2023 metų geriausių vežimėlių naujagimiams Pasirinkimas

Kriterijai renkantis geriausią vežimėlį naujagimiui

Vežimėlio pasirinkimas ką tik gimusiam žmogeliukui yra labai sunkus dėl įvairių tipų, dizaino ypatybių ir papildomų galimybių, kurias šio vaikiško transporto gamintojai siūlo tėvams. Norėdami pasirinkti geriausią, „Kainų ekspertas“ atkreipė dėmesį į šiuos pagrindinius vežimėlio pirkimo kriterijus:

Patogumas ir saugumas kūdikiui. Tai turėtų būti didelė ir izoliuota lova su kietais šonais ir reguliuojama ventiliacija, gilus gobtuvas ir vėjui nepralaidus pelerina su plačiu atlenkiamu liežuviu, minkšta amortizacija.

Patogumas tėvams. Tai manevringumas, gebėjimas keliauti, patogumas sulankstyti ir transportuoti, rankenos padėties reguliavimas, krepšelio matmenys, peržiūros langas ir papildomos galimybės, palengvinančios naudojimąsi vežimėliu.

vežimėlio tipas: lopšys arba universalus vežimėlis. lopšiai idealiai tinka kūdikiams dėl kietos ir plokščios lovos, aukštų šonų ir gilaus gobtuvo. Jie pasižymi gebėjimu įveikti visas šalis, minkštą bėgimą ir paprastą, patikimą dizainą. Tačiau jie yra sunkūs, nemanevringi, o jų tarnavimo laikas trumpas: vos tik kūdikis pradės sėdėti, jam reikės transporto su kitomis savybėmis. privalumus vežimėliai 2 viename: universalumas, ekonomiškumas (vidutinė komplekto kaina maždaug lygi lopšio kainai), manevringumas, techninių sprendimų įvairovė. Trūkumai: mažesnis srautas ir būtinybė kur nors laikyti nenaudojamą bloką. Be to, „ateičiai“ pirktas vaikščiojimo blokelis vėliau gali visai neįtikti nei mamai, nei vaikui. Šio tipo universalūs vežimėliai, pvz transformatoriai, tradiciškai nerekomenduojama naujagimiams, tačiau tarp jų „Price Expert“ rado pavyzdžių, kurie verti mūsų dėmesio. Be to, rinkoje pasirodė naujo tipo transformatoriai, neturintys pasenusių modelių trūkumų, kartu tenkinantys visus vaiko ir tėvų poreikius. Šiuolaikiniai modeliai yra lengvi, manevringi, stilingi, turi paprastą ir patogų transformacijos mechanizmą ir neužima daug vietos.

Kokios markės vežimėlius kūdikiams rinktis?

Naujagimiams skirtų vežimėlių rinkos lyderės yra Europos įmonės: Inglesina, Peg Perego, Hartan, Silvercross, Bebecar, CAM. Jie siūlo geriausią kokybę vidutinės ir aukštos kainos diapazone. Tačiau ne visi jie tinka rusiškoms žiemoms, todėl renkantis reikia atkreipti ypatingą dėmesį į izoliacijos ir pralaidumo parametrus.

Per pastaruosius kelerius metus Lenkijos ir Baltijos šalių gamintojai pastebimai pasivijo Europos lyderius: Tutis, Adamex, Indigo, Navington, Caramelo, Noordline, Roan ir kt. Populiarūs vežimėlių modeliai yra aukštos kokybės ir modernaus dizaino, atitinka Rusijos ir Europos kokybės standartus. Pagrindinis jų privalumas ir skirtumas nuo itališkų vežimėlių (išskyrus kainą) yra pritaikymas atšiaurių Rusijos žiemų sąlygoms. Priimtinos kokybės biudžetiniai modeliai apima kinų ir rusų-kinų (Rant, Happy Baby, Baby Care, Babyruler), kuriuos įsigyti nėra brangu ir „negaila jų išmesti“.

Kokį vežimėlį geriau pirkti – brangų ar nelabai?

Atsakymas į šį klausimą priklauso ne tik nuo pinigų kiekio piniginėje, bet ir nuo blaivaus tėvų skaičiavimo. Už ką mokame pirkdami brangų vežimėlį? Žinoma, už aukštą medžiagų ir mechanizmų kokybę bei ilgaamžiškumą, stilingą ir atpažįstamą išvaizdą, smulkiausių niuansų išdirbimą. Brangūs pasaulinių prekių ženklų vežimėliai yra patvarūs ir gali ištikimai tarnauti keliems vaikams ar net kelioms kartoms. Kartu reikia suprasti, kad mokame ne tik už kokybę, bet ir už pavadinimą. Vieniems tėvams reikia „firminio“ vežimėlio, kiti neabejingi dideliems vardams, bet vaikui, ko gero, tai nerūpi.

Tačiau verta manyti, kad brangūs vežimėliai nėra idealūs. Pavyzdžiui, itališkos girgžda, angliškos sunkios, o vokiškos nepakankamai izoliuotos rusiškoms žiemoms. Gali būti, kad vežimėlis gali tiesiog nemėgti vaiko ar varginti jo tėvus. Todėl neturėtumėte užsikabinti brangių prekių ženklų, pasikliaujant jų „nesunaikinamumu“. Nebrangių vežimėlių asortimentas yra nepalyginamai platesnis ir, nors techniškai nusileidžia brangiems modeliams, geri lenkiški, rusiški ir kiniški variantai atrodo puikiai ir gana patogiai veža 1-2 kūdikius, kad jie galėtų saugiai eiti „pailsėti“ . Šiuo atžvilgiu „Price Expert“ pataria renkantis vežimėlį vadovautis ne kaina ir prekės ženklu, o vieno ar kito patogumu ir funkcionalumu…