2019 m. geriausių Kinijos išmaniųjų telefonų Pasirinkimas

Sudarydami geriausių kiniškų išmaniųjų telefonų reitingą pagal klientų atsiliepimus, nesikoncentruosime į tezę, kad didžioji dalis elektronikos gaminama Kinijoje, įskaitant žinomų kompanijų gaminius. „Kiniško išmaniojo telefono“ sąvokos reikšmė per pastaruosius porą metų gerokai išsiplėtė, ir ta pati Huaweiužtikrintai užima trečią vietą pasaulyje pagal pardavimus.

Arba imk kompaniją Lenovo. Ten dedamos herkuliškos pastangos pakeisti savo, kaip išmaniųjų telefonų gamintojo, įvaizdį nereikliausiems vartotojams. Vienas Motorola prekės ženklo įsigijimas yra kažko vertas.

Beje, apie prekės ženklus. Mažai kas girdėjo apie prekės ženklą. Vienas pliusas, bet kiek žmonių žino, kad šiuos išmaniuosius telefonus gamina BBK, o kartu ir OPPO bei Vivo linijos? Beje, pasak IDC, pastarieji užima atitinkamai ketvirtą ir penktą pardavimo vietas, o mūsų geriausių Kinijos išmaniųjų telefonų reitinge jie yra menkai atstovaujami, nes juos labai sunku rasti vietinėse parduotuvėse. Dėl tos pačios priežasties mes nemanome, kad daugelis kitų vertų modelių iš C prekės ženklų (ZUK, UMi, LeEco ir kt.), o sutelkėme dėmesį į žemyninę „kiniją“ su daugybe pasiūlymų.

Tiesą sakant, dvi Kinijos įmonės liko neįvardytos, kurių gaminiai atitinka nurodytus kriterijus ir yra labai populiarūs tarp masių. Jei pabandysite keliais žodžiais apibūdinti išmaniųjų telefonų skirtumus Meizu ir Xiaomigalima sakyti taip – ​​pirmasis labiau pasižymi rafinuotumu, o antrasis – užpildo „statumas“ už palyginamus pinigus.

2019 m. pradžios geriausių Kinijos išmaniųjų telefonų Pasirinkimas – 12 geriausių

Ir, galiausiai…

Renkantis kinišką išmanųjį telefoną, nepamirškite, kad mažas gamybinės įmonės populiarumas visiškai nereiškia, kad jos produktai yra blogi. Galbūt jame nebus inovatyvių techninių sprendimų, o dizainas kažkaip primins praėjusių metų favoritus, tačiau toks apčiuopiamas pranašumas kaip patraukli kaina gali kompensuoti reikšmingesnius trūkumus. Tai kalba apskritai. Biudžeto ir net vidutinių kainų segmentuose daugelis „kinų“ visais atžvilgiais bus daug įdomesni nei žinomų prekių ženklų gaminiai.