12 geriausių asmeninių apsaugos priemonių nuo uodų Pasirinkimas – TOP 12

12 geriausių priemonių nuo uodų

Kaip išsirinkti geriausią vabzdžių repelentą?

Šiuolaikinė farmakopėja siūlo įvairias apsaugos formas: gelius, losjonus, kremus, individualaus ar bendro veikimo aerozolius, specialias lazdeles, tabletes, garuojančius skysčius.

Suprasdami paklausos jūrą, atminkite: ne kiekvienas uodų repelentas tinka visiems. Pirkdami tą ar kitą vaistą, atidžiai perskaitykite instrukcijas. Ir prisiminkite, kokie serga jūsų šeimos nariai.

Kompetentingas, atsakingas konkretaus vaisto pasirinkimas išvarys uodus nepakenkdamas žmogui.

Žemiau mes apsvarstysime 2 narkotikų grupes: asmeninei apsaugai suaugusieji ir apsaugoti vaikai. Todėl vieno įvertinimo nebus, bus du skirtingi, ir kiekvienoje iš kategorijų galėsite pasirinkti geriausius vaistus.

Nustatydami prioritetus, rėmėmės vartotojų atsiliepimais ir vaistininkų rekomendacijomis. Išbandykite, nuspręskite, išsirinkite.

Geriausi uodų repelentai suaugusiems

Aerozoliai OZZ nuo uodų

Čempionas savo kategorijoje – OZZ extreme


Nuotrauka: www.velen.ru

Ne pats pigiausias iš produktų (250 ml kainuoja apie 6 USD), bet labai efektyvus. Veiksmo trukmė – 5-6 valandos, apsauga – 100%. Galima tepti ant odos ir drabužių. Nesukelia alerginių reakcijų. Tai ypač naudinga žmonėms su greita medžiagų apykaita, kuriems kitos priemonės greitai nustoja veikti.

Purškimas O.Z.Z.


Nuotrauka: rybzabor.by

Atkreipkite dėmesį, kad jį ant odos gali tepti TIK suaugusieji, vaikams – kitas vaistas. Puikiai apsaugo kelias valandas, tolygiai pasiskirsto po odos paviršių, garantuoja visišką apsaugą. Reikia saugotis, kad nepatektų į akis ir ant gleivinių, todėl tepkite veidą sudrėkintu delnu.

Atbaidantys kremai OZZ

Kremas OZZ 10


Nuotrauka: beloris.ru

Trumpalaikei apsaugai. Vieno užtepimo ant odos užtenka dviem-trims valandoms. Idealiai tinka gležnai, jautriai odai, linkusiai į alergines reakcijas, žmonėms, kurių medžiagų apykaita sulėtėjusi.

Kremas OZZ 18


Nuotrauka: giz.by

Galingesnis, rekomenduojamas naudoti vietose, kuriose yra didelė kraujasiurbių vabzdžių koncentracija. Tepti ant kūno, tepant ant veido sričių, esančių šalia gleivinės ir akių, reikia būti atsargiems. Idealiai tinka tiems, kurių medžiagų apykaita yra aukšta. Nesukelia alerginių reakcijų. Daugiau nei 3 kartus per dieną nerekomenduojama.

OZZ grupės losjonai

Losjonas OZZ


Nuotrauka: bbh.by

Purškiamas losjonas OZZ

Patogu visą darbinės būsenos trukmę, išsilaiko 6-8 valandas, galima pasitepti ir leistis į ilgą žygį ar išsitepti – ir visą naktį miegoti atviroje terasoje, pavėsinėje, sode. Jis prasiskverbia į gilius odos sluoksnius, o tai paaiškina jo poveikio trukmę.


Nuotrauka: bbh.by

Veiksmo stiprumas nėra prastesnis už kitus vaistus. Savybė – į sudėtį įeinantys augaliniai komponentai vienu metu drėkina ir maitina odą. Labai tinka žmonėms su jautria, nudegusia, į uždegimus linkusia oda.

DĖMESIO! Losjonas ir purškiamas losjonas yra du panašūs, bet skirtingi preparatai. Purškiamą losjoną galima tepti ne tik ant kūno, bet ir ant drabužių.

VISA GRUPĖ TURI SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS PAŽYMĖJIMUS

Atbaidantys losjonai, geliai ir kremai „Contra”

Pagal efektyvumą jie beveik tokie pat geri kaip OZZ grupės, tačiau daug patogiau tepti ant odos ir neturi ryškaus aitraus kvapo, netepa drabužių. Visa grupė yra PATVIRTINTA IR SERTIFIKUOTA.

Kontra gelis


Nuotrauka: bbh.by

Pigus (vamzdžio kaina apie 0,5 USD) ir patogus uodų repelentas.

Tūtelė (50 ml) tvirtai prisukama, ją galima nešiotis su savimi ir pridėti pagal poreikį. Puikus veikimo ir nebrangios kainos derinys daro jį patraukliu vartotojui. Tinka žmonėms su švelnia oda. Neleidžia išsausėti odai.

Kontra atbaidantis kremas


Nuotrauka: bbh.by

Galima įsigyti 100 ml tūbelėse. Galima naudoti tiek dieną, tiek naktį. Užteptas ant odos, ją saugo ir minkština. Galioja 3-4 valandas. Nesukelia alerginių reakcijų. Sukurta paauglio ar suaugusio žmogaus odai.

Losjonas Spray Contra


Nuotrauka: bbh.by

Tolygiai paskirstykite ant odos. Švelniai veikia, nesukeldamas dilgčiojimo. Jei oda jautri, galima tepti ant drabužių, nepalieka likučių. 4-6 valandos yra labai ilgas poveikis. Vartotojų atsiliepimai apie šį uodų repelentą yra daug – ir nė vieno neigiamo.

Atbaidymo priemonė nuo uodų „Atas”

Aerozolis „Atas” 150 ml