10 geriausių vyriškų kvepalų Pasirinkimas – TOP 10

Geriausi vyriški kvepalai.  10 GERIAUSIŲ

Kvepalai jau seniai buvo neatsiejama vyriško įvaizdžio dalis – retas stipriosios žmonijos pusės atstovas nesimėgauja jų teikiama nauda. Deja, vyrai vertindami kvapus nėra tokie skrupulingi kaip moterys ir dažnai renkasi skubotai. AT geriausių vyriškų kvepalų reitingas pristatomi patikrinti, modernūs kvapai, tarp kurių kiekvienas vyras gali pasirinkti sau tinkamą.

Giorgio Armani „Acqua Di Gio“.
svaiginančiai švieži
Nuotrauka: scentiment.pk

Nuotraukoje – vyriški tualetiniai kvepalai Acqua Di Gio iš Giorgio Armani. Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje: 3500 rublių (100 ml).

Viliojantis gaivumu, lengvumu ir nepriklausomybe – tai Giorgio Armani Acqua di Gio. Kaip lengvas jūros brizas, kvapas gali pasukti galvą, suteikti energijos ir suteikti svaiginantį laisvės pojūtį. Acqua di Gio – jūrinis, fougere, jo turtingiausioje paletėje yra žaliųjų citrinų, apelsinų, mandarinų, bergamočių, jazminų, nerolių, ciklamenų, mignonette, muskato riešutų, kalendrų, frezijų, žibuoklių, persikų, rožių, hiacinto, rozmarinų, pačiulių, samanų natos, baltasis kedras, muskusas ir gintaras.

Privalumai:

  • Neįkyrus.
  • Didelis patvarumas, yra traukinys.

Trūkumai: neaptiktas.

Iš atsiliepimų apie Acqua Di Gio:

„Prieš maždaug 5 metus dovanų gavau „Acqua Di Gio“ ir nuo tada man tai yra geriausi vyriški kvepalai. Nešioju darbe, per atostogas, su kaklaraiščiu ar sportiniu kostiumu. Svarbiausia, kad jis atitiktų mano nuotaiką.

„Nupirkau butelį „Acqua Di Gio“ kaip dovaną savo vyrui, bet pati negaliu nuo jo atsiplėšti! Toks gaivus, svaiginantis, viliojantis ir seksualus aromatas! .. Nekantrauju suteikti ir įkvėpti šio žavesio jau nuo jo odos.

Įvertinimas: 10 iš 10.

Chanel Allure Homme sport
efektyvus ir nuginkluojamas
Nuotrauka: rastudent.ru

Nuotraukoje – vyriški kvepalai Chanel Allure homme sport. Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje: 5600 rublių (100 ml).

Sportinė Allure versija iš legendinio Chanel namų užtikrintai veržėsi į populiarumo viršūnę. Vyrai ją gerbia už gaivinantį gaivumą, modernumą, kokybę ir stilių, o moterims Allure sport atrodo be galo seksualu. Natos: aldehidai, raudonasis mandarinas, apelsinas, jūrinės natos, pipirai, kedras, neroli, tonka pupelės, vanilė, elemi, vetiverijos, baltasis muskusas ir gintaras.

Privalumai:

  • Stilingas, kilnus.
  • Vidutiniškai švieži.
  • Įrašykite ilgaamžiškumą.

Trūkumai: neaptiktas.

Iš Allure sporto apžvalgų:

„Allure sportu naudoju jau 5 metus ir nesiruošiu keistis. Jis man tinka visais atžvilgiais. Žinoma, verslo susitikimui ar vakarui restorane tai ne visai tinka, bet puikiai tinka poilsiui.

„Merginos! Jei norite dar kartą įsimylėti savo vyrą, padovanokite jam šiuos kvepalus! Garantuoju, kad pamesite galvą!

Įvertinimas: 10 iš 10.

Yves’o Saint Laurent’o Kouros
tikrai drąsus
Nuotrauka: mlb-s2-p.mlstatic.com

Nuotraukoje – vyriški tualetiniai kvepalai Kouros iš Yves Saint Laurent. Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje: 3800 rublių (100 ml).

Tobulas, kaip marmurinė graikų sportininko statula, Kouros aromatas apima tikrai vyriško idėją. Nenumaldomas kvapas su stipriu charakteriu. Sudėtis: aldehidai, bergamotė, artemizija, kalendra, šalavijas, gvazdikėliai, cinamonas, pačiulis, raudonėlio šaknis, vetiverijos, jazminai, pelargonijos, medus, oda, tonkapupės, civetas, ąžuolo samanos, vanilė, gintaras ir muskusas.

Privalumai:

  • Turtinga kompozicija.
  • Harmoningas, sklandus garsas.
  • Intensyvus ir ryškus.

Trūkumai: neaptiktas.

Iš atsiliepimų apie Kouros:

„Kouros yra geriausi vyriški kvepalai! Taip turi kvepėti tikras vyras! Ne įkyriai sirupas, ne pešantis smegenis skambiomis ir tuščiomis šviežiomis, o… kilniai, tūriai, su skoniu!

„Per pirmąjį pasimatymą su būsimu vyru jau žinojau: tai Vyras. Jis taip gerai kvepėjo. Jis kvepėjo kaip Kouros, kurį mylėjau visą gyvenimą. Drąsus, atkaklus, savimi pasitikintis nugalėtojas. Visoms, turinčioms šias savybes, patariu išbandyti šį aromatą, o toms, kurios nėra pakankamai subrendusios, jo neliesti, kad neklaidintumėte moterų.

Įvertinimas: 10 iš 10.

Ralph Lauren polo
laimėtojams
Nuotrauka: lambre.by

Nuotraukoje – vyriški Ralph Lauren kvepalai Polo. Vidutinė…