2023 m. geriausių televizorių Pasirinkimas

Kalendoriuje yra 2023 metai ir jokiu būdu ne jų pradžia, o tai reiškia, kad vartotojas, kuris iš esmės siekia įsigyti itin modernų, aukštųjų technologijų, „išmanųjį“ televizorių naujausiame „įsikūnijime“, jau turi iš ko pasipelnyti prekybos vietose. O pirmaujantys gamintojai padarė viską, ką galėjo, užpildė mažmeninės prekybos lentynas, internetinių parduotuvių puslapius naujomis prekėmis. Yra pasirinkimas, belieka tik padaryti jį be klaidų. Ir tai turėtų padėti mūsų šiandieninis geriausių televizorių Pasirinkimas.

Kaip išsirinkti gerą televizorių?

Žinoma, galite pabandyti ištirti išsamias visų galimų kandidatų į būstą registracija charakteristikas, tačiau procesas gali užtrukti ilgai. Taigi, žiūrėk, ir ateis kitas sezonas. Tačiau sėkmė jokiu būdu nėra garantuota. Todėl mes apsvarstysime pagrindinius parametrus, į kuriuos turėtumėte sutelkti dėmesį renkantis televizorių 2023 m.

Ekrano dydis

Šiuolaikiniai didelės raiškos televizoriai neturi būti žiūrimi iš labai didelio atstumo. Įprastos rekomendacijos: atstumas nuo ekrano turi būti 2-3 ar daugiau įstrižainių. Jei norite „pagal mokslą“, galite naudoti grafikus-diagramas, kurių tinkle yra „duzinas“. O gyvenime? Galutiniam vartotojui niekas nedraus pirkti tokio dydžio televizorių, kokio jis mėgsta.

Ekrano raiška

2023 m. aktualūs 2 formatai:

4K UHD (3840 x 2160 piks.) – labiausiai paplitęs ir populiariausias variantas. Tokios raiškos televizorių asortimentas yra kuo platesnis. Kiekvienas gali rasti optimalų modelį pagal piniginės dydį, patalpas, atsižvelgdamas į prekės ženklo pageidavimus.

8K UHD (7680 x 4320 piks.) – estetinis formatas vis dar daugiausia skirtas „turtingajam Pinokiui“. Mūsų televizorių rinkoje su tokiu ekranu, kaip taisyklė, yra flagmanai iš didžiojo trejeto: „Samsung“, „Sony“, LG (pastarasis, beje, turi gana prieinamas versijas). Atitinkamas turinys dažniausiai pasiekiamas „You Tube“ vaizdo įrašų pavidalu. Tačiau 8K televizoriai tradiciškai aprūpinti naujausiais procesoriais su išmaniuoju 8K padidinimu. Taigi pagrindinio 4K ar net „Full HD“ formato vaizdo įrašą galima lengvai žiūrėti kuo aiškiausiai.

Ekrano tipas

Klasikinis LED. LCD matricos centre su LED foniniu apšvietimu. Iki šiol tokio tipo ekranas būdingas biudžetinės klasės televizoriui.

QLED, Nanocell. Panašios skirtingų gamintojų technologijos, kuriose taip pat naudojamas tradicinis LCD skydelis, LED apšvietimas, papildytas specialiu filtru su kvantiniais taškais, tai taip pat yra nanokristalai, kurių dėka galima nukirpti netinkamus atspalvius, pasiekiant 100% spalvų tikslumą.

OLED. Labiausiai efektyvus, bet kartu ir brangiausias gaminamas plokščių tipas. Apšvietimo bloko nėra, vaizdą ekrane formuoja milijonai savaime šviečiančių pikselių, kurie gali įsijungti ir išsijungti reikiamu metu, suteikdami maksimalų juodos spalvos gylį ir super kontrastą, beveik nepasiekiamą net pažangiausiems LED ekranams.

HDR palaikymas

Didelis dinaminis diapazonas – technologija, skirta atkurti žmogaus akiai tikroviškiausią vaizdą su didžiausiu detalumu tamsiose ir šviesiose scenose. Šiuolaikinių televizorių yra beveik visi, skiriasi tik efektyvumo laipsnis. Trys banginiai, nuo kurių priklauso turinio kokybė išplėstiniame dinaminiame diapazone: kontrastas, ryškumas, spalvų atkūrimas.

Išvada: jei norite pamatyti tikrą HDR, geriau dairykite į OLED arba QLED, Nanocell, Triluminos modelius su galingu procesoriumi, vietine pritemdymo sistema, ekrano ryškumu nuo 600-700 nitų.

Geriausi 2023 metų televizorių gamintojai ir jų naujos technologijos

Turiu pasakyti, kad šį sezoną pirmaujantys prekių ženklai mūsų nenuvylė. Yra naujovių, o ne tik ankstesnių serijų kopijavimas su nedideliais spalvos, dizaino, įrangos pakeitimais.

Samsung

Pietų Korėjos prekės ženklas džiaugiasi dviem naujovėmis:

Naujas itin plonas „AirSlim“ dizainas pradiniuose ir vidutinės klasės modeliuose;

Aukščiausios kokybės Neo QLED technologija. Kokia prasmė: Quantum Dot ekrane yra mini LED foninis apšvietimas, pagrįstas naujo tipo LED, kuris yra maždaug 40 kartų mažesnis nei tradiciniai. Taigi korpusas tampa plonesnis (Neo Slim dizainas), žymiai pagerėja vienodumas, atsiranda galimybė padidinti vietinių pritemdymo zonų skaičių. Dėl to puikus juodos spalvos gylis, kontrasto santykiai, panašūs į OLED, esant žymiai didesnėms ryškumo reikšmėms.

Deja, „Samsung“ ir toliau trikdo savo…