4 klasikiniai kvapai, tas antklodė

Kai kurių nekenčiate ir vargu ar pakenčiate jų kvapą, sklandantį tramvajuje, biure ar lifte, o kiti priverčia šiurpuliuoti, o jūs karštligiškai ieškote žmonių, pabarstytų jais miesto minioje. Moteriški kvepalai, išjudinę pasaulį ir daugelį dešimtmečių nepraradę populiarumo, gali būti vertinami kaip nekenčiami. Štai keletas jų. Jūs taip pat turite savo karšta ar ne?

1. „Chanel“ Nr. 5

“Vienintelis dalykas, kurį dėviu miegodamas, yra du lašai Chanel Nr. 5”

Marylin Monroe

Visi žino šiuos moteriškus kvepalus. Nenuostabu, nes jie yra su mumis nuo 1921 m. Ir nepalieka populiarumo reitingų. Kanalas Nr.5 yra pats svarbiausias aromatas, bet ar jis yra pats gražiausias? Vieni sako, kad tai moteriškumo esmė, o kiti tai sieja su mūsų lenkės ponios Walewska kvapu, kuris taip pat daugiausia pagrįstas užrašais jazminas, rožė ir aldehidai. Vyras ir lenkas šiuo atveju būtų „Wars“ arba „Brutal“ – jūs arba vertinate, arba visiškai nekenčiate. Kas apibūdina šiuos kvepalus? Intensyvumas. Tikriausiai būtent jie skolingi tokias skirtingas nuomones. Kai kurių neviltyje jie ilgai išlieka ore; kiti mano, kad tai yra turtas. Jie gali būti per mieli ir sunkūs, tačiau tuo pačiu metu vis tiek yra pageidautini daugeliui moterų.

2. Opiumo YSL

„Vienintelė proga nešioti yra laidotuvės“
Nuomonė rasta internete

Jis pasirodė 1977 m., Kilęs dėl ginčų – opiumo reklama visada sukrėtė ir paskatino diskusijas. Tačiau būtent jų dėka šie kvepalai tapo itin populiarūs ir kai kuriems žmonėms vis dar yra aromatinis vaistas. Opiumas savo pavadinimu sukėlė skandalą, sukeldamas protestus iš Kinijos mažumos JAV, kuri tai vertino kaip priklausomybę sukeliančių medžiagų vartojimo propagandą. Tačiau tai tik padėjo reklamuoti kvapą. Tačiau moterų visuomenė suskirstyta į tas, kurios myli Opiumą, ir į tas, kurios jo nekenčia. Kas sukelia tokias ekstremalias emocijas? Turbūt didžiausia įtaka yra smilkalai ir tai, kad šie kvepalai gali būti svaiginantis. Rytietiški aštrūs moteriški kvepalai netinka visoms progoms, o dėl jų patvarumo ir intensyvumo juos reikia vartoti saikingai, tinkamomis progomis, geriausia rudenį ar žiemą. Jei jūs taip pat esate vienas iš žmonių, kurie nekenčia kvapo, yra tikimybė, kad jūs tiesiog blogai jaučiatės dėl to, nes pajutote jį netinkamu laiku – pavyzdžiui, karštą dieną perkaitusiame ir perpildytame autobuse grįždami namo po alinanti diena darbe.

3. Angelas, Thierry Mugleris

„Vienas iš 20 geriausių kvepalų“
„Harrods“ – išskirtiniausia vaistinė pasaulyje

Šių kvepalų atveju nuomonės yra panašios į „Chanel No. 5“ – jos yra geriausios ir blogiausios, „Aš nekenčiu“, „Aš myliu“, „Juokis!“, „Stebuklas“. Vieni ją lygina su „apniukusiu rūsiu“, „tvankiu autobusu“, „laidotuvių puokšte, apibarstyta plaukų laku“, kiti sako, kad ji „unikali“, „prabangi“ ir „prideda sekso patrauklumo“. Koks čia galėtų būti pagrindinis ginčo kaulas? Pačiulis ir jo intensyvus, žemiškas pobūdis. Remiantis kai kuriomis nuomonėmis – tiems, kurie jį vieną kartą myli ir nekenčia, – rūkaliai neturėtų vartoti Angelo, nes tada jis virsta kapinių kvapu. Jų išraiškinga, miela nata ne visiems tai patiks, bet jie tikrai yra daugelį metų dideles emocijas keliantis aromatas.

4. Gėlė, Kenzo

„Labiausiai dirginantis kvapas pasaulyje, kurį aš žinau. Man asmeniškai tai patinka, bet aš negalėjau jo naudoti kiekvieną dieną, jis yra toks monotoniškas, konkretus ir infantilus, kad mane išprotėtų. Aš žinau, nes kartais po visos jos dėvėjimo dienos poveikis būna panašus “.
Nuomonė rasta internete

Kitas kvapas, kuris gali sukelti jums ekstremalių emocijų – dažnai atsitinka taip, kad jis taip pat sukelia agresiją savo pasekėjams. Šie moteriški kvepalai, užburti plaktuve su raudona aguona, kurią tikriausiai visi jau yra matę, yra panašūs į jos pirmtakus – labai išraiškingas. Jie tikrai prisimenami ilgą laiką, o jų patvarumas vieniems gali sukelti migreną, kitiems – malonumą. Jo gėlių saldumas tai gali sužavėti jus ar priminti močiutės spintą. Gėlė yra mylima ir nekenčiama taip pat, kaip „Chanel No. 5“.