4 geriausi šampūnai nuo pleiskanų – TOP 4

4 geriausi šampūnai nuo pleiskanų

Pleiskanas sunku priskirti prie pasaulinių žmonijos problemų, tačiau vienam asmeniui jos gali sugadinti gyvenimą ne mažiau nei koks nors viduramžių maras.

Tikra panika apima sielą, kai, savo kailiu patyręs (tiesiogine prasme) daugybę „super veiksmingų“ šampūnų nuo pleiskanų, ieškodamas geriausio, ir nesulaukęs norimo palengvėjimo, kenčiantis žmogus pradeda giliau tyrinėti problemą ir išsiaiškina: pleiskanos nėra tik jo asmeninė estetinė Dievo bausmė. tai grybelinė liga, kurią reikia gydyti.

Taip yra: tai, ką mes laikėme kosmetiniu defektu, iš tikrųjų yra oportunistinio mikroorganizmo, kuris daugiausiai veikia galvos odą, gyvybinės veiklos rezultatas. Sąlyginis grybelio patogeniškumas reiškia, kad esant normaliai organizmo būklei (taip pat ir odai) jis yra nekenksmingas, nes jo augimą stabdo kiti odos mikrofloros atstovai. Tačiau vos tik kas nors nepavyksta, grybelis pradeda intensyviai daugintis – laisvina odą, sutrinka normalus jos ląstelių dalijimosi procesas ir galiausiai matome tai, ką matome: odos dalelių „sniegą“, kuris negalėjo pakęsti. toks gyvenimas, numirė ir nulupo.

Didžioji dalis parduodamų šampūnų, kurie parduodami kaip „šalinantys pleiskanas“, iš tikrųjų tik kokybiškai nuplauna jas, niekaip nepaveikdami jų atsiradimo priežasčių. Ypač veiksmingi šampūnai gali taip gerai nuplauti riebalus (pagrindinę grybelio veisimosi dirvą), kad turite vilties, kad grybelis buvo nugalėtas. Bet praeina 1-2 dienos, o pleiskanos grįžta į pečius arba pašaipiai žvilgčioja iš plaukų šaknų…

Taigi ar yra kokių nors priemonių, kurios tikrai padėtų atsikratyti šios trupančios ir niežtinčios nelaimės? Laimei, taip. Jų reikia ieškoti vaistinėje. Ir būtent su tuo turime išsiaiškinti: kuri iš dermatologų ir kosmetologų rekomenduojamų priemonių nuo pleiskanų gali būti laikoma geriausia.

Nizoral, Sebozol, Dermazol
geriausi šampūnai nuo pleiskanų


Nuotrauka: mirbodrosti.com

Nizoral pleiskanų šampūno veiklioji medžiaga yra ketokonazolas (Nizoral analogai – Dermazol, Sebozol). 60 ml buteliuko kaina yra apie 550 rublių.

Ketokonazolas pagrįstai gali būti laikomas geriausia antimikozine priemone, skirta kovai su pleiskanomis. Jo skiriamasis bruožas yra „visaėdis“: jis veikia daugybę mikroorganizmų, sukeliančių galvos odos grybelines infekcijas.

Privalumai. Nizoral yra tirštos ir vienalytės konsistencijos, todėl lengva įvykdyti sąlygą „neplaukite 5 minutes“. Tepkite ant plaukų ir galėsite atlikti higienos procedūras kitoms strategiškai svarbioms kūno vietoms.

Atsižvelgiant į platų ketokonazolo veikimo spektrą, Nizoral gali būti naudojamas ir kitoms galvos odos ligoms, kurias sukelia grybelis, – pityriasis versicolor, riebią ir sausą seborėją ir kt. – nes tu tik pleiskanoja, o ne kokia kerpė! Bėda ta, kad ilgai veikiant grybeliui ant galvos, susilpnėja vietinis imunitetas, todėl odai lengviau apsigyvena kiti, ne tokie malonūs mikroorganizmai. Todėl palikite Nizoral savo namų vaistinėlėje, net kai pleiskanos jus paliko. Kol odos mikroflora neatstatys normalaus lygio, šis šampūnas dar gali praversti.

Trūkumai. Tiems, kurie įpratę tepti šampūnu, iš karto jį išskalauti ir pamiršti plaukus iki kito plovimo, priemonės tepimo būdas atrodys nepatogus. Bet tai nieko, palyginti su statistika: Nizoral parodė savo veiksmingumą 96% atvejų. Taigi, 5 minutes palaikyti šampūną ant plaukų, kas su tokia didele tikimybe išgelbės nuo pleiskanų, nėra problema.

išvadas. Ketokonazolo pagrindu pagaminti šampūnai yra geriausi šampūnai nuo pleiskanų, pasižymintys puikiu veiksmingumu. 10 balų iš dešimties.

Atsiliepimai. “Mano tėtis nuolat naudoja šį šampūną, sako, kad jis gerai padeda. Su Nizoral pleiskanų beveik nėra, o pakeitus kitą šampūną pleiskanos vėl atsiranda. Tik kainuoja ne visai pigiai kaip šampūnas, bet efektas yra.

Algopix
geriausias šampūnas nuo pleiskanų


Nuotrauka: viridis.ua

200 ml buteliuko kaina yra apie 250…