„Diorissimo yra mano mėgstamiausi kvepalai, kuriuos dėviu dieną. Bet, žinoma, ne karštyje ir ne šaltyje. Geriausia – pavasarį, su lengva suknele, elegantiškais batais ir elegantišku stiliumi. Pavasario ir jaunystės, taip pat džiaugsmo ir laimės aromatas.

Įvertinimas: 10 iš 10

„Gucci“ pavydas
nenuspėjamas ir drąsus


Nuotrauka: www.parfumdepub.com

Nuotraukoje – Gucci Envy kvepalai. Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje: 15 500 rublių (15 ml).

Unikalus, drąsus, bekompromisis Envy („Pavydas!“) buvo išleistas 1997 m. Jį sukūrė parfumeris Maurice’as Roucelis ir dizaineris Tomas Fordas, sugebėję sujungti nesuderinamus dalykus: subtilumą ir įžūlumą, kuklumą ir seksualumą, švelnų šnabždesį ir riksmą. Aromatas yra gėlių žalias, šiek tiek saldumo, pikantiško rūgštumo ir vos juntamo pikantiško kartumo. Kompoziciją atveria ananasai, persikai, magnolijos, bergamotės, frezijos. „Širdyje“ žibuoklė, vilkdalgis, hiacintas, jazminas, rožė ir pakalnutės. Bazinės natos – sandalmedis, jazminas, muskusas, ąžuolo samanos ir balta…