12 geriausių vaistų nuo peršalimo

vaizdas

Kas iš mūsų nesirgo? Dažnai reikia kuo greičiau pasveikti, bet kaip? Kuris vaistas nuo peršalimo ir gripo yra nekenksmingas ir greitai pastatys ant kojų? Pabandykime tai išsiaiškinti.

Visi žino, kad antibiotikus gydytojas skiria tuomet, kai po gripo ar peršalimo atsiranda komplikacijų. Antibiotikų negalima vadinti nekenksmingais organizmui. Kartu su patogenais jie aktyviai naikina naudinguosius, nuo kurių priklauso mūsų organizmo apsauginės funkcijos. Dėl to sumažėja imunitetas, išsivysto kandidozė ir disbakteriozė. Taigi ką daryti?

„Coldrex” – „už” ir „prieš”

Daugelis iš mūsų nori gerti Coldrex arba Theraflu. Ar Coldrex yra saugus vaistas? Ar veikia taip, kaip žada gamintojai? Norėdami išsiaiškinti, ar gerti Coldrex nuo peršalimo ir gripo, turite paklausti: kas yra šio vaisto sudėtyje?

„Coldrex“ vadinamas sudėtingo veikimo vaistu. Reklama žada greitą nemalonių simptomų išnykimą būtent dėl ​​sudėtingų, kombinuotų veiksmų. „Coldrex“ sudėtyje yra gerai žinomo paracetamolio, kofeino ir askorbo rūgšties. Be to, vaisto sudėtyje yra fenilefrino. Paracetamolis mažina karščiavimą ir malšina galvos skausmą, kofeino tonusą, o fenilefrinas leidžia daugmaž normaliai kvėpuoti, mažina nosies gleivinės paburkimą. Vitaminas C stiprina imunitetą. Atrodytų, kad Coldrex vartojimui viskas yra „už“!

Gamintojai nemėgsta kalbėti apie šalutinį vaisto poveikį.

„Coldrex” – argumentai „prieš”

Sergant peršalimu ir gripu, yra karščiavimas. Aš nenoriu ištverti temperatūros, o karščiavimą mažinantys vaistai yra girti. Ne visi galvoja apie tai, kad paracetamolis, kuris yra Coldrex ir kitų panašių vaistų dalis, neigiamai veikia daugelio vidaus organų: kepenų, inkstų ir virškinimo trakto veiklą. Pykinimas, skrandžio skausmas yra dažnas šalutinis paracetamolio poveikis. Hipertenzija „Coldrex” paprastai yra kategoriškai draudžiama. Paracetamolis, kuris yra Coldrex ir jo analogų dalis, gali žymiai padidinti kraujospūdį. Perdozavimas, kai ligonis, negalintis ištverti, ryja tabletę po tabletės, gripo metu nėra retas atvejis. Ir tada gali pasireikšti alergija, galvos svaigimas ir šlapimo susilaikymas.

Ar reikia sumažinti temperatūrą?

Aukšta temperatūra mus gąsdina. Tačiau tai yra normali ir netgi pageidautina virusų užpulto organizmo reakcija. Kūnas siekia savęs išgydyti, o mes šiurkščiai kišasi į šį procesą. Būna situacijų, kai per aukšta temperatūra kelia grėsmę gyvybei arba ją labai blogai toleruoja sergantis žmogus. Be to, aukštą temperatūrą reikia sumažinti, kai yra rimtų gretutinių lėtinių ligų.

Farmakologo patarimas: suaugusiems, kurie serga gripu ir neserga sunkiomis lėtinėmis ligomis, temperatūrą reikia sumažinti, kai ji yra aukštesnė nei 38–39 °. Nereikia kištis į natūralų organizmo kovos su infekcija būdo. Kai sumažinate temperatūrą, pailginate ligos laikotarpį ir leidžiate virusams laisvai plisti visame kūne. Dažniausiai šis „gydymas“ baigiasi antibiotikų vartojimu.

Kaip veikia Coldrex?

„Coldrex” tik palengvina ligos simptomus. Šis vaistas neturi gydomojo poveikio. Vaisto sudėtyje nėra medžiagų, turinčių gydomąjį poveikį! Vaistas neveikia virusų, todėl negali sustabdyti gripo ir peršalimo ligų.

Kada vartoti Coldrex?

Išskirtiniais atvejais, kai nėra išeities: svarbus susitikimas, renginys ir pan. Be to, jūs negalite nuolat gerti vaisto per visą ligą. Vaikams „Coldrex” visiškai nerekomenduojamas.

12 geriausių vaistų nuo peršalimo

Geriausias natūralus imunomoduliatorius
„Doppelherz immunotonic“ (Kweisser Pharma GmbH and Co. KG., Vokietija)

vaizdas


Foto: 2220232.su

Įvertinimas 10 iš 10

Privalumai: gerai parinktas vitamino „C” ir natūralių augalinių ingredientų kompleksas. Padeda pagerinti bendrą organizmo būklę ligos laikotarpiu. Padidina imunitetą, turi antioksidacinį ir priešuždegiminį poveikį. Galima vartoti peršalimo ir gripo profilaktikai.

Trūkumai: yra keletas kontraindikacijų. Negaliu priimti…