2023 m. geriausių kompaktiškų išmaniųjų telefonų Pasirinkimas

Mūsų šiandieninis Pasirinkimas skirtas geriausiems kompaktiškiems išmaniesiems telefonams 2023 m. – 2023 m. pradžioje. Jei neatsižvelgsite į „Apple“ gaminius, būdingas šiuolaikinių kompaktiškų išmaniųjų telefonų segmento bruožas yra beveik visiškas vidutinio našumo modelių nebuvimas. Nieko keisto – kameriniams telefonams itin pageidautinas galingas procesorius, nepatogu žiūrėti filmuką ar žaisti 5 colių ekrane, o visam kitam visiškai užtenka silpnos aparatinės įrangos platformų galimybių. Panašus formos koeficientas dažniausiai pasirenkamas ergonomikos ar ekonomiškumo sumetimais, o valstybės tarnautojų „čipsai“ ir „bandelės“ vertinami kaip premija. AT

Kas yra „kompaktiškas išmanusis telefonas“ 2023 m.? Tai priklauso nuo to, kokį kriterijų naudoti kaip priemonę. Pavyzdžiui, anksčiau populiarus „Xiaomi Redmi 5A“ turėjo vos 5 colių įstrižainės ekraną, tačiau dėl rėmelių trūkumo „iPhone mini“ su savo 5,4″ yra beveik 10 milimetrų trumpesnis. siekdami būti kuo nešališkesni, nusprendėme sudarydami Geriausių mažų išmaniųjų telefonų reitingą tik iki 150 mm aukščio modeliais.

2023 m. geriausių kompaktiškų išmaniųjų telefonų Pasirinkimas

Kurį kompaktišką išmanųjį telefoną geriau pasirinkti?

Kompaktiški išmanieji telefonai vis dažniau virsta nišiniais įrenginiais, ir tai, deja, turi objektyvių priežasčių.

Kokia nauda iš galingo užpildymo, jei jis sunaudoja daug energijos, o mažame korpuse nėra vietos nei talpiai baterijai, nei efektyviai aušinimo sistemai? Ir nesvarbu, kas tiksliai sudegins ir įkais bateriją – „sunkus“ žaislas ar ilgas vaizdo įrašas su didelės raiškos nuotraukomis. Akivaizdu, kad daug išteklių reikalaujantys mažų išmaniųjų telefonų naudojimo scenarijai negali būti laikomi pagrindiniais. Jei jie periodiškai atsiranda, bet nėra noro nuolat nešiotis didelio ir sunkaus telefono, prasminga įsigyti galingą kompaktišką modelį kaip antrą telefoną. Turint omenyje tokio sprendimo kainą, kas ginčys, kad jis yra nišinis, o ne visiems?

Riboti poreikiai taip pat gali būti būtina sąlyga. Išmanusis telefonas daugeliui yra ne tik bendravimo priemonė, bet ir pramogų centras, taip pat vaizdinio turinio vartojimas, kuris prastai atitinka kompaktiškumą, nors dėl kitos priežasties. Daugeliui, bet ne visiems. Jei ieškote paprasčiausio įmanomo numerio rinkiklio, kodėl gi nepasinaudojus geru išmaniuoju telefonu pigiau?

Galiausiai, jaunesni studentai ir labai pagyvenę piliečiai. Dar per anksti pirkti pirmuosius „kastuvinius telefonus“. Antrasis papildomas šių įrenginių funkcionalumas tiesiog neįdomus. Kodėl gi ne tikslinis kontingentas nebrangiems lengviems kompaktiškiems išmaniesiems telefonams?

Sėkmės renkantis!