2023 metų geriausių metalo detektorių Pasirinkimas

Mūsų šiandieninis Pasirinkimas skirtas geriausiems metalo ieškikliams. Juk vaizdas žmogaus, kuris, užsidėjęs ant galvos ausines, uoliai virš žemės veda kažkokią štangą su laidais, tapo jei ne pažįstamas, tai ne itin stebinantis. Nesvarbu, kad iš 100 girgždėjimo ausinėse 99 pasirodys dėl automobilių pamestų varžtų ir į žemę įkastų armatūros gabalų: anksčiau ar vėliau daugelis žmonių „prinoksta“ įsigyti metalo detektorių ir klaidžioja. apie šimtą kartų, deja, patikrino jų „kolegų“ vietos. O kur tikrai galima sutikti tokį reginį, yra populiariame paplūdimyje: bene tinkamiausia vieta rasti ne varžtus ir veržles, o auksą ir sidabrą, uoliai pasimetusį krante ir vandenyje. Pakalbėsime apie geriausius šlifuoto metalo detektorius, kurie yra skirti specialiai monetų, senovinių relikvijų, geležies gabalėlių, spalvotųjų metalų ir kt.

Bet kokiu atveju, kai ketinate pirkti metalo detektorių, turėtumėte apsispręsti, kas tai yra ir su kuo jis valgomas – kitu atveju pirkinys už savo kainą sukels traukulių priepuolį vidinėje rupūžėje, arba bus atsisakyta antresolę per mėnesį kaip pinigų švaistymą. Na, pradėkime tikrinti skaitiklius ir išsirinkti geriausią metalo detektorių?

Geriausių metalo detektorių Pasirinkimas – 12 geriausių

Kaip išsirinkti metalo detektorių?

Apskritai yra daugybė metalo detektorių konstrukcijų – nuo ​​pačių primityviausių mėgėjiškų grandinių iki profesionalių modelių, kur „mąstytojas“ gali būti sudėtingesnis nei variklio valdymo „smegenys“ jūsų automobilyje. Atskiram straipsniui medžiagos užtenka, tad apžvelgsime tik viršūnes.

Visų pirma, yra du iš esmės skirtingi informacijos apdorojimo būdai. AT analoginis metalo detektoriai, viskas paprasta: yra nurodyto signalo slenksčio perteklius – į ausines duodame garsinį pranešimą. Įprasta greitį priskirti prie tokių schemų privalumų, tačiau, kita vertus, turėsite įvaldyti derinimo guru laipsnį ir tuo pačiu įsivaizduoti save kaip hidroakustinį povandeninį laivą, kad gautumėte tai, ko jums reikia iš įrenginio. ir iššifruoti informaciją iš jos pažodžiui iš ausies. Skaitmeninis metalo detektorius, grubiai tariant, galvoja už savininką ir dėl to gali šiek tiek „sulėtinti“ tarp aptikimo ir pranešimo. Tačiau tai daug kartų pasiteisina dėl naudojimo paprastumo ir lengvo nustatymo.

Pats paieškos režimas gali būti dinamiškas ir statinis, „stabdžiai“ yra svarbiausi pirmajam. Kokie yra skirtumai? Pirmuoju atveju aptikimas įmanomas tik esant nuolatiniam ritės judėjimui, tai yra, signalas bus duotas, kai ritė pereis per objektą. Statinės paieškos režimu galite labai lėtai judinti ritę arba net laikyti ją vietoje – tačiau detektorius vis tiek parodys, ar po juo yra metalo.

Svarbus dalykas renkantis yra paieškos gylis, o tai suprantama: kuo detektorius „ilgo nuotolio“, tuo mažiau radinių jis praleis. Gero detektoriaus bruožas yra Galimybė dirbti keliais dažniais, kiekvienas iš jų labiau tinka jų sąlygoms. Norint kiek įmanoma labiau išfiltruoti klaidingus signalus, labai pagelbės automatinis (kas patogu mėgėjams) arba rankinis (o čia jau profesionalas pinasi). kompensacijos nustatymas: skirtingi dirvožemiai turi skirtingas savybes. Kad negaištumėte laiko kasdami metalo laužą, turėtumėte atkreipti dėmesį į modelius su diskriminacija aptikimas – bent jau su galimybe atskirti „juodą“ nuo „gėlės“. Dabar net mėgėjiški modeliai gali tiesiogiai parodyti aptikto objekto laidumo indeksą – ir pats savininkas nuspręs, ar verta kasti. Ieškant „karštose“ vietose tai ypač svarbu – išskobti „kariškių dovaną“, kurioje detonatoriuje esantis tetrilas jau gali „paleisti“ nuo nesėkmingo čiaudulio (o jis turi tokį bjaurumą). funkcija, kai jis ilgą laiką liečiasi su metalu esant drėgnumui), jūs nelinkite savo priešui.

Ypač įsimylėjėliams paplūdimio paieškos sukonfigūruotas to paties pavadinimo režimas: tokiu atveju detektorius automatiškai prisitaikys prie nedidelio paieškos gylio, tačiau didelio greičio ir perspėjimo tikslumo. Ir, jei rimtai ketinate „dirbti“ paplūdimiuose, nepamirškite ir geros vandens apsaugos – juk įdomiausia dažniausiai būna gylyje.

Susijęs vaizdo įrašas: kaip išsirinkti metalo detektorių – patarimai pradedantiesiems

https://www.youtube.com/watch?v=QeGcuNITEcY

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

Linksmų paieškų!