2023 m. geriausių važiuojamųjų traktorių Pasirinkimas

Turint nuosavą ūkį, sunku išsiversti be mechaninių „pagalbininkų“ – net ir mažos galios važiuojamasis traktorius gali palengvinti daug darbo ir pačiu nestandartiniu būdu: pavyzdžiui, sumontavus siurblį galios kilimo velenas, galite greitai išsiurbti vandenį iš šulinio arba, atvirkščiai, nutekėjimo griovius ar kesoną. Nenuostabu, kad dažnai kaimuose galima pamatyti pačias beprotiškiausias konstrukcijas, kurios Warhammer orkų pavyzdžiu surenkamos tiesiogine to žodžio prasme iš to, kas buvo po ranka.

Tačiau šiandien mes kalbėsime ne apie tai, kaip surinkti važiuojantį traktorių, o apie tai, ką galima ir reikia nusipirkti parduotuvėse 2023 m.

Kaip buvo sudarytas geriausių važiuojamųjų traktorių reitingas

Visų pirma pažymime, kad nesiekiame reklamos tikslų. Visi jūsų svarstymui pasiūlyti vienetai buvo atrinkti nešališkai, vadovaujantis principu – „kaip sau“.
Pasirinkimo kriterijai:

  • Savininkų nuomonė visų pirma buvo atsižvelgta į įrenginius. Svarstėme, kad tai yra patikimiausias būdas gauti atsakymą į klausimą: „Kas yra geras važiuojamasis traktorius, o šalia kurio geriau eiti parduotuvėje?“. Praktikai labiau tiki nei pardavėjai-reklamuotojai. Tačiau yra ir kita medalio pusė – pagal savininkų atsiliepimus, tik jau gana paplitę ir populiarūs benzininiai ir dyzeliniai traktoriai turėjo galimybę patekti į geriausių reitingą, o aukštos kokybės nauji daiktai galėjo likti nepastebėtas. Kaip mums sekėsi? Žr. kitą pastraipą.
  • Techninių charakteristikų studija leido identifikuoti monoblokus, kurie jau yra Rusijos žemės ūkio technikos rinkoje, bet kuriuos piliečiai vis dar mažai naudoja. Tokiais atvejais stebėjome panašius įmonės produktus, apie kuriuos jau yra apžvalgos ir ekstrapoliavome rezultatą į aprašytą modelį. Tai yra, praktiškai jie įvertino reputaciją, kurią įmonė užsitarnavo anksčiau. Be to, buvo analizuojamos užsienio svetainių apžvalgos.
  • Funkcionalumas ir kaina – šio parametrų dueto Pasirinkimas leido iš TOP neįtraukti motoblokų, kurie „netelpa“ į šiuolaikinę Rusijos realybę, būtent modelius, kurių kaina panaši į naujo automobilio kainą, bet su visiškai įprastu funkciniu komplektu.
  • Pirkimo prieinamumas – Nėra prasmės apibūdinti važiuojantį traktorių, kurio negalima nusipirkti mūsų šalyje. Tokiems produktams yra užsienio katalogai.

Kad būtų lengviau klasifikuoti, važiuojančius traktorius galima suskirstyti į šias grupes:

  • Lengvi motoblokai turi variklius, kurių galia ne didesnė kaip 4-5 arklio galios, dažniausiai variklio transmisija ir tuo pačiu sankaba juose yra trapecinio diržo transmisija. Pagrindinis tikslas yra dirbti su pjaustytuvais, papildomas kablys jungiamas antruoju diržu, jei ant pavaros skriemulio yra keli srautai. Net ir su svorinėmis priemonėmis jie netemps didelio plūgo pavidalo krovinio, perkais ant sunkios dirvos. Toks važiuojamasis traktorius yra geras pasirinkimas mažam ūkiui, kur reikia rimtesnės nei kultivatoriaus technikos, tačiau sunkių darbų dideliais kiekiais nesitikima.
  • Vidutinio važiavimo traktoriai jau stipresnis ir sunkesnis. Šioje klasėje galima rasti ne tik modelių su daugiapakope pavarų dėže ir atbuline eiga, bet ir dyzelinius modelius, kurie, nors ir brangesni, tačiau dažnai naudojant degalų sąnaudas yra pelningesni. Variklio transmisija dažnai yra tiesioginė – tai leidžia prijungti aktyvų kablį prie galios kilimo veleno.
  • Sunkieji važiuojantys traktoriai visiškai pateisina savo vardą – jų svoris viršija 150 kilogramų (ar net rieda virš 3 centnerių, kaip Profi PR 1040E ir jo klasės draugai), todėl gali tempti plūgą be papildomo svorio, vežti pakrautus vežimėlius – ir 10-ies galios variklius. 13 AG Su. puikiai susidoroja su šia apkrova. Atsižvelgiant į tokių įtaisų matmenis ir svorį, pavarų dėžėje atsiranda diferencialas – ant vieno rato nebebus galima sumontuoti tokios įrangos kaip lengvų važiuojamųjų traktorių. Pavarų dėžėje dažnai galite rasti žemesnę pavarą.

Mūsų reitinge yra geriausi (ekspertų ir pirkėjų nuomone) 2023 m. važiuojamųjų traktorių modeliai.

Geriausių motoblokų Pasirinkimas

Kaip išsirinkti geriausią važiuojantį traktorių?

Pradėti nuo variklis – jei pasirinksite benzininis važiuojamasis traktorius, tuomet prioritetas bus firminiai apatiniai varikliai (Honda GX, Briggs & Stratton, Subaru-Robin), Subaru viršutiniai varikliai taip pat geri, bet sunkiau prižiūrimi; pigūs, bet gana patikimi kiniški klonai – Lifan, Kipor. Jei kainos klausimas opus, tuomet teks rinktis iš viso kiniško „noname“, kuris arba visai neturi žymėjimo, arba jau yra pažymėtas surinkimo įmonės savo vardu.

Dyzelinas…