4 populiariausi žuvų taukų gamintojai

Omega-3 žuvų taukai (Solgar)

Šis gamintojas gamina tik aukščiausios kokybės žuvų taukus. Žinoma, tai pirmiausia turi įtakos sąnaudoms, bet ne tik. Žuvų taukų koncentratas, dedamas į želatinos kapsules, gaminamas iš šaltuose vandenyse gyvenančių žuvų rūšių, ypač iš laukinės Aliaskos lašišos. Ši pastaba apie „šaltą vandenį“ yra orientacinė: daugiausia riebalų savyje sukaupia šiaurinių jūrų žuvys. Jo yra pakankamai, kad skerdenos dalys, kurias reikia išmesti, būtų tikrai sutvarkytos, o ne iš naujo išspaustos, kad būtų išgauta dar keli gramai nejudančio žuvies, bet jau užteršto aliejaus. Dar vienas pliusas – Solgar žuvų taukuose atliekama privaloma molekulinė distiliacija, kurios metu iš žaliavų pašalinamas gyvsidabris, arsenas ir kiti „žavesys“, kuriuos sukelia pasaulio vandenynų tarša.

Minusai:

Kaina, kaina ir dar daugiau. Tai vienintelis trūkumas, kurį šiame maisto papilde gali rasti net ir šališkiausias žmogus. Ir vis dėlto mažas vaisto Solgar prieinamumas mažina jo vertinimą.

9.3
/ dešimt

Įvertinimas

Atsiliepimai

2015 m. žiemą išgėriau savo pirmąjį indelį žuvų taukų iš Solgar per daugelį metų ir, regis, būtent jos dėka išvengiau sezoninių SŪRS ir kitų opų. Be kitų privalumų – plaukai pradėjo augti greičiau, trapūs nagai praktiškai išnyko, pagerėjo odos būklė. Tačiau svarbiausia, žinoma, kad žiemos mėnesiais pakilo bendras kūno tonusas.